Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי

nokobik

Recommended Posts

סיקור אבוייקטיבי

אחלה משחק, זה כמו דום ב RPG במקום לירות אתה משתמש בחרבות

יש השקעה גדולה במערכת הקרבות,שמתפתחת. יש המון סוגי נשקים, מושקעים גרפיקה יפה

יש קצת קסמים,

גרפיקה של המשחק מאוד יפה, נחמד.

רואים בכל מקום שהשקיעו מחשבה מרובה במשחק, זה לא עוד איזה משהו ששיחררו לאוויר

משחק מושקע מאוד מאוד

אני אהבתי, ואני מאוד ביקורתי במשחקים, המשחק הקודם ששיחקתי היה FEAR ומאז לא מצאתי משהו טוב

אז תבינו לבד.

הייתי נותן לו 8.3, הטעינות מאוד ארוכות, מה שנותן אווירה מאוד איטית למשחק שלא נועד להיות כזה

את הדמו לא אהבתי, במשחק המלא אני משחק עכשיו, באסה הטעינות אבל חוץ מזה מאוד מהנה ומושקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז זהו שלא.

לצערי המשחק רחוק מלהיות טוב. הוא היה יכול להיות, אבל הוא לא.

הוא אכן מאד מושקע ובאמת יש קרבות טובים ובאמת עושה חשק לשחק בו ולהכנס לאווירה שלו, אבל קשה. ממש קשה.

נאלץ לחכות לפאץ' (ורצוי כמה שיותר מהר) שייסדר את כל הבאגים שיש למשחק הזה.

אני לא אכתוב שוב את מה שכתבתי , אבל מי שבאמת רוצה לקרוא קצת על ההתרשמות הראשונית שלי מהמשחק שייקרא בדף הקודם.

מבחינתי, GAMESPOT פגעו בציון בול ו IGN פשוט התעלמו לחלוטין בציון הסופי מהבעיות הטכניות והבאגים שיש למשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזה תקיעות כולם מדברים

לא יודע המחשב שלי אולי מוזר אל מטדור וגאסט כאוס היו נתקעים לי כל הזמן בזמן שלאחרים בכלל לא היה נתקע כלום

ואילו במשחק הזה לכולם נתקע המשחק ואצלי בלי עין הרע רץ חלק

ובקשר למשחק:

משחק אחד החזקים גם אני (כמו הבחור שכתב כמה הודעות מעלי ) לא מתלהב מכל משחק שיוצא ואפילו מFEAR לא התלהבתי כי הסביבות שם היו מאוד דומות אחד לשני והאויבים לא היו מגוונים

למעשה המשחק האחרון שממש אהבתי היה HL2 הנדיר

והמשחק הזה למרות שהוא לא מגיע לאיכויות של HL2 - מצליח לרגש אותי ולהכניס אותי לאווירה של המשחק טוב מאוד

הגרפיקה מעולה , מקום שני היום לאחר קול אוף גוארז שכיום הוא בעל הגרפיקה הטובה ביותר בעולם משחקי המחשב , אבל עדיין מקום שני זה מכובד ביותר.

מערכת הקרבות מעולה יש כל כך הרבה אפשרויות לנשקים , אפשר גם להרוג אויבים במלכודות פיזיקליות הפזורות על גבי השלבים השונים

הסיפור ( עלילה ) לא כל כך נוראה , לא ציפיתי פה לסיפור של רם אורן אלא למשהו עקבי ולא מפוזר או לא מובן

לגבי התקיעות - שוב, זה תלוי במחשב אני לא יודע אולי יהיה איזה פאץ שמסדר את זה כי אם הרבה מתלוננים סימן שמשהו לא טוב

לגבי הציון של גיימספוט - ממש עוול , ממש לא הוגן , הם ממש קטלו את המשחק על 2 דברים שאחד מהם הוא שולי

בקיצור, לסיכום משחק קטלני, בטוח שהכי טוב לתקופה האחרונה לשחקני הפעולה

מומלץ ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DEKGOL;

מסכים איתך לגבי CALL OF JUAREZ , אכן אחד היפים שיצאו בזמן האחרון ומאד מוזר לי שיש התעלמות טוטאלית מכל אתרי הסיקור בעולם לגביו.

ודבר שני, למה אתה עושה מרווח של שורה ריקה בין כל שורה ?? :lol: תפסת את כל העמוד עם הפוסט.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלטתי בסוף כן לשחק במשחק הזה, ואכן שיחקתי

אני חושב שהמשחק לא כזה מעולה כמו שחלקכם אומר פה

אני יותר נוטה לכיוון Gamespot רק שאני חושב שהם טיפה הגזימו,

אני חושב שמגיע למשחק הזה 7.5 משהו בסגנון.. משחק יפה בעקרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...