Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

גם לי יש המקלרן.

אין משחק מעצבן אני עכשיו במירוץ הבוס האחרון ועברתי את 4 המירוצים הראשונים ושהייתי בקניון הפסדתי ואז בטעות במקום לעשות restart אני עושה continue. עכשיו שאני מתחיל את המירוץ מחדש אני צריך לעשות את כל ה4 הראשונים עוד פעם. התחרפנו האלא בEA לא יכלו לשמור, או לפחות להכתוב שזה ימחוק את שניצחונות.

ואז כשאני עצבני מזה אני בא לצאת מהמשחק ואז הוא נתקע והדרך היחידה לצאת זה ע"י קונטרול +אלט+דיליט.

חוץ מזה הוא קרס לי כבר 4 או 5 פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיט =\ בלב ברירה קניתי את הלבורגיני Murcielago :( יש לה מהירות ותאוצה מטורפים שהיא משופרת עד הסוף אבל ינעל העולם =\ השליטה :x חחח כל פניה חדה אני צריך להפעיל bullet time =\ לא נורא נשרוד עד שנקבל את האודי הסוסה =] =] בנתיים אני ב94 אחוז, קבלו תמונה של האוטו:

http://img133.imageshack.us/img133/6425/untitled1ur6.jpg

וכן, אני לא אוהב אותם ממש קיצ'יות ומוגזמות =]

יאללה, מחר נסיים ת'משחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ של מושג איך הצלחתם לעבור את ה-20% ועדיין לשחק, אני ב 20 אחוז פשוט מחקתי את המשחק הכושל הזה קיבינימט!

אין שום מקוריות, המשחק חוזר על עצמו בלופ!

ובכלל זה משחק ארקייד כזה עלוב שזה עלבון לאינטלגנציה של השחקן, אפילו חברה שלי לא רצתה לשחק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי עם ההתקנה של המשחק הזה?

הורדתי את הגירסה הזאת:Need_for_Speed_Carbon_Collectors_Edition-Razor1911

עד כמה שאני יודע היא אמורה להיות תקינה

אבל כל מה שאני רואה זה המון קבצים לא מוכרים

אין rar אין iso אין bin בקיצור שום דבר מוכר . מישהו נתקל בזה? ירד לי קובץ של 3.94 ג'יגה

תודה

צירפתי תמונה

bhjm8.th.jpg

עריכה:

הסתדרתי

תודה לptyahoo :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עם הווינראר תכנס להתחל ואז כל התוכניות ואז Winrar בקיצור תלחץ על הווינראר ואז תמשוך לשם את אחד הקבצים של הנידפורספיד ואז אתה תרא קובץ בתוך החלון של הווינראר שהסיומת שלו ISO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...