האם לכל ה LCD היום יש חיבור HDMI? - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לכל ה LCD היום יש חיבור HDMI?

x-dude

Recommended Posts

הסטנדרט שאותו הציבו לDOWNSCALE הוא מ1080P ל720P

בכל מקרה המסך לא מסוגל להציג 1020P ככה שאין לדאוג בכלל...

קחי למשל את הXBOX360 אין לו HDCP בשום אופן, או אפילו חיבור דיגיטאלי, הוא עדיין יציג HD ב1080P פשוט מאחר ובתקופת חיים שלו לא יישמו אפילו את הDOWNSAMPLE, מיקרוסופט דיברו על זה, הXBOX360 יהיה נגן HD ראשי לעשרות מיליוני בתי אב, בנוסף גם הPS3 (שלא תומך בHDCP גם הוא) יהיה נגן בלו ריי ראשי לעשרות מיליונים אחרים, זה שוק שאף אולפן לא יוותר עליו וירה לעצמו ברגל.

ראש חטיבת אקסבוקס של אמר את זה מאוד ברור בראיון, הסיבה שהם לא מכניסים תמיכה של HDCP זה כי יש להם שוק גדול מידי כדי שהם יצתרכו להתאים את עצמם לאחרים.

ד"א

סתם קוריוז,

הHDCP כבר נפרץ, עוד לפני שזה להיות מיושם על אפילו עותק אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסטנדרט שאותו הציבו לDOWNSCALE הוא מ1080P ל720P

בכל מקרה המסך לא מסוגל להציג 1020P ככה שאין לדאוג בכלל...

אני לא מוצאת את זה בתקן, מאיפה המידע הזה?

קחי למשל את הXBOX360 אין לו HDCP בשום אופן, או אפילו חיבור דיגיטאלי, הוא עדיין יציג HD ב1080P פשוט מאחר ובתקופת חיים שלו לא יישמו אפילו את הDOWNSAMPLE, מיקרוסופט דיברו על זה, הXBOX360 יהיה נגן HD ראשי לעשרות מיליוני בתי אב, בנוסף גם הPS3 (שלא תומך בHDCP גם הוא) יהיה נגן בלו ריי ראשי לעשרות מיליונים אחרים, זה שוק שאף אולפן לא יוותר עליו וירה לעצמו ברגל.

ראש חטיבת אקסבוקס של אמר את זה מאוד ברור בראיון, הסיבה שהם לא מכניסים תמיכה של HDCP זה כי יש להם שוק גדול מידי כדי שהם יצתרכו להתאים את עצמם לאחרים.

ד"א

סתם קוריוז,

הHDCP כבר נפרץ, עוד לפני שזה להיות מיושם על אפילו עותק אחד.

תהיה תקופת הסתגלות, זה ברור, אבל אם קונים חומרה חדשה, למה לא לקנות עם תמיכה בHDCP?

בכל מקרה זה לא יהיה תלוי במיקרוסופט בסוף, גם לא בסוני, זה תלוי בכל אולפני הסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי אחרת במספר מקומות...

אני חושבת שהביטוי "נחיה ונראה" הוא המתאים ביותר.

ועדיין, אני לא הייתי לוקחת סיכון, אם הייתי קונה כרטיס מסך/מסך/טלוויזיה הייתי לוקחת רק דגם עם תמיכה בHDCP,

על כל צרה שלא תהיה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gizmodo.com/gadgets/home-entertainment/microsoft-and-toshiba-demo-the-xbox-360-hd-dvd-and-2nd-gen-hd-dvd-players-207254.php

He toed the old 360-won't-have-hdmi line. He cited cost as the deciding factor when they were developing the hardware. He said that the HDCP and the ICT flag will never be a issue becasue the install base of the 360 HD- drive will be so large (he said millions, mabye tens of millions) that any studio that decided to implement ICT would be roasted alive in the press.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא טוען, אבל זה לא בידיים שלו.

אם מחר יוניברסל ווורנר מחליטים שאת הסרטים שלהם הם מוציאים רק עם הגנה,

מיקרוסופט יתקפלו ויוציאו REVISION עם HDCP.

בכל מקרה, הויכוח חסר משמעות, תן לי סיבה אחת טובה לא לקנות היום חומרה שתומכת בHDCP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהתרחיש היותר הגיוני זה שמיקרוסופט ייקנו את יוניברסל ויכריחו אותם להוציא בלי (-:

אני לא אומר שלא צריך HDCP בכלל, אני אומר שאת רוב האנשים, בעיקר את אלו שאין להם מסכי 1080P זה לא צריך להטריד ולגרום להם להוציא יותר כסף או להתפשר על ביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהתרחיש היותר הגיוני זה שמיקרוסופט ייקנו את יוניברסל ויכריחו אותם להוציא בלי (-:

:D

אני לא אומר שלא צריך HDCP בכלל, אני אומר שאת רוב האנשים, בעיקר את אלו שאין להם מסכי 1080P זה לא צריך להטריד ולגרום להם להוציא יותר כסף או להתפשר על ביצועים..

תלוי...

אם היית קונה היום מסך חדש, ונגיד שהתוספת למסך דומה אבל עם HDCP היתה 200 שקלים, לא היית מוסיף?

אם היית צריך להוסיף 100 ש"ח לכרטיס מסך?

בסה"כ אתה מסתמך על דעות/צפי של אנשים בתעשיה, לא על מידע מבוסס.

זה לא סיכון שהייתי רוצה לקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, אני שמעתי יותר בכיוון של 480i - השם ישמור! זה כמו מה שיש היום בכבלים!

אני מצטער על זה שלמסך שלי אין HDCP, אבל אני מרגיש שהיום שזה ישפיע יהיה רחוק ושתמיד יהיה לזה פתרון סביר - הרי למלא אנשים יש ציוד של HDTV בלי HDCP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...