Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעיה עם המשחק.

יש לי כרטיס . גי'פורס 64 440 MX.

והמחשב שלי עומד בנתונים שמשחק מבקש. אך כאשר אני מפעיל אותו. אני רואה רק ריבועים. ולא את המשחק. אין גרפיקה.

יש לציין כי MW עבד מצויין אצלי ורק הקארבון עושה בעיות.

מישהו יודע אם יש איזה טלאי שאמור לתקן את זה?...

הדרך היחידה שאתה יכול לתקן את הבעיה היא לזרוק את הכרטיס מסך המזובל הזה לפח ולקנות כרטיס מסך חדש

המשחק דורש מינימום של המינימום כרטיס שתומך בSHADER MODEL 2...ומומלץ שיידר מודר 3

ואילו-לכרטיס מסך הזה אין אפילו תמיכה בשיידר מודל 1.1 .....הכרטיס הזה הוא עשר רמות מתחת לדרישה הכי מינימאלית של כרטיס מסך למשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה שאתה יכול לתקן את הבעיה היא לזרוק את הכרטיס מסך המזובל הזה לפח ולקנות כרטיס מסך חדש

המשחק דורש מינימום של המינימום כרטיס שתומך בSHADER MODEL 2...ומומלץ שיידר מודר 3

ואילו-לכרטיס מסך הזה אין אפילו תמיכה בשיידר מודל 1.1 .....הכרטיס הזה הוא עשר רמות מתחת לדרישה הכי מינימאלית של כרטיס מסך למשחק הזה.

שלי תומך ב1.4 ומפעיל יפה מאוד את המשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהויודע צ'יט או משהו כדי לנוע את הקטע הזה לעשות מירוצים חוזרים :nixweiss:?

זה מרגיז ברמות להתחרות שוב ושוב על אותם מסלולים בגלל שמישהו רוצה לקחת לך אותם :s07:

אז תיאורטית, לא תוכל לכבוש שטחים של אחרים (למה שיהיה להם כוח שתתקיף אותם?) - בקיצור, אל תהיה רמאי ותשחק כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי תומך ב1.4 ומפעיל יפה מאוד את המשחק..

ועדיין אם אתה משחק במשחקים עם כאלו עדיף לחכות קצת כדי שבאמת תוכל להנות מהמשחק (שדרוג)

פשוט חבל שרואים הכל כמו טקסטורות של מריו 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור רמאי זה פשוט מרגיז:\

ועוד שאלה איך מנצחים את מסלולי הקניונים עם הבוסים ברובע האדום (הכי צפוני) איזה מכגונית לקחתם? אני עם קורבט ולא ממש מצליח... :s05:

ואיזה השתמשתם לדריפטים הארוכים בקניונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אימפרזה או אבו הכי נוחות, גם מהירות וגם עם אחיזה מצויינת

כל המרוצי קניונים האלה ממש דפוקים, בכולם פשוט עקפתי את הבוס ואחרי 10 שניות ניצחתי (בלי שהוא בכלל ניסה לעקוב אחרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור רמאי זה פשוט מרגיז:\

ועוד שאלה איך מנצחים את מסלולי הקניונים עם הבוסים ברובע האדום (הכי צפוני) איזה מכגונית לקחתם? אני עם קורבט ולא ממש מצליח... :s05:

ואיזה השתמשתם לדריפטים הארוכים בקניונים?

מה אחי אתה רציני גם אני הייתי אם הקורבט אז פעם איי שם ביום שיש כשסיימתי את המישחק ועפקתי אותם ישר 10 שניות ובום ניצחתי ממש קל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין אם אתה משחק במשחקים עם כאלו עדיף לחכות קצת כדי שבאמת תוכל להנות מהמשחק (שדרוג)

פשוט חבל שרואים הכל כמו טקסטורות של מריו 2.

תאתמ, זה לא כל כך נוראי. להגיד שזה מדהים - לא, אבל סביר ושחיק ביותר. מקווה באמת שהדרוג יבוא בקרוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לעבור את הבוס האחרון בקניון אני כל הזמן מאבד מהירות בטירוף בסיבובים...פשוט קשה מידי הקניון האחרון..

ברקס?

אני למדתי שיש מקרים שברקס אמיתי (לחיצה על אחורה) הרבה יותר יעיל מהבלם יד (רווח)

עם אוטו שהוא Tuner כמו האימפרזה או האבו יהיה לך יותר קל

אני אישית פשוט עקפתי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד לך תאמת

אני לא משתמש בברקס בגלל שפשוט יותר קשה ללחוץ על אחורה מאשר על הבלם יד[רווח]

אבל במצב כזה במציאות ברור שהייתי לוחץ על הברקס.

אגב, עוד לא הצלחתי לעקוף אותו ליותר מ10 שניות. מה שכן, אם אתה מתנגש בו זה מוסיף לך 5000 נקודות ככה ששווה לעקוף אותו אפילו אם זה רק בשביל התנגשות קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רודף אחריו ומתנגש בו יורדים לך 5000 נקודות

אם הוא רודף אחריך ונכנס בך יורדות לו 5000 נקודות

זה קל להגיע לאחורה כשאתה עוזב את הגז

בהילוכים ידניים גם מאד קל להוריד מהר לשלישי מה שאוטומטית מוריד לך את המהירות

בכל מקרה אתה יכול להגדיר מקש נוסף לאחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...