איך הדגים נושמים בתוך המים ? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הדגים נושמים בתוך המים ?

VL

Recommended Posts

שמעתי על תמיסות שאפשר לנשום בעבר

נשמע לי מפחיד מדי... זה אומר פשוט להיכנס למים ולפתוח את הפה בשביל לנשום,

לא הדבר הכי טריוויאלי בעולם, שכן אתה רגיל לכך שזה יגרום לך לטבוע

לא ידעתי שזה משמש ליצירת חליפות צלילה. יש לזה עוד שימושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, טיפולים רפאויים, רחם מלאכותי אינוקובאטור, טיפולים בכוויות חמורות.

שימוש בחליפות לG מאוד גבוהה הנוזל מוריד מהאפקט של האצה מאוד מהירה בצורה דיי דרסטית כיוון שהכוח יתפזר לאורך כל הגוף שלך ולא בנקודות מסויימות בלבד.

חקירה לתוך suspended animation/hibernation לטיסות ארוכות טווח. ועוד דיי הרבה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פגים (תינוקות שנולדו טרם זמנם הגיע) שנולדים עם ריאות לא מפותחות מחוברי למכשיר מיוחד שמזרים להם את המים האלה לריואת וכך הם נושמים עד שהריאות שלהם מתפתחות

בקשר ל-SA שמישהו בעמוד הקודם הזכיר אני לא כל כך בטוח כי אז כשהמים יקפאו הם יקראו את הרקמה העדינה של הריאות

ובקשר לזה שמישהו פה אמר שזה נשמע מסוכן אז זה לא כי ניסו את זה כבר על בני אדם (כפי שהזכרתי קודם) הבעיה העיקרית היא להתגבר על הרפלקס שגורם לך להשתעל ברגע שנכנסים מים לקנה הנשימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מים עשירים בחמצן, בשימוש לצלילות עומק בשביל לאזן לחצים.

בצלילה בעומק של 500 מטר למשל (יציאה מצוללת אל הקרקעית, לדוגמה) מהתערובת הסטנדרטית של הגז במיכלים כבר מקבלים הרעלת חנקן, אפילו מתערובת נייטרו כבר מקבלים הרעלת חנקן.

אז משתמשים במים האלו. בתכל'ס, אתה לא יכול לא להצליח- בהתחלה נחנקים קצת והגוף נאבק, אבל כמו בטביעה- הוא נאלץ לוותר, רק שההבדל פה, הוא שאתה לא מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה יותר חשובה על דגים-מה הם שותים?!

הם פשוט לא שותים!!!! המים ניכנסים בדיפוזיה אל גופם והם צריכים להוציא את המים מגופם או שהם ימותו (או יותר נכון יתפוצצו!!!)

מים עשירים בחמצן, בשימוש לצלילות עומק בשביל לאזן לחצים.

בצלילה בעומק של 500 מטר למשל (יציאה מצוללת אל הקרקעית, לדוגמה) מהתערובת הסטנדרטית של הגז במיכלים כבר מקבלים הרעלת חנקן, אפילו מתערובת נייטרו כבר מקבלים הרעלת חנקן.

אז משתמשים במים האלו. בתכל'ס, אתה לא יכול לא להצליח- בהתחלה נחנקים קצת והגוף נאבק, אבל כמו בטביעה- הוא נאלץ לוותר, רק שההבדל פה, הוא שאתה לא מת.

ממממ גם אבל לא רק!!! אתה תמות יותר מהר מהלחצים שיש בעומק כזה

ד"א הדגים לא קופצים כדי לנשום, הם קופצים רק אם הם בלחץ או אם הם רואים טרף מסוים או שוחים במעלה הנהר, אם הם נושמים אוויר אטמוספרי (מה שאנחנו נושמים) זה בגלל שאין מספיק אוויר במים או שהם אוהבים לנשום את האוויר החמצני מדיי פעם (כן אני רציני) והם לא קופצים הם עולים למעלה עד שהם מגיעים הכי גבוהה (שהם עדיין בתוך המים) ואז נושמים ברוגע ובשלווה

ממ אם אתה רוצה לדעת יותר לך תילמד ביולוגיה ימית או סתם ביולוגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א הדגים לא קופצים כדי לנשום, הם קופצים רק אם הם בלחץ או אם הם רואים טרף מסוים או שוחים במעלה הנהר, אם הם נושמים אוויר אטמוספרי (מה שאנחנו נושמים) זה בגלל שאין מספיק אוויר במים או שהם אוהבים לנשום את האוויר החמצני מדיי פעם (כן אני רציני) והם לא קופצים הם עולים למעלה עד שהם מגיעים הכי גבוהה (שהם עדיין בתוך המים) ואז נושמים ברוגע ובשלווה

ממ אם אתה רוצה לדעת יותר לך תילמד ביולוגיה ימית או סתם ביולוגיה

זה מה שאמרתי בעיקרון =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...