בעיה בהתקנת driver של nVidia על Ubuntu - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת driver של nVidia על Ubuntu

master whilee

Recommended Posts

כשאני מתקין את הדרייבר, בזמן ההתקנה אני מקבל הודעה שאומרת:

"No precompiled kernal interface was found to match your kernel"

ואז הוא מנסה להוריד את זה מהאתר של nvidia, לא מצליח ואומר שהוא יקמפל בעצמו interface בשביל ה kernel

ואז ההתקנה רצה חלק והוא מסיים.

כשאני עושה startx הכל בסדר והוא עובד עם הדרייבר, אבל אז אם אני מפעיל מחדש את המחשב, הX לא מצליח לעלות, ואני מקבל את ההודעה הבאה:

"API mismatch: the NVIDIA kernel moudle has the version 1.0-7184, but this X moudle has the version 1.0-8776. please make sure that the kernel moudle and all NVIDIA driver components have the same version. "

מה אני צריך להוריד/לעדכן/לעשות בשביל לסדר את הבעיה הזאת של הגרסאות?

הגרסא של הUbuntu היא הכי חדשה (6.10), הגרסא של הדרייבר היא 1.0-8776, וכרטיס המסך הוא gf4 Ti4800se של .

נ.ב.

כדי לסדר את זה מה שאני עושה זה להחזיר את הNVIDIA בxorg.conf חזרה לnv, אבל אז כמובן אני לא עובד עם הדרייבר שאני מנסה להתקין.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נפתרה בצורה הבאה:

ביקשתי מחבר שיבוא לעזור לי לסדר את זה. הוא הצליח כמובן להשמיד לי את כל הgnome, אז התקנתי kde בשביל להתקין את הgnome מחדש. אבל מסתבר שלא התקנתי סתם kde בשביל ה , אלא kubuntu של ממש, שממנו הצלחתי לסדר את הgnome (בלי להגיע לדרייבר עדיין). בקיצור, אני לא רציתי kubuntu בכלל, אז נאלצתי בסופו של דבר (בעיקר בגלל שנשבר לי הזין וזה כבר עלה לי על העצבים) לפרמט את הpartition עליו היה הלינוקס ולהתקין את זה מחדש. ואז כמובן התקנתי כמו שצריך מהrepositories וזה עבד.

אז כן, אפשר להגיד שהוא פתר לי את הבעיה. עכשיו הדרייבר עובד. למרות שזאת לא הצורה לפתור דברים >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו באמת לא צורה לפתור בעיות בלינוקס, אבל תוך כדי אתה לומד ואחרי כמה זמן לא תצטרך לפרמט גם כשיהיו בעיות יותר רציניות מזאת.

קשה לי להאמין שקיימת בעיה בלינוקס שאי אפשר לפתור בלי לפרמט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...