הברים (מועדונים) ייסגרו ב-2 בלילה-הדיון הרשמי - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הברים (מועדונים) ייסגרו ב-2 בלילה-הדיון הרשמי

kfirlion

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מציע לכרות לכולם את הידיים, זה משרת שתי מטרות חשובות:

א) אי אפשר לשתות בלי ידיים

ב) אי אפשר להרביץ/לדקור בלי ידיים

אני אשלח את ההצעה לרוחמה אברהם, צפו פגיעה בוועדה לענייני חקיקה בשבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לכרות לכולם את הידיים, זה משרת שתי מטרות חשובות:

א) אי אפשר לשתות בלי ידיים

ב) אי אפשר להרביץ/לדקור בלי ידיים

אני אשלח את ההצעה לרוחמה אברהם, צפו פגיעה בוועדה לענייני חקיקה בשבוע הבא.

בעיה עם סעיף א'. ואם יבוא איזה ברמן מאנייק ויתן לכרות הידיים קשית? מה אז? :nixweiss:

אני מקווה שלפחות כשאת נוהגת בחמור את לא משתמשת במוט ההילוכים

אני אישה, אני לא יודעת מה זה. :smile1:

מה שכן, תמיד מאד יעיל להצליף טיפה עם איזה זרד אם המאנייק מחליט שבמקום ללכת לאן שצרייך הוא הולך לצד הדרך ומתחיל ללעוס דברים. בחיי, הדברים שלמדתי בטיול שנתי של כיתה ו'. חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה עם סעיף א'. ואם יבוא איזה ברמן מאנייק ויתן לכרות הידיים קשית? מה אז? :nixweiss:

ואיך הברמן מתכוון למזוג בלי יידים או לתת קשית למישהו בלי ידיים?

בנוגע לנשים נוהגות,

אז לנשים פשוט יש בעיות שונות בנהיגה מאשר גברים

הבעיה עם גברים בדר"כ זה עודף בטחון עצמי - נהיגה מהירה מדי, החלפת נתיבים יותר

מהר משהם היו רוצים להחליף נשים, אי שמירת מרחק, אי מתן זכות קדימה ושאר ירקות

שקשורים לכך שהם בטוחים לכך שהכביש שייך להם

נשים לעומת זאת בדר"כ יש להן חוסר בטחון עצמי - נהיגה איטית מדי, חוסר החלטיות וכד'

למשל ראיתי כבר נשים שעצרו באמצע כיכר ונתנו למישהו להיכנס מחוץ לכיכר וכמעט התנגשו בהם

מאחור או שנסעו על 60 קמ"ש בנתיב השמאלי בכביש שהמהירות המותרת בו היא 80 (והרוב נוסעים 100 בכלל)

מה שאומר שאנשים צריכים לעקוף מימין, ואיכשהו זה גם תמיד קורה כשיש מישהו בצד ימין שנוסע בדיוק

באותה מהירות כמו האוטו שבשמאלי ואז אי אפשר לעקוף... (ואז איזה אידיוט יצא לעקיפה מסוכנת ויהרוג משפחה שלמה)

אז מה מסוכן יותר?

לכו תדעו... אישית, לדעתי גברים יותר מסוכנים על הכביש

אולי נשים גורמות ליותר תאונות, אך אלה בדר"כ פחות קטלניות, ולכן זה פחות נורא

בכל אופן,

איך התחלנו לדבר על נהיגת נשים וגברים וההבדלים שביניהם?

מה קרה לנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק הזה דפוק לדגמרי, כדי לטפל בבעיות הנהגים השיכורים פשוט צריך לעשות ענישה מחמירה יותר לנהגים שיכןרים

נגיד שיחרימו רכבים לצמיתות ובמקום+מעצר לנהג שנתפס מסטול מאלכוהול/סם או לנהג שלא מוכן לתת בדיקת אלכוהול.

או משהו מחמיר דומה, שפשוט ירתיע אנשים אפילו לחשוב לעלות לכביש שיכורים.

החוק הזה רק יפגע בכל הברים/פאבים, כי מי שמתכנן להשתכר עד חצות, יעשה את זה בחוץ ויכין את הוודקות עם הרדבולים לפני

וד"א

ולדעתי זה ממש לא משנה עם גבר נוסע או אישה נוסעת, זה יותר משנה תרבות נסיעה שבארץ היא פשוט בקרשים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך דבר אחד, לפני כשבוע חזרתי מאיטליה, שם יש את הנהגים בין המשוגעים ביותר בעולם.

עוברים באדום, עוקפים בקו לא מקוקוו וכל הדוגמאות שאתה מסוגל לחשוב עליהם, הם עושים.

למרות זאת, אני לא ראיתי אפילו תאונה אחת אצלהם, וגם לא משהו קרוב, אני לא יודע למה, אבל כמה שהם נוהגים לא זהיר, הם דווקא כן זהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איטליה נחשבת כמדינה עם תרבות הנהיגה הכי דפוקה בעולם (אחרי מקסיקו). זה לא שלא ראית תאונות, פשוט לא פתחת עיתון לקרוא על כאלו. בגרמניה למשל, אף אחד לא עוקף! אם בנאדם לפניך רואה שאתה ממש ממהר הוא עובר נתיב ונותן לך לעבור קדימה! בחיים לא ראיתי דבר כזה! מה כן, בנאדם נופל מאופניים, כל הרחוב רץ לעזור לו ולמחרת בעיתון כתוב "תאונה קטלנית בכיכר העיר!". :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך דבר אחד, לפני כשבוע חזרתי מאיטליה, שם יש את הנהגים בין המשוגעים ביותר בעולם.

