[i-RAM של Gigabyte] האם כדאי להשקיע? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[i-RAM של Gigabyte] האם כדאי להשקיע?

Homies

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה עדיין גבולי מאוד, אולי זה עוזר בתור אספקת חשמל משנית אבל קשה לי להאמין שהוא מספיק ל100% פעילות.

יש לך איזה מקור שעפ"י אתה יודע שהוא משתמש בstanby? כי אני פשוט זוכר שקראתי על עיניין ה16 שעות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The battery pack takes 6 hours to charge completely and charges using the 3.3V power lines on its PCI connector. With a full charge, the i- is supposed to be able to keep the i-RAM's data safe for up to 16 hours. Luckily, in most situations, the i- will simply keep itself powered from the PCI slot. As long as your power supply is still plugged in and turned on, regardless of whether or not your system is running, shut down or in standby mode, the i- will still be powered by the 3.3V line feeding it from the PCI slot.

There are only three conditions where the i- runs off of battery power:

1) When the i-RAM is unplugged from the PCI slot;

2) When the power cable is unplugged from your power supply (or the power supply is disconnected from your motherboard; and

3) When the power button on your power supply is turned off.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה רק בשביל הswap, תקנה עוד קצת ram זה יוסיף לך הרבה יותר לביצועים.

שימושים עיקריים לדעתי?

בanandtec התקינו עליו את ווינדוס והגיעו ל8 שניות זמן עליה... לא רע בכלל

משחקים עם נפח לא מעל 4GB יקבלו שיפור רציני לזמן טעינה.

פוטושופ ותוכנות עם קבצים גדולים אחרות יהנו משיפור.

מחשב שקט לחלוטין, כונן I-ram ינטרל לנו את הרעש של הדיסק הקשיח. עליו נשים מערכת הפעלה ואת כל הקבצים נשמור על שרת קבצים.

זה לדעתי השימוש הכי חשוב שלו.

כמו פה: מחשב שקט לחלוטין 0DB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא הבתלהבתי! כי הביצעים לא כאלה טובים!

אתה משלם הרבה יותר + מקבל נפח קטן מאוד!!!! והביצועים לא כאלה טובים! הראפטור לא כזה רחוק ממנו וראפטור יותר זול ויש יותר מקום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...