בעיה במעבד לאחר מריחת משחה טרמית!! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במעבד לאחר מריחת משחה טרמית!!

shabo

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, הוא מסתובב.. 1500-1700...

הקטע הוא שהמעבד רותח (לפי החיישנים) אבל גוף הקירור קר... זה סימן שהחום לא עובד לגוף הקירור... הורדתי כאמור את כמות המשחה בחצי וזה לא עזר.. למה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה חצי אצלך?

שתי דרכים למריחה (אני עדיף ונראה לי במקרה שלך שרצוי מאוד)

לשים כראש גפרור על המעבד (משחה),לא יותר ממש טיפה (לאחר כמובן שניקית הכל טוב טוב ע"י אלכוהול.

ולאחר מכן עם גוף הקרור לסובב ימינה ושמאלה פעם פעמיים ולסגור.

דרך שנייה,

מריחה אחידה וגבוהה כדף נייר... ממש מילימטר... פחות... ולסגור...

בהתחלה אמרת ששמת הכל ועכשיו שהורדת חצי?

זה אמור להיות עזר לפיזור החום ולא שיכבה חוצצת\מפרידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לפעול בצורה הבאה

לפרק את גוף הקירור והמעבד

לנקות את המעבד וגוף הקירור עם אצטון

לבדוק שכל השיניים של המעבד ישרות, להחליק אותו לתושבת ולסגור.

לנקות את המעבד וגוף הקירור עם אלכוהול ולייבש עם נייר מגבת

להזריק על המעבד במרכזו משחה טרמית בכמות של גרגר אורז.

להניח את גוף הקירור על המעבד ולסובב קצת כדי שהמשחה תימרח

להדק את גוף הקירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... שמתי את כל המזרק ועכשיו הורדתי בחצי בערך והמעבד רותח..

מה אתה מטורף!??!? את כל המזרק??? איזה כמות זאת?!! מה זה לא נשפך לך לצדדים?!?! זה מלא!!!!!!

תעשה טובה, תעבור על המדריך שבאתר על איך בדיוק למרוח משכה טרמית, מראים שם בתמונות יפה מאוד איך עושים הכל!

להגביר את הסיבובים של המאוורר.. אאממ... איזה יש לך? סטוק? =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך באתר מלפני שנולדתי, יותר טוב שיסתכל באתר יצרין של AS5 יש שם הוראות מומלצות לכל מעבד.

בנוגע למאוורר, אני דיי משוכנע שאתה בטופ, אבל כמו ששאלנו לפני איזה מאוורר יש לך?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נעשה כאן סדר!

1. לא! אל תשתמש עם אציטון. אסור להשתמש איתו מכיוון שהחומר שלו ממשיך לעבוד והוא אוכל לך את המעבד. יש לו תגובה כימית חזקה. אנא השתמש בכוהל או אלכוהול 70% ומעלה.

2. שמת יותר מידי חומר של משחה טרמית. אתה צריך לשים טיפה קטנה במרכז ואז ללחוץ עם הגוף קרור או למרוח את המשחה על המעבד ואז להניח את הכוף קרור עליו.

3. אם המעבד רותח, והגוף קרור קר, כנראה שלא חיברת את הגוף טוב. נתק אותו וחבר שוב.

4. כדי לנקות פינים(של כל דבר אלקטרוני) יש תרסיס לניקוי פינים(תרסיס לא מוליך כמובן). הוא משפריץ חומר הדומה לכוהל ומעיף ליכלוכים החוצה.

5. אם אין לך חומר כזה(ואין לך), אז פשוט קח מברשת שיניים, תבול אותה באלכוהול ושפשף את הפינים. לא יודר מידי חזק כדי שלא יתעקמו.

6. אני מציע לך להבא, להזהר כשאתה מוציא עם פינים מכיוון שקשה להחזיר אותם למקום(כאשר אחד הפינים התעקם).

7. אם אתה רוצה ללכת לחנות, כדאי לך לנקות טוב טוב שאריות של "פשע" מכיוון שהם לא ירצו להחליף לך.

בהצלחה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה אנשים שפשוט לא יודעים איך להתבטא וחבל.

הבחור בצרה ופונה אליכם לקבל עזרה ולא מוסר השכל ונזיפות.

מה הבעיה להסביר כמו בן אדם. קשה להסביר מה לעשות, ולהבא מה לא לעשות?

בקיצור מי שמגיב כדי ללעוג או כדי להראות שהוא יותר טוב עדיף שלא יגיב. תיזכרו איך אתם הייתם פעם.

טוב, לענייננו. chenrp הסביר לך בצורה הכי ברורה מה לעשות ואני מחזק.

* לגבי האלכוהול רק אתמול קניתי בקבוק כוהל לשתיה 96% משופרסל והוא פשוט חבל על הזמן ועולה 23 ש"ח .

* לדעתי הבעיה היא הגוף שלא צמוד למעבד.

* אתה יכול גם לנסות לחץ אויר כדי להוציא את מה שנשאר בתושבת.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חברה!! הקירור שלי הוא סטוק של מעבדי .. גוף עגול ממתכת ועליו מאוורר קטן..

בנוגע לתרסיס.. איך קוראים לו ואיפה אני משיג?

כרגע הוספתי מאוורר למחשב. 120 מילימטר שחור (כמו ה 80 סטוק אבל 120) והוא מרעיש בטירוף.. בנוסף לקול של הכנסת האויר הוא גם עושה רעשים עזים של סיבוב..כמו יתוש רק יותר חזק... זה נורמאלי? ה 120 אמורים להיות יותר שקטים מ ה 80 ואני רואה שזה לא כך בכלל..

(המאוורר מהודק חזק למארז בצד, מול למעבד והוא מכניס אויר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...