תוצאות של x1900xt 256 ב3dmark05 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות של x1900xt 256 ב3dmark05

a_beilis

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברה תקשיבו!

יש לי x1900gt

ללא oc אני מוציא בין 8200 ל-8600 נק' ואם oc ל-620 בליבה ו-720 בשעון אני מקבל בסביבות 9200 (הכל ב- 05)...זה בסדר?

הבעיה היא שאני לא מרגיש בכלל שינוי בביצועים במשחקים(עשיתי את ה-oc דרך הדרייבר של אומגה...),למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה מצויינת ל X1900GT

ועוד אם מעבד כמו שלך יש לו הרבה פוטנציאל להעלות את התוצאה באיזה 2000 אם OC לכרטיס ולמעבד .

למה אין שינוי כי מעל 60 FPS מעל 80 FPS המשחק ירוץ חלק כבר אז כנראה שגם לפני זה הוא עבד חלק .

ראיתה שה X1900XT קיבל למעלה 9800 אם מעבד קורנו E6300 שזה גם יפה .

בהצלחה אם ה OC .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמתם לב, בפורום תצוגה וגרפיקה יש סטיקי: דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה.

בעקבות ריבוי ת'רדים שנפתחים על הנושא, החלטנו לפתוח סטיקי שבו ירוכז כל המידע על תוכנת הבאנצ'מארק המהוללת , וייתן מענה לכל המשתמשים אשר יש להם שאלות ובקשות בנוגע לתוכנה.

אתם מתבקשים לשלוח הודעות הקשורות לנושא בת'רד הזה במקום לפתוח ת'רדים חדשים.

::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה מצויינת ל X1900GT

ועוד אם מעבד כמו שלך יש לו הרבה פוטנציאל להעלות את התוצאה באיזה 2000 אם OC לכרטיס ולמעבד .

למה אין שינוי כי מעל 60 FPS מעל 80 FPS המשחק ירוץ חלק כבר אז כנראה שגם לפני זה הוא עבד חלק .

ראיתה שה X1900XT קיבל למעלה 9800 אם מעבד קורנו E6300 שזה גם יפה .

בהצלחה אם ה OC .

כן...אבל זה ה-fps בבדיקת מאמץ ששם אין כ"כ אפקטים ואין כזה קושי לכרטיס....אבל בזמן משחק הfps לא ככה(במקומות סגורים הוא כן...אולי אפילו יותר,אבל במקומות פתוחים לא.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק כמה FPS אתה מקבל ב FEAR למשל או ב COD2 שזה משחקים כבדים אם רזולציה של 1280-720 אם כל הדברים ה AA תשים הכל על מקס

ואז תנסה בבינוני תראה כמה יצא לך לפי זה תחליט מה יותר מתאים לך ......

בעיקרון במשחקים ברזולציה בינונית הכל אמור לטוס לך אפילו אם הכל על מקס חוץ מי COD2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...