Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי

nokobik

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^ הנה דוגמא מעניינת:

DM קיבל 8.8 ב IGN

9.0 Presentation

A very tight package, with a clean and simple interface and intuitive menus.

9.0 Graphics

Gorgeous without being flashy - it's a shame about the low poly details though.

8.5 Sound

Very well integrated into the gameplay, and a nice score too.

9.0 Gameplay

Minor quirks aside, this is a brilliant mix of RPGing and tense combat.

8.0 Lasting Appeal

Satisfying from start to finish, with 12 chapters and plenty of secrets.

8.8

Great OVERALL

(out of 10 / not an average)

אבל למען האמת, הביקורת של Gamespot נראית לי יותר לעניין הפעם. זה נראה ש IGN כתבו את הביקורת תוך התלהבות טהורה מהמשחק, ולא מנקודת מבט מקצועית וניטרלית לגמרי (כאילו היו עדיין תחת ההשפעה של ההייפ מסביב למשחק)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בדמו, לא התלהבתי אבל ראיתי שיש פוטנציאל המשחק המלא ממש מעולה לפי דעתי

ראיתי את הביקורת של gamespot הם הורידו ציון על 2 דברים בעיקר

1. אין מספיק דמוות. שזה שטות גמורה זה לא הסגנון של המשחק גם בדיאבלו וב HL2 אין מספיק דמות

אז מה, לא כל RPG צריך דמות בעיקר שזה לא הסגנון של המשחק, הפיתוח שנתנו פה הוא לדעתי ממש כיף

אתה מקבל נקודות ולומד קסמים ותרגילים חדשים, מקבל עוד יכולות בחץ וקשת, ממש יפה

2. הם טענו שיש קפיצות ודברים כאלו. לא סמתי לב לזה, אבל זה משהו שאפשר לתקן בפאץ' וגם לא נורא מי יודע מה

עובדה ששאר הביקורות לא התיילסו לזה בכלל. לא העיקר לקטול!

חוץ מזה הם אמרו שהסיפור לא משהו, ושוב העלילה זה לא הדבר המרכזי פה, זה יותר אקשן, וחוץ מזה כן השקיעו בעלילה

יש סרטי קישור ודמויות...

הייתי נותן לו 8.8 כמו IGN בערך, אולי אפילו יותר כי הוא מאוד מאוד כיפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר למשחק, חשבתי על לרכוש אותו אבל עכשיו באה הביקורת הזאת של GameSpot ובד"כ הביקורות שלהם קולעות לטעמי באופן חשוד.

אבל לא מזמן טיילתי בארכיונים שלהם וראיתי שהם נתנו ציון של 6 נקודה משהו לAge Of Empires הראשון בגלל שהוא התיימר להיות שילוב של Civ וWarCraft ואין בו מספיק Civ(הא?? משחק גאוני! אחד הטובים שאי פעם יצאו! אני עדיין משחק בו לפעמים!).

ויש להם לפעמים מבקרים מפגרים, אני לא זוכר אם זה שביקר את Dark Massiah הוא אחד מהמפגרים - המבקר האהוב עליי שלהם זה העורך שלהם, גרג משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לייזי,שיחקת בדמו,אם לא,תשחק ומיד :)

המממ אני מניח שהוא קנה דרך סטים או משהו,7GB לא יורדים כ"כ מהר :-Xמה עושים במולטיפלייר של זה?

תתפלא :cool2:

ולמי ששיחק, הקרבות שם, אתה ממש מרגיש אתה נלחם? או שזה סתם מעפאן והלחימה היא כמו ב-OBLIVION ( אהבתי את המשחק, אבל הקרבות לא משהו בכלל )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מצליח לשחק במשחק ולהנות נכון לעכשיו.. על ההתחלה הבנתי שהמחשב שלי לא יחזיק אותו.. מהרגע שהתחלתי את המסך הראשון - הקטע של הרכיבה על הסוס לעיר, הבנתי שיש לי לאגים עצבניים ותקיעות ממש ממש מעצבנות שגורמות כרגע למשחק מבחינתי להיות UNPLAYABLE.

אני לא מוכן להתפשר בשום אופן על הגדרות פחות ממקסימליות - שעד עכשיו כמעט בכל משחק זה עבד יופי. כולל FEAR ו HL2 שלמרבה הפלא מבוסס על אותו מנוע בדיוק.. אי אפשר לזוז מילימטר מבלי שתהיה תקיעה של שניה ואז זה משתחרר ל4 שניות בערך עד שיש עוד איזה פיצוץ או אפקט שהמעבד צריך לעבד וחוזר חלילה לתקיעות נוספות.. כשאין שום פיצוצים או אקשן מטורף אני מקבל FPS גבוה מאד מה שאומר שזה לא בגלל הכרטיס מסך אלא בגלל המעבד..

אז שבוע הבא אני אלך לקנות מעבד חדש, גם ככה נמאס לי מזה שיש לי.. איזה אתם ממליצים ? 3800X2 אמור להריץ את המשחק חלק לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בוכה על המערכת שלך שלא סוחבת אז באמת אין לי מה לצפות יותר מידי ואני אוותר על התענוג עם ה-AthlonXP2500+Radeon9800Pro+512MB שלי.

באסה.

מישהו עם מחשב חלש ניסה להריץ את המשחק הזה?

משהו שקרוב לשלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...