עוברים באדום, עוקפים בקו לא מקוקוו וכל הדוגמאות שאתה מסוגל לחשוב עליהם, הם עושים.

למרות זאת, אני לא ראיתי אפילו תאונה אחת אצלהם, וגם לא משהו קרוב, אני לא יודע למה, אבל כמה שהם נוהגים לא זהיר, הם דווקא כן זהירים.

אל תשכח שבאיטליה כל עוד אתה לא יוצר מצב של תאונה, לעבור באור אדום זה חוקי לגמרי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד יישום רעיון שראיתי במכונית קונספט, פשוט כמו שלכל מכונית יש אימובולייזר, הזעקה, קוד לפני שהיא מתניעה, להוסיף לזה בדיקת אלכוהול, המכונית פשוט לא תתניע בלי בדיקה, או לחילופין אם הבדיקה חיובית, ברעיון הזה אני תומך מלא.

אז הוא מוצא סתם איזה משהו מחוץ לבר שלא שתה ונותן לו לעבור את הבדיקה,

זה לא פרקטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה צודק, אבל זה בטוח לא יזיק להוסיף את הבדיקה הזאת

עריכה:

תגובת המשטרה להצעת החוק:

http://news.walla.co.il/?w=//995397

המטריד הוא שצעירים לא בהכרח שותים לשוכרה בפאבים ובמועדונים. אחת התופעות הבולטות שאנחנו נתקלים בהן היא תופעת 'מכוניות התדלוק' - בהן יושבים צעירים עם בקבוקי וודקה שקנו מראש ומוסיקה חזקה לא פעם מחוץ למועדון ושותים כי המשקאות במועדון יקרים יותר", אמר גורם משטרתי. גורם משטרה בכיר אחר אמר אתמול כי "החבר'ה שיוצאים לבלות שותים הרבה לפני שהם נכנסים למועדון וגם הרבה אחרי, כך שלא ניתן למנוע את השתכרותם. מה ימנע מאותם מבלים לשתות לשוכרה עוד לפני השעה שתיים בלילה?".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איטליה נחשבת כמדינה עם תרבות הנהיגה הכי דפוקה בעולם (אחרי מקסיקו). זה לא שלא ראית תאונות, פשוט לא פתחת עיתון לקרוא על כאלו. בגרמניה למשל, אף אחד לא עוקף! אם בנאדם לפניך רואה שאתה ממש ממהר הוא עובר נתיב ונותן לך לעבור קדימה! בחיים לא ראיתי דבר כזה! מה כן, בנאדם נופל מאופניים, כל הרחוב רץ לעזור לו ולמחרת בעיתון כתוב "תאונה קטלנית בכיכר העיר!". :lol:

דווקא שהייתי באיטליה (אולי זה בגלל זהייתי בצפון העשיר), האנשים בכלל לא עוקפים!

אבל שלי נעמד איזה מש דקות באמצע כיכר כי הוא התבלבל במפה ולא מצא את הכיוונים ובכלל לא שמנו לב שיש מכוניות מאחורינו כבר 5 דקות והן מחכות לנו.

מה שכן באיטליה, כל השילוט דפוק לגמרי. אתה נמצא באיזה שום מקום בצפון המדינה ונותנים לך שלט לנאפולי או לרומא...

ולא רק זה גם יש להם משהו מוזר עם הרמזורים יש אור ירוק גם בזמן שלאלה מקדימה יש אור ירוק וזה יוצא ממש מוזר ומסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפלאים על בנהיגה האיטלקית?! כנראה שלא הייתם ביוון...

גם במוסקווה אתה יכול להזדקן עד שמישהו יתן לך לחצות כביש במעבר חצייה (ואם תנסה לרדת לכביש ולהידחף כמו שעושים בארץ אז פרנציפ ידרסו אותך)

לפי דעתי האנשים בגרמניה כל כך אדיבים בכבישים הערוניים כי להם יש את האוטובאנים (או איך שלא קוראים לכבישים המהירים שם) שבהם הם יכולים להרביץ 180 קמ"ש חופשי ואף אחד לא יגיד להם שום דבר... בארץ 90% מהמכוניות לא מגיעות לכזו מהירות גם אם ירשו להם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שהייתי באיטליה (אולי זה בגלל זהייתי בצפון העשיר), האנשים בכלל לא עוקפים!

אבל שלי נעמד איזה מש דקות באמצע כיכר כי הוא התבלבל במפה ולא מצא את הכיוונים ובכלל לא שמנו לב שיש מכוניות מאחורינו כבר 5 דקות והן מחכות לנו.

מה שכן באיטליה, כל השילוט דפוק לגמרי. אתה נמצא באיזה שום מקום בצפון המדינה ונותנים לך שלט לנאפולי או לרומא...

ולא רק זה גם יש להם משהו מוזר עם הרמזורים יש אור ירוק גם בזמן שלאלה מקדימה יש אור ירוק וזה יוצא ממש מוזר ומסוכן.

אני לא יודע מה אתם רוצים מאיטליה.

נהגים סבבה, ושילוט עוד יותר סבבה.

נסעתי מרומא לשוייץ, ואחר כך בדרך חזרה דרך פירנצה בלי לפתוח מפה מעבר לפעם אחת לפני הנסיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...