שאלה בנוגע ללוח אם של ASROCK - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ללוח אם של ASROCK

m.l

Recommended Posts

אני נתתי את הקשיור ,כדי להראות נתונים ובאיזו חנות ניתן להשיג ובאיזה מחיר

חוץ מזה ניתן להרחיב אחריות על לוחת אם עד 3 שנים ב KSP

בתוספת 10%, כלומר בתוספת 37 ש"ח

אתה טועה ובגדול, אני אישית בדקתי פעמיים את הנושא של אפשרות הרחבת האחריות על הלוח הספציפי הזה ובשתי הבדיקות קיבלתי תשובה זהה ש-ksp לא מאפשרת את הרחבת האחריות על הלוח הספציפי הזה (מה שאצלי הדליק את כול נורות האזהרה לגבי המקורות האספקה שלהם של הלוח הזה לפחות)

פעם אחת דיברתי עם אחד ממנהלי הסניפים המרכזיים שלהם

פעם שנייה התקשרתי למוקד הארצי שלהם - 1-599-555-700 ודיברתי עם אחראי הרכש שלהם (בחור בשם לירן או לירון ,או שם דומה לזה )

אל תאמין לי ,תבדוק בעצמך ואז תפרסם את התוצאה כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לכם דיון לכאן?

בהחלט ,הרי פותח ה-thread מעוניין בלוח ,ואין כאן סטייה מהנושא .

בסך הכול הזכרת שמות של חנויות לצורך השוואת מחירים ותנאי אחריות היא לגיטימית ומותרת על פי כל חוקי הפורום והשכל הישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כאילו אתה מנסה לשכנע את הבנאדם לא לקנות מחנות מסוימת

וזה אסור

חס וחלילה ,אם זה הרושם שקיבלת ,אזי אתה טועה ובגדול.

אני נימצא בידיוק באותה סיטואציה של תקציב מוגבל למדי מצד אחד ,ועיניים גדולות מצד שני ולכן עשיתי שיעורי בית מעמיקים מאוד על מנת לקבל את התמורה המקסימילית לכסף .

גם אני חיפשתי בעבר את המחיר הכי זול עד שהלוח האם הקודם שלי (nf7-sl v-2) שבק חיים ,והתברר לי מאוחר מדי שהחנות שממנה קניתי את הלוח (mardanit) ,נתנה שנת אחריות אחת בלבד ללוח הספיציפי הזה,כך שמאז אותו יום ,השאלה הראשונה שלי היא לא המחיר אלא קודם כל :

1. מה משך האחריות ?

2. מי בתכלס נותן את האחריות ועומד מאחוריה ,תוך העדפה של היבואניים הרישמיים אם התוספת במחיר היא לא דרמטית?

(יש בשוק המחשבים הרבה מאוד יבוא אפור ופרללי של יבואנים שונים ומשונים שהאחריות שלהם שווה, אתה יודע לאן.............)

מקווה שהבהרתי את עצמי ואת הגישה שלי לנושא הזה , פעם אחת ולתמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...