בעיה במעבד לאחר מריחת משחה טרמית!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במעבד לאחר מריחת משחה טרמית!!

shabo

Recommended Posts

חברה, קניתי את המשחה ארטיק סילבר 5 ומרחתי על המעבד .. ובטעות נפל לי טיפה קטנה של מישחה על התושבת של המעבד (הפינים הקטנים האלו המוזהבים שעליהם יושב המעבד..) וניקיתי את המחשב משם כמה שיכולתי עם סיכה דקה וטיפה צמר גפן ואלכהל וכשחיברתי את המחשב והדלקתי אותו אז המחשב פעל אבל אין שום תגובה במסך.. המחשב דלוק אבל נראה כאילו הוא כבוי.. מה לדעתכם קרה ואיך אפשר לפתור את העניין???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא נגיד ככה בקיצור, שום דבר דפקת הכל... אלה אם כן תנקה עד החלקיקים הבקטנים במיקרוסקופ.. אז זה יעבוד אבל ככה לא.. ואיך זה קרה לך תגיד לי? אתה נוב?

מה שיחקת מעל זה בכלל? עוןבדים הרחק מהמחשב ולא מעליו, לא אתפלא אם החזקת את המעבד בידיים...בזמן ששכחת לנתק ספק...

מציע לך לא להפעיל הרבה.. כי אולי זה יקצר עוד משהו... ואז בכלל לא ידלק, יש לך מזל שנדלק בכלל זה יכל לקצר ולשרוף תמעבד בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה בקיצור, שום דבר דפקת הכל... אלה אם כן תנקה עד החלקיקים הבקטנים במיקוסקופ.. אז זה יעבוד אבל ככה לא.. ואיך זה קרה לך תגיד לי? אתה נוב?

מה שיחקת מעל זה בכלל? עוןבדים הרחק מהמחשב ולא מעליו, לא אתפלא אם החזקת את המעבד בידיים...בזמן ששכחת לנתק ספק...

אתה מוכן לסתום תפה?

זה יכול להיות מיליון דברים אחרים,אני לא מאמין בכלל שזה מהמשחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להוציא ולהחזיר את את המעבד מהתושבת שלו מספר פעמים.

ו-AS5 לא מוליכה, מניסיון (תנסה בעצמך ותראה).

בפועל אם תבדוק באתר יצרן היא מוליכה אך ברמה נמוכה כ-"לא מוליכה" הסיכוי שהיא תקצר הוא קלוש וצריך כמות מכובדת...

להוציא ולהכניס זה רעיון ובנוסף תרשה לי לשאול האם בדקת במקרה שכרטיס מסך יושב טוב? אולי זכרונות? אולי תוציא ותכניס ,כרטיס מסך ומעבד.

אני כמעט ולא מאמין שזה בגלל המשחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן לסתום תפה?

זה יכול להיות מיליון דברים אחרים,אני לא מאמין בכלל שזה מהמשחה.

אין בעיה, אני רוא אתה חדש פה אז... (אולי קיררת חזק מדי {יש מצב} ) כמובן.. עם תשובה כזאת אתה בטוח צודק... איפה קראת על זה? בזאפ?

קודם כל שתדע לך המשחה הזאת כן מוליכה.... תמיד מזהירים מהשמשחה הזאת כי היא עשוייה כספית! ולא חומר קראמי, למשל כמו שלי (טראמל טייק) שהיא עשוייה מחומר קראמי... ככה שהיא לא מוליכה וזאת עשוייה כספית אז היא כן!

וכן אם תחפש ותקרא תמיד מזהירים ממנה לא לטפטפף איתה.

מעבד קודם כל זה דבר מאוד עדין.. ברגע שמשהו הכי קטן מפריע לו הוא לא יעבוד... רק שתדעו.

כן עוד מליון דברים... בדיוק הספק נשרף... אולי המסך נשבר... צודק אולי

אני מציע לו להוציא , לבדוק הארד דסיק.... להביא לתיקון כרטיס מסך.. לקנות LCD וגם חדש... ואז זה יעבוד כי מי ידוע באמת מזה... :lol:

תגדי אתה עושה צחוק? זה אתה שעדיף תשתוק.

זה מאוד ברור המשחה כנראה מחברת כמה פינים.... או שבדיוק החומר נפל על חלק מוסיים במעבד.... אבל צריך לנקות שם מאוד מאוד טוב.. וכנראה איך שהוא הפעיל יכול להיות כבר נגרם נזק בלתי הפיך. רוב הסיכויים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, אני רוא אתה חדש פה אז... (אולי קיררת חזק מדי {יש מצב} ) כמובן.. עם תשובה כזאת אתה בטוח צודק... איפה קראת על זה? בזאפ?

קודם כל שתדע לך המשחה הזאת כן מוליכה.... תמיד מזהירים מהשמשחה הזאת כי היא עשוייה כספית! ולא חומר קראמי, למשל כמו שלי (טראמל טייק) שהיא עשוייה מחומר קראמי... ככה שהיא לא מוליכה וזאת עשוייה כספית אז היא כן!

וכן אם תחפש ותקרא תמיד מזהירים ממנה לא לטפטפף איתה.

מעבד קודם כל זה דבר מאוד עדין.. ברגע שמשהו הכי קטן מפריע לו הוא לא יעבוד... רק שתדעו.

כן עוד מליון דברים... בדיוק הספק נשרף... אולי המסך נשבר... צודק אולי

אני מציע לו להוציא , לבדוק הארד דסיק.... להביא לתיקון כרטיס מסך.. לקנות LCD וגם חדש... ואז זה יעבוד כי מי ידוע באמת מזה... :lol:

תגדי אתה עושה צחוק? זה אתה שעדיף תשתוק.

זה מאוד ברור המשחה כנראה מחברת כמה פינים.... או שבדיוק החומר נפל על חלק מוסיים במעבד.... אבל צריך לנקות שם מאוד מאוד טוב.. וכנראה איך שהוא הפעיל יכול להיות כבר נגרם נזק בלתי הפיך. רוב הסיכויים)

כספית :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני לא אתווכח, פשוט תקרא מהאתר של היצרן:

http://www.arcticsilver.com/as5.htm

Not Electrically Conductive:

Arctic Silver 5 was formulated to conduct heat, not electricity.

(While much safer than electrically conductive silver and copper greases, Silver 5 should be kept away from electrical traces, pins, and leads. While it is not electrically conductive, the compound is very slightly capacitive and could potentially cause problems if it bridges two close-proximity electrical paths

מה כתוב? שכדאי להרחיק מפינים... ממשהו חשמלי... קראתם? פינים ראיתם? זהו מה אתם בכלל מתכווחים איתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Arctic Silver 5 should be kept away from electrical traces, pins, and leads. While it is not electrically conductive, the compound is very slightly capacitive and could potentially cause problems

לפי מה שהבנתי היא עברה שינוי וכרגע היא לא מוליכה אבל למרות זאת צריך להתרחק מ-........ מעניין למה...

חוץ מזה מניסוי שראיתי איך הדליקו מנורה כאשר בין אחד החוטים יש משחה של AS5.....

MemoreXx, אתה מוכן בבקשה להרגיע את צורת הדיבור שלך? אנחנו פה בדיון ולא הולכים מכות יש לך משהו להראות תראה.. הוכחות\טענות וכו'.. אבל את צורת הדיבור שלך תשאיר לבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...