[E6300 ] ביצעתי OC ל-3290 Mhz רוצה להמשיך משהו מגביל אותי... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[E6300 ] ביצעתי OC ל-3290 Mhz רוצה להמשיך משהו מגביל אותי...

the_rider

Recommended Posts

קודם כל הנה המפרט:

Intel 2 Duo E6300 1.86GHz 2Mb

Thermaltake BigTyphoon Cpu Cooler CL-P0114

Gigabyte GA-965P-DS4 Intel P965 LGA 775

G.Skill 1GB Kit PC6400 800MHZ 4-4-4-12 F2-6400CL4D-1GBPK

Western Digital 160GB SATA II 8MB 7200RPM WD1600JS

LEADTEK WinFast PX7900GS 256MB

LG GSA-H10 Multi -Recorder Bulk Black

Compucase 6920 Black Super Midi Tower No

Enermax Liberty 400W Active PFC

עשיתי OC ל3290 Mhz (תוצאה 18 שניות בPI), הבאס עכשיו על 470 , הזיכרונות על המחלקים הכי נמוכים (2.0) ככה שאין לי לאן לרדת במחלקים,

כל המתחים נשארו בסטוק!

המערכת יציבה הרצתי S&M הגעתי הכי הרבה במאמץ ל57 מעלות במנוחה 43-47....

מה עושים? איך שאני נותן לו 480 הביוס לא שומר את ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהזיכרונות שלך כבר הגיעו לגבול(מה שדיי לא הגיוני כי הם בדרך כלל עושים 1GHZ בקלות) או שהלוח רוצה ביוס נורמאלי..

מה שאתה יכול לנסות זה לתת לזיכרונות 2.4\2.6V ולתת להם תיזמונים של 15-5-5-5 ולנסות 480 ואפילו 500..

להגיע לבאס 500 זה לא צחוק, למרות שהרבה מגיעים לזה בקלות.. זהו אינו באס קטן כלל וכלל ו470 זה מאוד מכובד.

בקיצור.. נסה את מה שאמרתי עם הזיכרונות.. ותוודא גם שהמעבד מקבל מספיק מתח למה במהירויות האלו הוא כבר אמור לדרוש עוד מתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהזיכרונות שלך כבר הגיעו לגבול(מה שדיי לא הגיוני כי הם בדרך כלל עושים 1GHZ בקלות) או שהלוח רוצה ביוס נורמאלי..

מה שאתה יכול לנסות זה לתת לזיכרונות 2.4\2.6V ולתת להם תיזמונים של 15-5-5-5 ולנסות 480 ואפילו 500..

להגיע לבאס 500 זה לא צחוק, למרות שהרבה מגיעים לזה בקלות.. זהו אינו באס קטן כלל וכלל ו470 זה מאוד מכובד.

בקיצור.. נסה את מה שאמרתי עם הזיכרונות.. ותוודא גם שהמעבד מקבל מספיק מתח למה במהירויות האלו הוא כבר אמור לדרוש עוד מתח...

ממתי PK "עושים 1GHZ בקלות"? :-\

וחשבת על להעלות מתח למעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים להגיע יותר מ-1000!!! לפני שהורדתי מחלקים הייתי באיזשהו באס יותר נמוך הם כבר היו איזה 1100 ואפילו יותר!!!

בביוס ב- זה הולך ב+ המתחים אז כמה + לתת?

ולמעבד ניסיתי כבר הרבה פעמים להעלות מתח (לא יותר מ1.37 לנסות יותר???) ולא הצלחתי גם לDDR2 העלתי אבל אולי לא העלתי מספיק אז לא יודע נבדוק....

והזיכרונות כבר עכשיו נמצאים ב 5-5-5-15 ....

עוד משהו גם ניסתי לתת לזיכרונות 6-6-6-20 והביוס עדיין לא שמר את ההגדרות...

