Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 49 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^ אבל עם הגה יותר קשה...(למרות שהרבה יותר כיף)

ברקס?

אני למדתי שיש מקרים שברקס אמיתי (לחיצה על אחורה) הרבה יותר יעיל מהבלם יד (רווח)

עם אוטו שהוא Tuner כמו האימפרזה או האבו יהיה לך יותר קל

אני אישית פשוט עקפתי אותו

איך הSLR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחיזה שלה הרבה פחות טובה משל האימפרזה למרות שאחרי שידרוגים המדד של האחיזה של שניהם זהים.

הרבה יותר קל להסדר ברוב המירוצים עם מכונית Tuner מאשר עם Exotic (שלא לדבר על muscle)

מבחינת רשמת קושי Tunet הכי קל, ברוב המקרים לא צריך להאט והאוטו לוקח את הסיבוב בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי סימתי את המשחק ,הדריפט האחרון מול הקוקסינל הזה כזה קשה תלשתי שערות עד שהצלחתי :silly:.

באימא שלי זה די מיותר כל הקטע של המירוצים החוזרים והסוף שעשו ממנו טרילוגיה מעצבנת ומרגיזה של מירוצים מול הדריפוס הזה ... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי ל60% ויש לי אסטון מרטין משופרת עד הסוף.

אני לא מצליח לנצח שום מירוץ כמעט.

מה עושים?

לא יכול להיות, אני עברתי לא מעט מרוצים עם ה-DB9 ואחרי זה החלפתי אותה לקופרה או קורבט (לא זוכר מה היה קודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות, אני עברתי לא מעט מרוצים עם ה-DB9 ואחרי זה החלפתי אותה לקופרה או קורבט (לא זוכר מה היה קודם).

אני עכשיו ב-56% וגם עם ה-Db9 משופרת ...

בקרוב נחליף למשהו יותר מקצועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך בדיוק אני מחליף? המכוניות בcar lot לא יותר טובות[חוץ מהניסאן שאותה כבר קניתי, אבל היא עדיין נופלת מהDB9], ואת המירוץ שצריך לנצח בשביל לקבל את המורצ'ילאגו אני לא מצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך בדיוק אני מחליף? המכוניות בcar lot לא יותר טובות[חוץ מהניסאן שאותה כבר קניתי, אבל היא עדיין נופלת מהDB9], ואת המירוץ שצריך לנצח בשביל לקבל את המורצ'ילאגו אני לא מצליח.

תנסה לכבוש שטחים אחרים, זה יפתח לך מכוניות חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...