איסוף סטטיסטיקה של סריקות על TY T03 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איסוף סטטיסטיקה של סריקות על TY T03

integral

Recommended Posts

שלום לכל הצורבים הכבדים שנמצאים בחיפוש מתמיד אחרי מדיה איכותית.

המדיה המדוברת התחילה להופיע בביקורות באתרים מכובדים ולהציג תוצאות משובחות כמו שתראו פה למשל:

Brand:

Plextor Thanks to Plextor for sending us this media

Manufacturer:

Taiyo Yuden

Code:

YUDEN000T03

Disc Type:

DVD+R

Capacity:

4483MB

Certified Speed:

16x

Write Speed:

16x (CAV)

Write Time:

6m:13s

PI-8 errors Average/Sec:

2.58

PI-1 failures (PIF) Avg/Sec:

0.03

Another excellent burn from the Plextor media manufactured by Taiyo Yuden. Highly recommended!

עכשיו, TY נחשבת (או אולי נחשבה), ליצרנית מספר אחת בעולם ולכן אני מאוד שמחתי שהגיעה לארץ וכמוני "חולים" אחרים פה בפורום.

אבל מה, מסתבר ש TY התחילה כנראה לזייף גם כן, בלחץ התחרות והמחירים. ולמה אני אומר את זה, כי בביקורות שהמדיה באה מפלקסטור התוצאות מצויינות, אבל תחת שמות אחרים - פחות. כמו כן, הגיעו דווחים של משתמשים על בעיות ושונות בתוך הספינדל.

אז מה מטרות הטרד:

1) לאסוף כמה שיותר אינפורמציה למי שקנה\יקנה את המדיה המדוברת על איכות הצריבה שלה במהירויות שונות וצורבים שונים. היות וכל צורב מתנהג אחרת, חשוב מאוד שמלבד בדיקה של TY T03 תהיה גם בדיקה של מדיה אחרת על אותו צורב באותה מהירות צריבה כנקודת ייחוס.

אין זה המקום להציג מדיות אחרות שלא לצורך השוואה ל TY, להשוויץ בצורב האחרון שלכם, לפתור בעיות שיש לכם עם הצורב והחברה ולהספים.

2) אם יש בעיות איתה, להסב את תשומת הלב של המשתמשים לעניין, ואולי לשכנע את היבואנים שקוראים פה, להתחיל לבדוק ברצינות את המדיה שהם מביאים, עוד לפני שהם מביאים אותה, במיוחד אם היא נמכרת תחת "תווית" של מדיה איכותית.

מה חשוב:

1) לוודא שהמדיה שאתם בודקים נקייה, ובלי כתמי חומוס, טביעות אצבעות שמנוניות, ופגמים. מדיה פגומה יכולה להטות את התוצאות (תסתכלו בתמונה למטה). תבדקו את זה ע"י הסתכלות על הצד התחתון של המדיה בזווית תחת אור (הצד הצבוע).

כמובן שאם יש מדיות פגומות בחבילה נשמח לדעת, בטח אם מדובר בתופעה.

2) לעשות QUALITY SCAN וגם TRANSFER RATE TEST.

3) המחשב חייב להיות נקי מתוכנות כבדות ברקע, ולא להפעיל אותו בזמן הבדיקה היות וזה יכול להשפיע על התוצאות. במיוחד על ה TRT.

4) שהמדיה שאתם צורבים תכיל 4.3 גיגה ומעלה. ההתנהגות בקצה משמעותית.

5) שהצורב שלכם יהיה מעודכן לקושחה האחרונה. קושחות אפשר למצוא פה:

http://forum.rpc1.org/dl_all.php

אז, נראה מה ילד יום, ומי שזה מעניין אותו מוזמן להציג סריקות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בדיקה ב X16, וורבטים +R X16 מתוצרת TY

שתי התמונות האחרונות זה ורבטים X16, MCC 004, תוצרת טיוואן.

התוצאות לא מדהימות, גם לא של ה MCC ב X16. רחוק מהמצופה. במיוחד כמות ה PIF וכמות וגובה ה PIE. שימו לב שהפיוניר סורק לכל היותר ב X3 (אפילו שכתוב X8).

בכל מקרה, אין ממש סיבה לצרוב אותן על הצורב הזה ב X16 כמו שתראו פה (צורב מוזר :smile1:):

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=213022.msg1868642#msg1868642

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקה ב X12, וורבטים +R X16 מתוצרת TY מול פוג'י X8 מתוצרת TY שנצרבה ב X12

התוצאות מצויינות, אבל שימו לב שהמדיה הזאת במהירות נמוכה (X12) ממה שהיא מאושרת (X16) נותנת תוצאות פחות טובות מ TY קלאסית ואיכותית שנצרבת (ב X12) מעל למהירות שבה היא CERTIFIED (שהיא X8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשווה בין אותן מדיות ב X8.

שוב תוצאות טובות מאוד, אבל עוד פעם ה TY הקלאסית נותנת תוצאות טובות יותר.

המסקנה שלי לפחות שעל הפיוניר 111 ונגזרותיו, המהירות המומלצת ל TY T03 היא X12. לא מה שציפיתי. יתכן שזה עניין של קושחה, אבל עדיין קצת מבאס.

