בעיה בקונרו e6300 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בקונרו e6300

dd7

Recommended Posts

אני עדיין לא ראיתי אישית את הסוג הזה של המעבד אבל ההיגיון שלי אומר שחייב להיות מספר זהה של המוצר על המעבד ועל הקופסה,כמובן שכל זה בהנחה שבדקת

את זהות המספרים לפני שנתת את המעבד לטכנאי,אם בדקת אז הטכנאי החליף לך את המעבד אם לא בדקת יכול להיות מצב שהסחורה שנשלחה לך מחו"ל היא מזוייפת,תעדכן מה נסגר בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז האשמת את הטכנאי או מה ? תראה אם לא בדקת זאת מראש לפני שנתת את המעבד לטכנאי,קיימת אפשרות תיאורטית שקיבלת מעבד לא מקורי צחו"ל,מה שקשה לי להאמין שקרה אם עשית את הקנייה ישירות מ - ,שלא לדבר שתהיה לך בעיה גדולה אם תרצה להחזיר להם את המעבד אחרי כל הזמן הזה,הם פשוט יטענו שאתה מחזיר להם מעבד לא מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול ליצור קשר עם ולשאול אותם מה הברקוד של המעבד שהם סיפקו לך.

עם הברקוד הזה אתה הולך לחנות ובודק על הקופסא של המעבד.

אחר כך אתה בודק על הקופסא של המעבד את הסטפינג ומסתכל אם מופיע אותו אחד על המעבד.

אתם לא מבינים, אם תתאמצו מספיק לא יצליחו להחליף לכם גם אם לא תבדקו לפני שתתנו אותו בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שלא הבנת אני בדקתי מה רשום על המעבד וזה היה ככה: בריבוע למטה באמצע היה כתוב 2 שורות הראשונה היה כתוב ככה 35627488

והשניה היה כתוב a0235 כל מה שהיה כתוב על הקופסא העתקתי לדף ולא רואים תמספרים האלו בכלל ואגב מה זה סטפינג?

לא כתוב שום סטפינג על המעבד.. מה שכתוב זה מה שאמרתי המספ' הנ"ל

השאלה שנשאלת האם מישו ראה מעבד 2 dou במציאות האם כתוב עליו משו חוץ מהספרות שאמרתי למשל, דגם: ק6300 או נגיד סוג: 2 dou

האם מישו יכול לאמת את הדברים האלו? כי על המעבד שלי עצמו לא כתוב עליו כלום...שום דגם שום כלום חוץ מה ספרות האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיפוש קצר בתמונות של גוגל:

במקומות מסוימים יש שם איזשהי כתובית אם כי קשה לקרוא אותה:

IntelCore2DuoE6600.jpg

או אחד שנראה חלק חוץ משתי השורות למטה, כך שכנראה שאכן יש מעבדי קונרו שלא רשום עליהם כלום:

3161-3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקוד שאתם מדברים עליו הוא הסטפינג של המעבד + קוד שמתאר את הליבה והוא חייב לבוא על כל מעבד .

על כל מעבד חייב להיות את הקוד שלו (כמו בתמונה הראשונה) התמונה השניה שהצגתה זה כנראה מעבד ES שעבר ליטוש או פשוט יותר עבר עריכה בתוכנה לעריכת כי אפילו על ES יש את הקוד הנ"ל.

דבר שני הסטפינג לא רשום על הקופסא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המעבדים מסדרת 2 Duo יש בודאות:

שבוע ייצור + שנה. מופיע בצורה של L627 כאשר ה-6 מייצג את שנת 2006 וה-27 מייצג את השבוע.

דגם. E6300 וכו'

מהירות. 1.83Ghz וכו'

נפח הקאש. 2MB וכו'

ועוד כמה דברים שאני לא מצליח להיזכר בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:1.11.06 20:41

שלום לכולם!

המוכר שלי אומר שהוא בדק תמעבד על 2 לוחות אם חדשים ואמר שהמעבד בדוק שרוף

אבל מה הייתה לי הרגשה שאתם צודקים תפסתי יוזמה לקחתי לו תמעבד מהחנות בקריז וירדתי לחיפה

בksp בדקו אותו על הלוח xfire של ואמרו שהוא חדש ומצויין איך שמחתי בסוף קניתי תלוח וכרטיס מסך

פשוט נחת מחר כבר אני יתחשבן עם המוכר...

תודה רבה לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות הגיעו אליי עם המעבד שכבו בבית חיכו לקונרו..

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820227078

קניתי היום כרטיס מסך מעפן 6200 128 מ"ב לחודש הקרוב.. שמתי כסף בצד לdx10 שיצא

ארדיסק 250giga sata2 16 מגה באפר של מקסטור

ספק של אנטק Antec TruePower 2 430W

לוח ומעבד כמו שאמרתי

צורב דיוידי lg h10n

עכבר g5

מקלדת zboard

רמקולים x530

מארז שקוף..מודינג בהמשך

ומסך שצריך להגיע

http://zap.co.il/model.asp?model_id=369995

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...