Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי

nokobik

Recommended Posts

טוב אחרי שעה של משחק אני מבין את הציון של gs המשחק נמאס די מהר בעצם כל מה שאתה עושה חוזר על עצמו hacknslash

משחק action מובהק אין במשחק הזה שום דבר שדומה ל role play חוץ מהגרפיקה שקיבלה ציון 7 ב gs נראה קצת מוזר לדעתי הגרפיקה מהממת

לפחות 8 + והסאונד גם לא רע אבל ה gameplay די מאוס לדעתי חוץ מזה שיש תקעיעות לא נורמליות במשחק במיוחד בקטע הראשון אני לא יודע אם זה

מעבד או ה 7800gt מריץ את המשחק כמעט הכל על הגדרות מקסימליות עם aax2 afx4 אבל הבעיה של הלאגים קשורה כמו שאמרתי בזיכרון או מעבד

זמני ההטענה פשוט לא נורמלים ממש ארוכים בקיצור לא מציאה גדולה אבל יכול להעביר תזמן נשאר לחכות ל neverwinter ו need for speed

נקווה שלפחות הם יצילו תמצב אחרי הנפילה של gotic

דרך אגב gamespot בדרך כלל צודקים מקצוענים אמיתים רק המבינים יכולים להבין את הציונים שלהם

לא חבורה של ילדים מתלהבים שקופצת מכל משחק ומתלהבת מכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דרך אגב gamespot בדרך כלל צודקים מקצוענים אמיתים רק המבינים יכולים להבין את הציונים שלהם

לא חבורה של ילדים מתלהבים שקופצת מכל משחק ומתלהבת מכלום

עם יתר הדברים שהם כתבו אני יכול להסכים חלקית, אפשר גם לתקן בעיות טכניות עם פאצ'ים זוכרים את FarCry כמה פאצ'ים היו לו, בעלי כרטיסי נוידיה לא יכלו לראות את ההשתקפויות במים עד לפאצ' 1.3.

בכל מקרה לתת ציון 7 למנוע גרפי שמבוסס על סורוס רק אומר דבר אחד, משהו לא מריח טוב. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא יודע מה הולך בזמן האחרון כל משחק שאמור להיות טוב יוצא ואיפשהו מפשל בגדול עם לאגים / בעיות טכניות / משהו שבור מבחינת מנוע

חבל שלא מוציאים משחק עד שעשו לו beta testing כמו שצריך, אני לא מבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציון הגרפיקה של גייםספוט הוא לא רק על יופי נטו, הוא גם על ביצועים ובעיות גראפיות דברים שהמשחק סובל מהם קשות לפי הביקורת (וגם לפי הדמו)

גם המשחק הפוטוריאליסטי בעולם יקבל 7 או 8 אם הוא יקרטע נוראות, יכיל בעיות גראפיות כמו קליפינג, או אם הסביבות יהיו מסדרון משעמם אחרי מסדרון משעמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר , מה שווה המשחק הזה ? מישהו ששיחק בו בבקשה, ולא משוחד בוא נגיד , אובייקטיבי.

כי בינתיים גיימספוט לפי דעתי הביאו את הביקורת הכי טובה, מבחינה של אובייקטיביות, ואם הולכים לפיהם המשחק שווה יריקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר , מה שווה המשחק הזה ? מישהו ששיחק בו בבקשה, ולא משוחד בוא נגיד , אובייקטיבי.

כי בינתיים גיימספוט לפי דעתי הביאו את הביקורת הכי טובה, מבחינה של אובייקטיביות, ואם הולכים לפיהם המשחק שווה יריקה

לא להגזים. זה פשוט משחק בינוני מאד, הוא לא עושה שום דבר רע במיוחד, אבל הוא גם לא מתבלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בוכה על המערכת שלך שלא סוחבת אז באמת אין לי מה לצפות יותר מידי ואני אוותר על התענוג עם ה-AthlonXP2500+Radeon9800Pro+512MB שלי.

באסה.

מישהו עם מחשב חלש ניסה להריץ את המשחק הזה?

משהו שקרוב לשלי?

אצלי (הדמו) רץ לא רע בהגדרות מינימליות.

(מפרט מימין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק שוקל 7 גיגה כי ההוצאה היא בDVD9=הוצאה גרועה למשחקים שמשתמשים בה לרוב בסרטים

בנוגע לדרקון-

**ספויילר**

אתה הולך מאיפה שהרגע באת ואז הוא ידחוף את הראש לשמה ואז תוריד את השער עם הידית

*************8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורג אותי אבל כל פעם מחדש לראות חברה שמשחררת משחק דפוק. המשחק יכל להיות הרבה יותר טוב אם היו בודקים ומתקנים את כל התקלות שלו לפני ששחררו אותו לחנויות.. עכשיו מה? לחכות לפאץ' שייצא עוד איזה חודש?? למי יש כח לזה?! זה לא מקצועי וזה הורס כבר את כל ההייפ וההנאה של המשחק. פשוט חבל.

בנוסף, לא יודע אם זאת תקלה או שהמשחק פשוט כבד, אי אפשר לשחק בו ולקבל תנועה חלקה ורציפה.. תקיעות כל הזמן ועצירות מוזרות ומעצבנות.. וזה לא שיש לי מחשב מאעפן.. נכון, אין לי מחשב על והוא לא המילה האחרונה, אבל עד עכשיו הרצתי כל משחק שיצא בהנאה ועל הגדרות גבוהות אם לא מקסימליות כולל FEAR , HL2, FARCRY, COD2, COH וכן הלאה.. מה שאומר שהבעיה זה המשחק ולא אני.

* עריכה= הצלחתי לשחק במשחק אחרי הורדת חלק מההגדרות לבינוני או נמוך, אך לצערי, עדיין אכזבות.. יש למשחק הזה כל כך הרבה באגים וזה רק ממשחק של כעשרים דקות!! לדוגמא: כשמשכתי מתוך ערמה של שלושה ארגזים את הארגז התחתון והאמצעי הארגז הגבוה מבניהם לא נפל, אלא נשאר עומד באויר ללא שום דבר שמחזיק אותו. או, יש מקום מסויים שאפשר לחתוך חבל ולשחרר נברשת גדולה (סוג של מנורת תקרה) שאמורה ליפול ולהרוג שומר שעומד שם למטה. הכל טוב ויפה, היא באמת נופלת והורגת אותו ואפילו אני די אוהב את הדברים מהסוג הזה, אבל למה לעזאזל היא לא מפסיקה להתנדנד ?!! חיכיתי לידה מספר דקות רק כדי לראות אם אני צודק ואכן, כאילו פועל עליה כח מיסטי, היא לא מפסיקה להתנדנד.. או שעומדים ומביטים על נניח גדר צמחים מהצד ואין לה עומק,זה בעובי של 0.2 מ"מ!! זה אמנם לא באג, אבל זה ממש ממש זול! מה זה פה? ימי הראשון ? זה אמור להיות עולם .. ואלה רק מספר באגים קטנים ששמתי לב אליהם כאמור אחרי עשרים דקות בלבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...