אשמח לראות את התוצאות שלכם, אבל חשוב מאוד שתקפידו על בדיקה נכונה כדי שאפשר יהיה ללמוד מהן משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תרד מצויין.מברוק! :yelclap:הוא יעשיר את הידע שלנו ומעניין ביותר איזה דיסקים הגיעו לפה.אתמול קיבלתי וורבטים תוצרת יפן מלירה.בינתיים צרבתי רק 2.

לעניינים, קודם כל סריקות של המדיה המדוברת.במהירות16 ו8

הסריקה הראשונה על מדיה שנצרבה בLGH10N אם קושחה עדכנית.כאמור במהירות 16.

הסריקה ה2: הדיסק נצרב על PIONEER 111D אם קושחה לא מעודכנת.מהירות הצריבה היית 8.

הסריקה ה3:לבדיקת הצורב שעליו נעשו כל הסריקות.הדיסק נצרב עליו לא עכשיו אך נסרק עשיו.הדיסק VERBATIM PRINTABLE הודו.

הסריקה ה4 זה TY מקורי כפול 8(FUJI).נצרב ונסרק לא מזמן על אותו צורב.יתכן וצרבתי אותו אף על מהירות נמוכה מ8 כבר אינני זוכר.

נ.ב.הסריקות בDVD INFO אני מקווה שזה בסדר.ממילא פיונייר סורק על מהירות אחת.ממה שקראתי עד עכשיו מומלץ לצרוב את הדיסקים TY *16

על מהירות נמוכה יותר(12,8).נחייה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שי, זה לא טוב. תוכנות שונות נותנות תוצאות ותצוגות שונות במהירויות שונות. שים לב שב INFO PRO הוא סרק בקצת יותר מ X1.

גם לא טוב שלא עדכנת קושחה. מה שמעניין זה התוצאות על הקושחה האחרונה והמעודכנת.

סרוק עם NERO CD SPEED על הפיוניר.

עריכה:

כן וחשוב מאוד שתוסיף TRANSFER RATE TEST על הנירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK עכשיו אני עובד על זה.אגב באיזה פורמט אתה שומר את הסריקות?כי אני שומר ב JPEG וHWZONE לא מעלה אותם :nixweiss:.

נ.ב.הורדתי את הקושחה 1.29 אני תקף אעדכן אבל עד שאני אצרוב עליה דיסק וכ"ו .בטח את התוצאות של הקושחה החדשה יהיו רק מאוחר בלילה.

נ.ב.תרד נחמד על זה בCDFREAKS http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=166489&page=3&pp=25

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה שזה לא הקפצה.בכל זאת איאפשר להוסיף קבצים בעריכה(או לא).לבקשתך השתמשתי רק בנרו.סרקתי שוב את 2 הדיסקים של וורבטים YUDENT03

העברה/סריקה.בסריקה ה1(תמונה שניה) ,הסיבה לPIF העצבני לדעתי זה השערה שמצאתי על הדיסק.תיקף נבדוק.בכל אופן בכל הסריקות שעשיתי יש בעיות בסוף הדיסק.מה שמדאיג אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.אגב אחד משני הדיסקים כן נצרב על קושחה עדכנית(LGH10N).(במהירות 16).איך הסריקות?לא משהו :sleep:

איזה זה ה LG?

מעניין לשניהם יש את אותו שטרונגול באותו מקום

זה אולי קשור לאסטרטגית הצריבה. תעשה CREATE ותוכל לראות.

דרך אגב, לצרוב על הפיוניר 111 ב X16 מדיה +R זה ממש מיותר. ב X16 הוא צורב לפי CAV וב X12 (יותר נכון X13) הוא צורב ב PCAV. ההבדל הוא פחות מ 15 שניות. כלומר הצריבה שלו ב X12 מדיות +RX16 מהירה כמו שאפשר לראות פה, והצריבה שלו ב X12 איכותית משמעותית גם על MCC004 וגם על TY T03

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה זה ה LG?

דרך אגב, לצרוב על הפיוניר 111 ב X16 מדיה +R זה ממש מיותר. ב X16 הוא צורב לפי CAV וב X12 (יותר נכון X13) הוא צורב ב PCAV.

הסריקה הראשונה(תמונה 1,2 בתגובתי האחרונה).זה שבשם הקובץ מופיע 16.צרבתי ב16 רק לשם בדיקה.אינני נוהג לצרוב במהירות זו.(תודה על ההסבר).

עריכה:עכשיו אני צורב על דיסק חדש(על LG).ושמתי לב שיש מין עקומה ליד קצה הדיסק כמו סריטה מזערית.ורק הוצאתי מהשפינדל.ניסיתי לנקות אם מברשת,בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ביינתים עידכנתי את הקושחה על הפיננייר ל 1.29

צרבתי על עוד שני דיסקים מהשפינדל(TY003).אחד על הפיונייר(המעודכן) שם המצב הישתפר אולי גם בגלל שבחרתי מדיה נקיה מפגמים למראית העין.צרבתי במהירות 8.

את השני צרבתי על H10N הפעם על מהירות 4 בלבד אך שום דבר לא עוזר :nixweiss: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...