זיוף טמפרטורות בתוכנות השונות - מי צודק? Everest, speedfan או easytune? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיוף טמפרטורות בתוכנות השונות - מי צודק? Everest, speedfan או easytune?

nirfun

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי מעבד E6400 ולוח אם GA-965P-S3... רציתי לבדוק את הטמפרטורה של המעבד ושל הלוח אם במנוחה ובמאמץ כדי לבדוק שאין התחממות יתר.

לצערי, אני מקבל תוצאות שונות לרכיבים שונים מתוכנות שונות.

להלן התוצאות (בזמן כתיבת ההודעה):

Everest

לוח אם: 38

מעבד (ליבה 1): 53

מעבד (ליבה 2): 53

speedfan

טמפ' 1: 46

טמפ' 2: 38

EasyTune5 (תוכנה של Gigabyte)

לוח אם (system): ?46

מעבד: 38

הערה: הטמפרטורות של ה-HD ושל ה-GPU לא נכתבו כיוון שאין סתירות. כל הנתונים במעלות צלזיוס, באותו זמן.

מהנתונים הנ"ל נראה כי Everest מזייפת בטמפרטורה של המעבד (כי speedfan ו-easytune קוראים את אותן טמפרטורות)

מה דעתכם?

ושל מי הטמפרטורה 46? של הלוח או של המעבד? ??? יכול להיות שהתוכנה טועה בשיוך הטמפרטורה לרכיב הנכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים, אני כבר לא כ"כ בטוח שהBIOS תמיד הכי מדויק. אצלי כל התוכנות (speedfan, pc wizard, sensorsview ואפילו התוכנה המקורית של הלוח של אינטל) מראות על אותן טמפרטורות, ודווקא הBIOS מראה תמיד על טמפרטורת מעבד גבוהה יותר. אחרי הכל, היא תוכנה כמו כל תוכנה אחרת ויכולים להיות בה באגים.

שלחתי על הדבר הזה מייל לאינטל, מסקרן אותי איך הם מסבירים את זה שהתוכנה שלהם אומרת X והBIOS של הלוח שלהם אומר Y. אני מקווה שלא מצאתי עוד באג בלוח הזה, כמו אלה שכתבתי עליהם בשירשור אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...