Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי

nokobik

Recommended Posts

טוב נו, עם 2 GB זכרון ועם מעבד כזה זה נשמע הגיוני..

על המפרט שלי הוא רץ חרא - הפסקתי לשחק בו. זה פשוט בלתי נסבל.

ואני לא מדבר על זמני טעינה של 5 דקות בין שלב לשלב - על זה עוד אפשר להתגבר. אני מדבר על לאגים מעצבנים באמצע קטע אקשן..

עכשיו מה מעצבן אותי (בין הרבה דברים אחרים) שרוצים נגיד לשנות הגדרות תוך כדי משחק בשביל לראות על מה אפשר לוותר בשביל לקבל עוד כמה FPS'ים - צריך לחכות שנה, אם בכלל הוא יצליח לשנות. הורדתי FSAA מ4 ל2 ופילטר אניזוטרופי מX8 לX4 חיכיתי איזה 5 דקות עד שזה שינה.. ואז נגיד נזכרתי שאני רוצה להרים רזולוצייה ל 1280X1024 , חזרתי לשנות והמשחק פשוט נתקע חכה איזה 10 דקות ואחר כך בכלל לא הגיב - נאלצתי לעשות ריסטרט.. אמרתי לעצמי, יאאלה, נלך על ההגדרות שהמשחק ממליץ (מה שמסומן ב *) שזה בערך הכי נמוך שיש שם, גם לא עוזר כלום, המשחק עדיין נתקע בקטעים עמוסים או לפעמים אפילו סתם לאגים בלי קשר לכלום.. אז לא יודע מה הקטע שלו, אולי זה המחשב שלי..? לא נראה לי. עד היום - שום משחק לעולם לא עשה לי כל כך הרבה בעיות! שום משחק!! כל משחק עד היום רץ חלק אצלי על הגדרות מקסימליות! HL2 , COD2 , BF2 , FARCRY , FEAR , COH , NFS:MW ועוד מלא שרצו לא על מקסימום אבל על גבוה מאד כמו OBLIVION ו CALL OF JUAREZ ויש עוד מלא..

* תגידו , שאלה לגבי ה .. גם במשחק הזה וגם בHL2 EP1 רשום שם : FULL IF POSSIBLE . אז מה הוא עושה בדיוק אם אני בוחר גם FULL וגם FSAA X4 ?? הוא מעדיף לשים במקום FSAA אם זה אפשרי ? או שהוא פשוט לא שם כי בחרתי גם FSAA ?? ואיך אפשר לדעת באיזה מפות (גם ב HL2 וגם ב DARK MESSIAH) יש בכלל HDR ? זה כתוב איפשהו ?

מוזר, יש לך 7900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם משחקים שווים פחות או יותר מבחינה גרפית ופיסית.. CALL OF JUAREZ מבוסס על המנוע של אובליויון. עכשיו השאלה מי יותר מהנה וכאן כל אחד מביא את טעמו האישי. אני אישית אהבתי את שניהם, לפחות בהתחלה. עד שאובליוין ממש התחיל להתיש אותי עם כל הקווסטים האין סופיים שלו.. והאמת, למי יש כח לנהל חיים מגבילים ?! CALL OF JUAREZ לקח את היכולות של המנוע המטורף של אובליויון לכיוון אחר לגמרי! אל כיוון של הנאה וסיפור קליל ופשוט. גם שם יש משימות חמודות (כמו לעלות להר ההוא כדי להביא איזה נוצה לאינדיאני ההוא..) ויש שם המון דברים מגניבים. אני לא אפרט יותר מידי כי זה לא הת'רד המתאים, כבר פתחתי בעבר ת'רד על CALL OF JUAREZ אז נסתפק בדברים האלה.

לגבי DARK MESSIAH = מישהו יכול להסביר לי למה לעזאזל הזמני טעינה כאלה ארוכים ?? אני טוען LOAD שלי והולך למטבח להכין ארוכת ערב, חוזר ועדיין מחכה עוד איזה רבע שעה שייעלה.. וראבאק למה הוא כזה כבד ?? למה HL2 שמבוסס על אותו מנוע בדיוק ונראה לא פחות טוב ועמוס ממנו עובד חלק לגמרי וזה פשוט ההפך הגמור ?! אין לו שום ייתרון ויזאלי או איזה EYE CANDY מיוחד שיצדיק את זה.. נכון, הוא נראה טוב ומושקע, אבל זה עדיין לא מוצדק. יש עשרות משחקים שנראים לא פחות טוב עם לא פחות יכולות פיסיקאליות וויזואליות.. תכנות לקויי אולי ?

פאאאק

סוף סוף אני רואה אנשים מדברים על COJ---על המשחק האלוהי הזה אין זה היה משחק אדיר,אני מאמין תצא לו איזה הרחבה עם עוד כמה שלבים

איך זה שאין למשחק הייפ בכלל איך??

למה לא בקרו אותו עדיין? כנראה שהוא נפרץ עוד לפני שיצא לחנויות בכלל :\

מה שכן זה משחק אחד הטובים של השנים האחרונות והגראפיקה בכלל מעולה,אהבתי את החץ וקשת ועוד בהילוך איטי,

ביחד עם גראפיקה יפה זה היה פשוט מדהים להרוג עם זה אנשים,

ועכשיו בקשר לMAM

שאני לוחץ על המשחק Dark Messiah of Might and Magic אז הוא פשוט לא עולה לא קורה כלום

לחצתי על MM.EXE שזה מה שמפעיל ת'משחק וזה נמצא בתיקית המשחק

ואין פשוט לא קורה כלום המחשב חושב שניה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף המשחק עובד לי אבל תגידו לי יש אולי איזה דרך לקצר את הטעינות הכל כך ארוכות האלו

יש לי מעבד של 3600 X2 משהו ממש טוב

המשחק עובד חלק אבל הטעינות ארוכות כל כך

הכרטיס שלי זה7900GT ויש לי גיגה ראם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

התחלתי לשחק היום במשחק הזה, ולפעמים שאני בחוץ או שיש יחסית הרבה דמויות המשחק מקרטע ממש ל20 FPS..

משחק בהגדרות גבוהות כולל AA X2 (ניסיתי להוריד ועדיין אותו דבר אולי שיפור קטן)

המפרט 4200X2

8800 GT 512

2 ג'יגה זיכרון

יש הכי מעודכנים להכל, ובמשחקים אחרים אני משחק בלי בעיה בכלל על הגדרות גבוהות..

מה קורה פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל לגבי,

הפעלתי את המשחק 1680*1050 ועבד דיי סבבה עם הכל על גבוה כולל AAX2 או 4...

אבל בקטעים בחוץ לפעמים המשחק יורד לכיוון ה 20 FPS ופחות ומשגע את השכל, זה פשוט לדעתי המנוע של המשחק...

לא ראיתי או התקנתי פאץ' שמתקן את הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...