כמה שאלות של מתחיל ועוד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות של מתחיל ועוד

manganga7

Recommended Posts

שלום. אני חדש בקטע של הפאלפונים ואני רוצה להתחיל להבין את הקטע הזה יותר טוב (מה לעשות היום הפאלפונים נימצאים בכל מקום)

אני זקוק לביקורת של ה-v3x. אני חדש ולא מבין בתחום אז יש לי כמה שאלות בנושא ואשמח אם מישהוא יענה לי עליהם.

השאלות שלי הן:

1-מהו הפאלפון כיום שנחשב להכי משתלם ביחס העלות והביצועים שהוא מספק.?

2-יש קטע שאני לא מבין והוא איך זה שיש את אותו מכשיר (לדוגמה ה-v3x) בכמה (לדוגמה בסלקום ובמוטרולה).?

3-מי בדיוק מייצר את הפאלפון עמצו. החברת שרואים בפרסומות (סלקום וכו) או שיש יצרן אחר ?

4-אילו פרמטרים קובעים את טיב איכותו של הפאלפון (אני יודע שהמצלמה, הנגן שבו ועוד).?

תודה מראש על הטירחה :).

(אם יש עוד דברים בסיסיים שמומלץ לדעת לפני שהולכים לקנות פלאפון אני אשמח שתגידו לי-עוד מעט אני קונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר על רגיל אחת,

פלאפון, , אורנג' וכו' הן החברות שמספקות לך את כל שירותי התקשורת, בלי שום קשר למכשירים.

שירותי תקשורת ז'א תעריפי שיחות, סלולארי וכל השטויות - חברת תיקשורת לא קשורה למכשיר שברשותך.

נוקיה, סמסונג, , -אריקסון ועוד הרבה אחרות הן החברות שמייצרות את המכשירים עצמם.

1. זאת שאלה דיי לא מדוייקת, מכיוון שלכל טווח מחירים יש את הפלאפון המשתלם מבחינת פרמטרים שאתה צריך.

2. כאמור, זה המכשיר שברשותך, וסלקום היא מפעילת התיקשורת שלך. לכל חברת תיקשורת יש מכשירים בקטלוג שלהם, זה לא אומר שהם יצרו אותם - הם פשוט קנו אותם בשביל למכור אותם לך :)

3. כנ'ל.

4. תלוי מה אתה צריך. אם אתה צריך פלאפון עם נגן טוב - יש פלאפונים עם נגנים טובים במיחד, אם אתה צריך איכותית - יש מכשירים עם איכותית, וכו' וכו'.

אל תתבייש לשאול ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך את העזרה שלכם.

חסכתי 1500 שקל. אני רוצה לקנות פלאפון ואני לא יודע מה הכי כדאי לקחת. מה שחשוב לי בפאלפון זה שפשוט לא יהיה לי משעמם בו ושיהיה לו מסך נחמד (כמובן גם שאני יוכל להיתקשר לאנשים אחרים :lol:).

אז תמליצו לי בבקשה מה הכי כדאי לי לקחת ב-1500 שקל ואיזה חברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק!!! ראיתי כמה שצולמו עם ה-W800i והאיכות פשוט מדהימה

תגידו מה הרבולוציה המקסימלית שלו?

ועוד דבר היום שאלתי את חבר איזה פלאפון כדאי לי לקחת אז הוא אמר לי ש-V3X דיי מומלץ. זה נכון?

ועוד דבר אני תמיד מתבלבל. פעם אני שומע את השם V3X פעם V3 תעשו לי בלאגן בסלט בבקשה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה (Resolution, לא רבולוציה - זה משהו אחר :) ) המקסימאלית שלו היא 2MP.

ועוד דבר היום שאלתי את חבר איזה פלאפון כדאי לי לקחת אז הוא אמר לי ש-V3X דיי מומלץ. זה נכון?

תלוי מבחינת מה :nixweiss: אין פלאפון אחד הוא טוב בהכל, כל אחד טוב במשהו אחר.

ה V3x תומך ברשת הדור השלישי + יש לו עיצוב יפה, אך המצלמה שלו לא מתקרבת לאיכות של ה W800/K750.

ועוד דבר אני תמיד מתבלבל. פעם אני שומע את השם V3X פעם V3 תעשו לי בלאגן בסלט בבקשה :)

תעיין כאן:

http://www.gsmarena.com/motorola-phones-4.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שכימעט כל דיון הופך להיות V3x Vs W800?

בכל מיקרה, אם אין לך צורך בדור שלישי, ומסך יותר גדול, אין סיבה ללכת על הv3x...

הינה אני עכשיו יושב, ביד אחת v3x ביד שנייה w800, אי אפשר בכלל להשוות ביניהם... הw800 לוקח אותו בהכל חוץ מעניין המסך (שלא מפריע יותר מידי..)

בכל מיקרה, אני משתמש כימעט בכל יום בw800\v3x\6280 והw800 לוקח ובגדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק!!! ראיתי כמה שצולמו עם ה-W800i והאיכות פשוט מדהימה

תגידו מה הרבולוציה המקסימלית שלו?

אני מקווה שהסתכלת במקום הנכון, למטה באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר עם הW800, פשוט עבר זמנו. V3X או K610, טלפונים מצוינים!

כן, זה באמת דיי מעצבן שפלאפון כל כך טוב שהוא פשוט שורד שנים כפלאפון מומלץ ואיכותי ;), וגם דברים חדשים ש"הגיע זמנם" יוצאים הם פשוט עדיין פחות טובים ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...