עזבו את כל מה שקורה בעולם - זה חשוב. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזבו את כל מה שקורה בעולם - זה חשוב.

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משום מה אני לא כל כך מופתע. האנשים האלה הביאו לנו את Dimmu Borgir , Immortal ו Satyricon שמככבים

ברשימת ה " 10MOST RIDICULOUS BLACK METAL PICS OF ALL TIME "

http://www.ruthlessreviews.com/reviews.cfm/id/1054/page/top____most_ridiculous_black_metal_pics_of_all_time.html

http://www.ruthlessreviews.com/reviews.cfm/id/1055/page/the_other_top____most_ridiculous_black_metal_pics_of_all_time.html

אני לא חושב שKISS ישמחו לשמוע שגנבו להם את הגימיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שKISS ישמחו לשמוע שגנבו להם את הגימיק

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Immortal לא רק גנבו להם את הגימיק הם המציאו סיגנון חדש: photo metal

הלהקה הזאת לא הוציאה אלבום משהו כמו 5 שנים, משהו שלא מפריע להם להוציא תמונות!

אל תשכח את כל השטאניסטים שהיו שורפים שם כנסיות וזה... וכמובן, אל תשכח את HAGGIS - הוויקינגים הכי מונגולואידים בתבל! :xyxthumbs:

כל ה"שטאניסטים"/גותים/פאנקים(הרוב)/פריקונים, אלה זה חבורה של ילדים שטוב להם מידי בחיים אז הם מתעסקים בשטויות.

במיוחד כל סצינת הבלאק בנורווגיה/שבדיה וכ' (וגם בישראל לצערי), הילדים האלה לא מבינים איזה מזל יש להם שהם לא נולדו

באחת מהמדינות המתפתתחות. שם לא היה להם זמן להיות "קשוחים" ולשים איפור לבן על כל הפרצוף שם הם היו עסוקים מידי בלשרוד!

בתנאי רעב,השפלה וניצול, רובם גם היו משתכרים בפחות מ1$ ליום.

אני אישית הכי שונא "שטאניסטים"/פריקונים, הזבל המפונק הזה מוציא שם רע למטאל.

בתור חובב טראש מטאל מושבע מגיל 13 נמאס לי כבר שמשייכים אותי ועוד רבים כמוני לזבל הזה!!!!

די!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני לא בטוח איך הגעתי לכל זה, אבל למטאל של הנורווגים יש חלק לא קטן בתדמית הרעה והלא רצינית שהוציאו למטאל (לא כולל הבלאק ).

ועוד דבר: מי אלה HAGGIS מה הם מנגנים ולמה האתר שלהם נראה כמו אתר פורנו זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם להקת OI! מאד מגניבה מנורווגיה. הם נורא מצחיקים אבל זה לא ממש בשליטתם, זה מתפלק להם כי הם כולם inbreeds ומונגולואידים. דווקא המטאליסטים בנורווגיה מאד אוהבים אותם, בגלל השירים על הויקינגים שהם כל הזמן שרים, זה קצת מבלבל את המטאליסטים שחושבים שמדובר ב-Viking Rock אבל בסוף הם אומרים "נו טוב, סבבה, יאללה headbanging!".

הייתי מצרפת פה ראיון איתם שהם עשו ל-Zine של ידיד שלי אבל זה לא מקבל DOC פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כולם inbreeds ומונגולואידים.

אין לי מושג מה זה...

אם כבר מדברים על ויקינגים יש את Amon Amarth שלקחו יותר מידי LSD ועכשיו הם בטוחים שהם וויקינגים יש להם אפילו

אלבום בשם Amon Amarth Vs The World , עכשיו מסתבר שהם לא היחידים...

זה קצת מבלבל את המטאליסטים שחושבים שמדובר ב-Viking Rock

אני לא יודע אם קיים סגנון בשם Viking Rock אבל יש סיגנון בשם Viking Metal , שזה בעצם בלאק מטאל עם ליריקה

שמדברת על ויקינגים. וגם בסגנון הזה רוב הלהקות הם מנורווגיה!

WELL, מטאל.. לך תבין :P

ככה שזה שאין מה לעשות בחיים, שאין טרור ומלחמות מסביב או בפנים.

מה הקשר?!

אנחנו לא מדברים על מטאל בכללי אלא על בלאק מטאל. לא משנה מה אנשים יגידו אין כמעט קשר בין הבלאק מטאל לבין סגנון נורמלי

כמו הטראש מטאל. זה נכון הבלאק נוצר ממספר להקות טראש בינהם Vemon שעל שם האלבום השני שלהם קוראים לסגנון Black metal

אבל אתה חייב לזכור שהסאונד ה"יחודי" של Vemon הוא תוצאה של זיופים של הגיטריסט שלהם (אני רציני!) וכל הקטע של הסגידה לשטן

זה גימיק (הם אומרים), בקיצור הם עשו את זה בגלל הם אף פעם לא היו מצליחים כלהקת טראש.

כל הסיגנון הזה מבוסס על שטויות וכל מי ששומע אותו ואומר שזה בגלל המוסיקה הוא פשוט שקרן או טיפש.

הטראש מטאל לאומת זאת בא בגישה אחרת, גישה של "אנחנו באנו לנגן לא לעשות פוזות".

יש מספר להקות שיש להם גימיקים כמו Mad Butcher של Destruction אבל אין שום להקת טראש שאני מכיר (ואני מכיר הרבה)

שהתפרסמה לא בגלל המוסיקה/ליריקה שלה.

בשביל לחדד את הנקודה אני יביא לך דוגמא:

בוא ניקח 2 להקות אחת מכל סיגנון, הכי אנטי נוצריות שאני מכיר.

Exhorder מהטראש ו Burzum מהבלאק (להקה של בן אדם אחד מנורווגיה שיושב בכלא על רצח של חבר שלו, הרס כנסיות עתיקות וכו'... אהה כן והוא גם נאצי).

לשניהם יש דבר משותף אחד הליריקה האנטי נוצרית שלהם. ל Exhorder יש אפילו אלבום שנקרא Slaughter In The Vatican.

הנה ההבדלים:

1. השירים של Exhorder לא נשמעים אותו דבר.

2. הסולן של Exhorder לא נשמע כאילו הוא מחרבן ואפשר להבין אותו.

3. Exhorder לא נשמעים כמו עוד 44 להקות, אם חושבים על זה הם היו בין הלהקות שהמציאו תת ז'אנר של הטראש שנקרא Groove metal .

4. לנגנים של Exhorder אין קטלוג אופנה שבו הם מחזיקים כלי מפלסטיק כמו Burzum :

Varg-vikernes.jpg

בקיצור זה מוכיח שלא צריך איפור וגימיקים בשביל לנגן.

אני מקווה שלא זיינתי לך בשכל יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pig_750,

הרצאה לאוניברסיטה הבאת לי פה :|

מאיפה אני מבין במטאל :P

אבל היה מעניין לקרוא!

וואוו, זה כל כך נכון :P

באמת שניסיתי לקצר!

פשוט אין לך מושג כמה אני יכול לזיין בשכל על מטאל...במיחד כשאני שיכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...