Nvidia Firewall - למחוק או להשאיר? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia Firewall - למחוק או להשאיר?

compman112

Recommended Posts

שהתקנתי את הלוח אם שלי Lan party UTnf4 ultra-d

הדרייברים היו כוללים את הפירוול הזה, ואני משתמש כרגע בפירוול אחר, כדאי לי למחוק אותו?

אם כן איך? כי לא מצאתי את האפשרות למחוק את זה.

תוןדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני וממספיק בעיות שאחרים נתקלו בהן (אתה יכול לחפש ברחבי האינטרנט) אל תשתמש בפיירוול הזה, הוא יותר גורם לבעיות מאשר מועיל.

בקשר להסרה שלו, אם אני לא טועה במהלך ההתקנה של הדרייברים של כרטיס הרשת הוא שואל אותך אם להתקין את הפיירוול, אם לא תמצא דרך להסיר אותו מתוך תפריט ה Add/Remove (ואני חושב שאין אפשרות כזאת) תצטרך להסיר את הדרייברים של הכרטיס ובהתקנה שלהם מחדש לבחור לא להתקין את ה פיירוול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים שאולי קשורים לפיירול הזה אולי הם :

NVIDIA ForceWare network Acces Manager

NVIDIA Drivers

NVMixer

כל אלה מצויים לי בהוספה\הסרה.

מה מהם זה הפיירוול הזה, ואני די בטוח שפירוול הזה מהדריברים של הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל... הפייר ואללים זה סתם... יש של וינדואוס שעושה עבודה מצויינית... ואפילו הייתה בדיקה באיזה אתר וכתבה שם על איך באמת ומה הם מסננים.. כמובן יש פםייר ואלל שיסנן טיפה יותר טוב והשני לא... אבל ההבדל כזה זניח שאף אחד לא ישים גם לב.

תשתמשו בזה של וינדואוס מנסיון.. ולא צריך משהו אחר.. כי כל השאר סתם אולי יסננו לכם עוד פריט קטן שוינדואוס לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים שאולי קשורים לפיירול הזה אולי הם :

NVIDIA ForceWare network Acces Manager

NVIDIA Drivers

אלו הדברים הקשורים לפיירוול, בדקתי אצלי וכשאתה מתקין את הדרייברים של כרטיס הרשת (הם מותקנים כחלק מהדרייברים של לוח האם) עולה לך הודעה ששואלת האם להתקין את הפיירוול, בשלב הזה אתה אמור להגיד לא ואז יותקן לך הדרייבר ללא הפיירוול. לא מצאתי דרך להסיר את הפיירוול מבלי להסיר תחילה את כל הדרייברים אז אני לא יכול להציע לך פתרון פשוט יותר.

הפיירוול הזה הוא פיירוול חומרה , כלומר נמצא על השבב של כרטיס הרשת ואמור לעשות את העבודה של פיירוול כך שיחסך ממך הצורך להתקין גם פיירוול תוכנה. למרות הרעיון והכוונות הטובות הביצוע לא מספיק טוב ויש המון בעיות עם הפיירוול הזה ולכן כמו שציינתי מומלץ לא להתקין אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפחד להתקין הכל שוב, כי הרשת שלי תמיד עשתה בעיות ועד שסידרנו הגדרות כמו שצריך :-\

אני די בטוח שהדרייברים של הכרטיס לי כוללים את זה כי התקנתי אלפי פעמים את הדרייבר של הרשת כי כמו שציינתי הוא עשה המון בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...