ה-Cowon A2 נגד ה-Archos AV500 נגד ה-? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Cowon A2 נגד ה-Archos AV500 נגד ה-?

Godmoney

Recommended Posts

בתור אחד שהשתמש בשני המכשירים ועשה התמחות בתחום הנה הקביעות שלי:

אין אבל אין על ארכוס היום בתחום הוידאו... הם מציגים את המסכים הטובים ביותר ואת יכולות ההקלטה המשובחות ביותר שמאפשרות לשלב תוכנות של SCHEDUAL (כרגע מתאים רק בארה"ב כמו YAHOO TV). יכולות הוידאו שלהם מדהימות בכל המובנים... הנגנים שלהם משמשים גם כ - דיסק קשיח נייד וכארנק תמונות.

מבחינת גודל מסך הארכוס 504 ו - 604 מגיעים עם 4.3" לעומת 4.0" ב - A2.

מבחינת מוסיקה - לארכוס יש יתרון ויש חיסרון לעומת ה - A2: היתרון הוא שארכוס מנגנים חופשי מוסיקה מוגנת (DRM) ואילו החיסרון הגדול של ה - A2 הוא שהתוכנה שלו אינה תומכת במוסיקה מוגנת (כלומר אינו ואני מדגיש אינו מנגן מוסיקה מוגנת - נקווה שיתוקן).

מבחינת איכות המוסיקה יש יתרון קל ל - A2 במיוחד בכל מה שקשור להתקני ה - אקולייזר שלו שהם טובים ואפקטיביים יותר מאשר של הארכוס. גם ה SPEAKER החיצוני של ה - A2 טוב יותר ומנגן סטריאופונית לעומת ה - SPEAKER החיצוני של הארכוס שהוא מונו.

בטריה של A2 כיום עדיפה יותר מבחינת אורך פעילות הסוללה אבל ב - A2 היא חלק מהמכשיר לעומת הארכוס שבא עם בטריה שניתנת לשליפה ובמחיר של 80$ בארה"ב ניתן לקנות נוספת.

לארכוס ניתן לחבר מצלמה ולצלם באמצעותו, מה שאין ב - A2 והמכשיר של ה - 604 דק יותר.

לגבי מכשיר ה - 504 - הוא קצת עבה יותר מהמכשיר של ה - 604 כי מדובר בדיסק קשיח של 2.5 לעומת 3.5 וה - 504 כיום ניתן לרכישה עם קיבולת של 160GB !!! שזה מדהים. חוץ מזה ל - 604 יש רגלית שניתן להעמידו כמו מסך טלויזיה על השולחן וב - 504 אין.

בשורה התחתונה נראה לי שמי שמשתמש ביישומי יהנה יותר מהארכוס ומי שרוצה נטו מוסיקה ככל הנראה יהנה ממש קצת יותר מה - A2 למרות החיסרון הענק שהמכשיר לא תומך בקבצי מוסיקה מוגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... התכוונתי מונו בספיקר (הרמקול) החיצוני ולא בשמיעה באוזניות... לשני המכשירים יש חיצוני שמובנה בגוף המכשיר.

אגב , דבר נוסף שיש להוסיף הוא שהתוכנה של ארכוס מכוונת מראש לנגן את המוסיקה(באוזניות) חלש יותר ומגבילה את המקסימום של הווליום (כנראה מחשש לתביעות של פגיעה בשמיעה). למרותזאת עדיין ניתן לשמוע לא רע אבל עדיין יש מקום לתיקון ב - FIRMWARE הבא.

אגב , במכשירים בסידרה החדשה של ארכוס (סידרה XX4) היתה בעיה של הפרעות צליל נלוות בעיקר בתחום התדרים הנמוך. השמיעה בתדרים גבוהים הייתה טובה אבל בתחום הנמוך הייתה בעיה, היא תוקנה בעדכון הקושחה (FIRMWARE) האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהדבר המרכזי שגרם לי להתעניין ב-604 וב-504 זה התמיכה בקבצי PDF.

אם הייתי יכול לקרוא PDF ב-A2 הייתי קונה אותו בטוח...

תכלס לא כזה איכפת לי שצריך ל-604 לקנות ציוד נוסף בשביל ההקלטות, כי כל הסרטים שאני אצפה בהם יגיעו מהמחשב שלי.

כל עוד זה מסוגל לנגן divX ו Mpeg - אני מסודר.

תכלס מה שאני צריך זו איכות ממש טובה גם למוזיקה וגם לסרטים...

אני עכשיו חלוק מאד בין ה A2 לבין ה 604...

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...