אה ועוד משהו בביוס יש גם מתח FSB וגם מתח MCH ... מזה אומר המתחים האלה? יש לי גם מתח PCIE.....זה לכרטיס מסך נראלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים להגיע יותר מ-1000!!! לפני שהורדתי מחלקים הייתי באיזשהו באס יותר נמוך הם כבר היו איזה 1100 ואפילו יותר!!!

בביוס ב- זה הולך ב+ המתחים אז כמה + לתת?

ולמעבד ניסיתי כבר הרבה פעמים להעלות מתח (לא יותר מ1.37 לנסות יותר???) ולא הצלחתי גם לDDR2 העלתי אבל אולי לא העלתי מספיק אז לא יודע נבדוק....

והזיכרונות כבר עכשיו נמצאים ב 5-5-5-15 ....

אני רוצה לראות Valid!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

valid

מCPUZ.

תשמע עמרי, בדקתי בעצמי את העניין והחארות האלה רצים ב1100! :o

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=132558

5-5-5-15 @ 2.15V

15G\S... ;D

אני יבדוק עם הם יכולים עוד, מה שכן, אני בספק גדול אם זה יעבור memtest....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

valid

מCPUZ.

תשמע עמרי, בדקתי בעצמי את העניין והחארות האלה רצים ב1100! :o

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=132558

5-5-5-15 @ 2.15V

15G\S... ;D

אני יבדוק עם הם יכולים עוד, מה שכן, אני בספק גדול אם זה יעבור memtest....

נחמד מאוד.

במידה וכן מדובר בקונפיגורציה יציבה, מדובר בתחליף פשוט יותר לזכרונות יקרים יותר.

כמובן שאף אחד לא מבטיח לך את התדרים המדוברים, למען האמת אף אחד לא מבטיח לך מעל התדר המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי מתח לזיכרונות הווא היה בסטוק (זה 1.8 אם אני לא טועה) ואמרת לתת 2.4 אז נתתי +0.6 בביוס לDDR2 המחשב בכלל לא עלה אחרי שעשיתי את זה!

הייתי בטוח שהם נשרפו :| בעע

איפסתי ביוס (עם הבטרייה) והזחרתי את הגדרות ה-OC הקודמות ...והמחשה עלה.

כמה לתת למעבד? אני מפחד לתת לו יותר מדי שהוא יישרף (כבר רשמתי למעלה שנתתי לו 1.37 הכי הרבה ועדיין לא הצלחתי להעלות את הבאס על 470)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד.

במידה וכן מדובר בקונפיגורציה יציבה, מדובר בתחליף פשוט יותר לזכרונות יקרים יותר.

כמובן שאף אחד לא מבטיח לך את התדרים המדוברים, למען האמת אף אחד לא מבטיח לך מעל התדר המקורי.

1000mhz @ 5-5-5-15 @ 2.1V היה לי יציב בmemtest של שעה, כמובן שזה לא מספיק אבל בגלל שהם לא רצים בתדר הזה קבוע כרגע רק רציתי לראות שהוא "יציב" ושאני לא סתם אקבל מיליון שגיאות בממטסט...

תכף נערוך להם בדיקה ב1100, אם לא ילך ננסה 1050.... :P

אני פשוט לא יודע מה גבול המתח שלהם אז אני לא רוצה לדפוק להם 2.3V ושידפקו לי פתאום, אין לי כח עכשיו להחליף אותם...

ד"א, אתה יודע איזה שבבים יש לPK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זכרוני ה - PK מבוססים על שבבי ELPIDA.

יש לך מושג איזה דגם?

וד"א, כרגע רץ memtest במחשב השני על 1050mhz @ 2.15v כבר עבר 2 לופים בלי שגיאות... :xyxthumbs:

the_rider, אזור הבאס 470 דיי קרוב לגבול של הלוח, אם תגיע ל500 איתו תיהיה בר מזל.... :/

עריכה: 6 לופים בלי שגיאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...