נייד קל במיוחד, עד 2,500 ש"ח (יד שניה) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד קל במיוחד, עד 2,500 ש"ח (יד שניה)

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי

אני צריך המלצה למחשב , שיהיה קל במיוחד (פחות מ-1.7 ק"ג) ועם חזקה שתספיק לפחות לכמה שעות.

הוא לא צריך להיות חזק, ישמש בעיקר לצרכי וגלישה באינטרנט.

התקציב הוא עד 2,500 ש"ח, לקניה ביד שניה (מחשבים ניידים ב-yad2, למשל).

אשמח לשמוע הצעות :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם יד שניה יהיה קצת בעייתי - מחשבים קלים עולים הרבה יותר ממחשבים כבדים. ואתה בטח מודע לכך שתצטרך להסתפק במסך 12", אולי אפילו פחות, נכון? שלא לדבר על כך שחלק מהחיסכון במשקל יהיה על חשבון וכוננים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, לא ידעתי שאתה יוצא מפורום אקטואליה.. :smile1:

תודה על ההארות.. המחשב הוא לא ממש בשבילי אלא בשביל בת דודתי (סטודנטית), אני אשמח לשמוע הצעות גם למחשבים שאיכשהו יכנסו לתקציב הזה, וגם למחשבים יותר טובים שיעלו קצת יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצא, יוצא, מה לעשות שבדברים שבהם אני מבין משהו, אנשים חסרי אחריות נוטים לענות לפני שאני מספיק? 8)

אגב, עוד משהו שלא חשבתי עליו קודם: אחריות. זה חשוב מאוד במחשב נייד ולא תקבל את זה במחשב משומש. מצאתי את זה בחיפוש בזאפ - משומש (אבל עם קצת אחריות), בדיוק במחיר שעליו אתה מדבר ובמשקל שאתה רוצה. מעבד חלש (אבל יספיק לדרישות), מסך קטן (אבל לא נורא קטן), דיסק קטן, כרטיס מסך חלש, בלי כונן אופטי. וזה מפלונטר :-\.

אין לי מושג כמה זמן אפשר לסחוט מהסוללה. מצד אחד, מחשב חלש וזה יתרון. מצד שני, דגם ישן ומחשב משומש (סוללות נחלשות עם השימוש) וזה חיסרון. תוסיף את העובדה שאין אחריות לסוללה לחשבון.

On the gripping hand, אני לא מאמין שבתקציב שלך תוכל להשיג משהו הרבה יותר טוב מזה. מאחר שמדובר על מחשב משומש, כמעט בטוח שהם יוכלו להראות לך אותו פועל כדי שתוכל להתרשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בלוח יד-2 NC6000 ב-3,200 עדיין באחריות. אם זה לא מחוץ לתקציב זה יכול להיות מעניין, ב-3,000 ש"ח זה יכול להיות עסקה טובה.

מודעה מספר 1079439.

אתה מתפשר במשקל, אבל בתמורה אתה מקבל נייד מצויין, עדיין באחריות.

יש גם X30 שמפורסם ב-2,200:

1061765

אם הוא במצב טוב הוא עדיף מהדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...