LG1970HR VS VSVP930B - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG1970HR VS VSVP930B

shirNoshe

Recommended Posts

אם אתה קונה מסך למשחקים, אל תיקח את הוויוסוניק 930. קניתי אותו, ואין משחק אחד שאין בו מריחות. ולא, אני ממש, אבל ממש לא מחפש מריחות. פשוט לא ניתן להתעלם מזה.

אל תגזים, יש משחקים שאין בהם מריחות... הכל תלוי באיזה מצב של צבע אפור אתה נמצא (או שזה שחור לבן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים, יש משחקים שאין בהם מריחות... הכל תלוי באיזה מצב של צבע אפור אתה נמצא (או שזה שחור לבן)

אני יכול לומר לך ששיחקתי (ואני באמת לא מגזים) ב-90% מהמשחקים שהייתה להם ביקרות של 80 ב-gamespot.com בשנה האחרונה ובכולם היו מריחות.

אני מודה שלא בדקתי את המסך על ה-SIMS או סוליטר לצורך העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשומת הלב במריחות מאוד תלויה במשתמש. לפני שקניתי מסך הייתי בררן בצורה מטורפת, ובדקתי אצלי בבית 4 מסכים לפני שקניתי את ה VP930. בכולם זיהיתי מריחות. אני מודה שב VP930 היו קצת יותר, אבל הפרש ממש קטן (מבחינתי לפחות). יכול להיות שלך זה יציק הרבה יותר ב VP, ויכול להיות שלא..

אבל בוא נדבר על דבר אחר שלדעתי יותר חשוב במשחקים - איכות הצבעים והתצוגה בכלל.

מבין המסכים שבדקתי, היה גם LG1970HR. למעשה ה VP היה היחיד מסוג P-MVA, וכשראיתי את איכות התמונה והצבעים שהוא מציג במשחקים ובכלל, יחסית לשאר, החלטתי מיד שאותו אני לוקח. ההבדל באיכות לא ייאמן, זו ליגה אחרת. אין פאנל מסוג TN שמסוגל לגרד את הרמה הזו. כשאתה משחק ב VP ואח"כ משחק ב LG הירידה באיכות הצבעים ממש ממש מבאסת, כאילו הורדת בהגדרות של כרטיס המסך יכולות להציג צבעים...

דבר נוסף - יש הבדל אדיר גם בסרטים. ה VP פשוט מציג אותם טוב יותר, עם יותר פרטים.

עוד יתרון עצום של VP930 - אינטרפולציה מצויינת בהרצת משחק ברזולוציה 1024X768. ב LG1970HR הרזולוציה הזו במשחקים נראית על הפנים. ב VP930 זה מושלם! אין שום ירידה באיכות או בפרטים או בחדות, כאילו שינית רזולוציה ב CRT !! (אני מתכוון רק למשחקים, ב windows שינוי הרזולוציה נראה על הפנים בכל מסך)

עצה שלי, תבדוק את 2 המסכים אצלך בבית ותבחר. (והכי חשוב - לנצל את הבדיקות כדי להנות קצת ;D בהצלחה)

עריכה: רק רציתי לומר, המסכים שבדקתי אצלי בבית היו: Samsung 930B, LG L1932TQ, LG1970HR, Viewsonic VP930.

בכל המסכים בדקתי את היכולות במשחקים ב FEAR, HL2, 3, POP - Warrior Within ו COD2.

את היכולות להצגת סרטים בדקתי ב של Alexander (יש בו כמה סצינות שבוחנות בצורה מצויינת את יכולת התצוגה בסרטים).

בנוסף, כלי שבאמת נותן יכולת "למדוד" כמות מריחות הוא התוכנה המצויינת Persistence Analyzer, ולפי התוכנה הזו יש הבדל מזערי בין המסכים שבדקתי, כשה 930B הכי איטי, LG1970HR הכי מהיר, ובהפרש מאוד קטן.

לסיכום, לפי טעמי האישי, ה VP930 פשוט צוחק על כל השאר. וד"א, אני משחק במחשב די הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-1970, ולא חוויתי מריחות בשום משחק בינתיים.

ויש פה בנאדם שמתלונן על המון מריחות במסך הזה.. שזה בלתי נסבל עבורו..

הוא חושב להחליף ל VX922 בגלל זה, למסך אחר בעל ז"ת של 2ms.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אשקר לך, אני לא יודע להגיד לך דבר לגבי ה-VP930... נתונים זה דבר אחד, ובדיקה בשטח שבה עדיין לא התנסתי איתו זה דבר אחר.

מה שאני כן יכול להגיד לך זה שה-LG1970HR מסך פשוט מצוין.. יש לי ניסיון ארוך איתו ואני מרוצה מכל רגע.

כל קשקושי המריחות האלה פשוט לא נכונים... אתם סתם משמיצים מסכים שאין לכם, ומטעים את הקונה לחינם.

בשורה התחתונה, אין לי נסיון עם ה-VP930, אבל ה-LG1970HR מסך מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש פה בנאדם שמתלונן על המון מריחות במסך הזה.. שזה בלתי נסבל עבורו..

הוא חושב להחליף ל VX922 בגלל זה, למסך אחר בעל ז"ת של 2ms.

גם ל-1970 יש זמן תגובה של 2ms.

שמע, כנראה שזה הכל אישי, כל הקטע הזה של מריחות.

אני לא מבחין בשום מריחה באף משחק, אז כנראה שאני פשוט לא "חד ראייה" כמו הבחור שמספר על המריחות.

מה אני אגיד לך - תעשה בנצ'מרקים למסכים כמו ש-SerpentMage עשה.

אני בכל זאת אגיד לך, מבין כל מסכי ה-LCD שראיתי בחנות, והיה שם מבחר, ללא ספק, ה-1970 לוקח את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול כמה שתשקיע ככה תקבל.

אין ספק שה- הוא מסך טוב אבל לא ברמה

של ה-VS 930 בגלל ההבדלים בפאנלים

שבינהם: פאנל S-MVA טוב (של ה-VS) יותר מפאנל TN

מציג תמונה יותר עשירה,חדה יותר ובעלת שחור

טוב יותר מה שנותן תוצאה סופית של תמונה הרבה יותר

טובה מה-,שבסופו שלדבר מוגבל ביכולות שלו

עקב הפאנל (TN) הנחות.

זמן תגובה של 2 MS ב- שמושג ע"י OVERDRIVE לא

נותן לך שום דבר שלא תקבל ב-VS 930.

שלא ישתמע פה כאילו אני משמיץ את ה- - ממש לא

פשוט ה-VS 930 יותר טוב ממנו.

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...