מדינת ישראל ממשיכה להפקיר את תושבי שדרות ולאף אחד זה לא מזיז. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדינת ישראל ממשיכה להפקיר את תושבי שדרות ולאף אחד זה לא מזיז.

zorgi

Recommended Posts

אתם יודעים מה . חשבתי על רעיון שאולי יכול ליגרום לממשלה לשים לב לתושבים שם.

זה אמנם דורש הרבה הקרבה מצד התושבים בעיר לזמן מסויים אבל זה יכול להיות שווה את זה.

הרעיון הוא לעשות נטישה כוללת של העיר ולעבור לגור מול בית ראש הממשלה או כנסת . אבל זה חייב להיות נטישה של כול התושבים עד האחרון שבהם .

הממשלה לא תוכל להתמודד עם התדמית של בריחה כוללת של יהודים מעיר שלמה והיא תהיה חייבת להגיב על זה .

כי אני פשוט לא רואה עוד הרבה אפשרויות שיגרמו לממשלה לשים לב אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[ציניות]

יש דרך פשוטה יותר: כל מה שצריך לעשות זה לדאוג שקסאם אחד יגרום להרוגים. מהרוגים קשה להתעלם. המצב האידאלי יהיה פגיעה ישירה בגן ילדים - אפילו ממשלת אולמרט לא תוכל להתעלם מילדי גן שירצחו ע"י קסאם.

[/ציניות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכריזו רשמית על מלחמה עם לבנון (והממשלה מתעקשת להמשיך שלא לקרוא למה שהיה בצפון "מלחמה" כדי לחסוך כסף). אני תאר לעצמי שעבורך, כל אנשי החיזבאללה שמתו "נרצחו" ע"י צה"ל. אם לא, מה לעזאזל ההבדל?

אני לא מבין למה ההודעה חסרת התוכן הזו נכתבה יש לך משהו לחדש?

מלחמה צריכים להכריז רשמית,יפה מפה אתה מגיע שאין מלחמה -עזה אז עזוב וחסור לספרים שלך או מה שזה לא יהיה :P

ד"א אני עובר שבוע הבא לגור בשדרות , עובר מת"א.

למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב לרגע את עזה. שאלתי אותך שאלה: לא הוכרזה מלחמה בין ללבנון. רשמית, ממשלת בכלל לא מגדירה את מה שהתרחש בצפון כמלחמה. אנשי החיזבאללה אינם חיילים. לפי ההגדרה שלך, הם נרצחו. נכון או לא? אם לא, מה ההבדל מהבחינה הזו בין חיזבאללה וחמאס?

אל תתחמק, תענה לשאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ציניות]

יש דרך פשוטה יותר: כל מה שצריך לעשות זה לדאוג שקסאם אחד יגרום להרוגים. מהרוגים קשה להתעלם. המצב האידאלי יהיה פגיעה ישירה בגן ילדים - אפילו ממשלת אולמרט לא תוכל להתעלם מילדי גן שירצחו ע"י קסאם.

[/ציניות]

עד כמה שאתה אומר את זה בציניות - זה כ"כ נכון - דבר כזה באמת יעיר את כולם, אבל האם אנחנו באמת רוצים שזה יקרה? לא נראה לי.

בדיוק על מה שאתה אומר מתבססות רוב תאוריות הקונספירציה - 9/11, רצח רבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא מבין שחוץ מהעובדה שאין למדינת מספיק כוח פוליטי בינ"ל בשביל לעשות דבר כזה (זה ברור לכם שאם היה מדובר על מדינות כמו אנגליה או צרפת [שלא מדבר על ארה"ב] עזה כבר הייתה מחוקה אחרי הפיגוע הראשון ואף אומה לא הייתה מצייצת, נכון?), זה היה נותן לכל המחבלים תירוץ להמשיך לתקוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא מבין שחוץ מהעובדה שאין למדינת מספיק כוח פוליטי בינ"ל בשביל לעשות דבר כזה (זה ברור לכם שאם היה מדובר על מדינות כמו אנגליה או צרפת [שלא מדבר על ארה"ב] עזה כבר הייתה מחוקה אחרי הפיגוע הראשון ואף אומה לא הייתה מצייצת, נכון?), זה היה נותן לכל המחבלים תירוץ להמשיך לתקוף.

בולשיט.

איך אנשים אוהבים לזרוק השערות שמציגות את כאילו היא חלשה לעומת "המעצמות"...

האם ארה"ב מחקה את עיראק ואפגניסטן מהפה? לא.

האם אנגליה מחקה את שכונות המהגרים שמהם יצאו המפגעים בה? לא.

האם צרפת מחקה את שכונות המהגרים שמהם באו המתפרעים? לא.

ותשובה לgalh_5 -

תגיד לי - יש לך מושג מה קורה בכלל בעולם?

כל שני וחמישי יש הפגנה נגד הנוכחות האמריקאית בעיראק, ונגד המלחמה בה - אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך, קל הרבה יותר לקפוץ ולומר - "אנטישמים" כמו ילדים מפגרים שחושבים שהסיבה היחידה שאנחנו לא מנצחים כל אירוויזיון זה בגלל ש-"הם אנטישמים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

יש לי מושג מה קורה בעולם אני רואה הרבה חדשות

ולמה המוסלמים שאנחנו הוריגם להם אז הם קופצים???

שיסתכלו על עצמם!!!

באפריקה למשל כל שנה מתים מיליוני מוסלמים על כלום!!!!

ולמה הם לא מאשימים את עצמם?

ורוב ההפגנות הם של המוסלמים,פה ושם של נוצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הפגנות רבות נגד המלחמה בעירק הם התארגנות מוסלמית, אבל תאמין לי שיש הרבה מאוד אירגונים לא מוסלמים שמפגינים נגד המלחמה, אפילו נטורי קרתא לא אוהבים אותה(מי היה מאמין! יהודים כה זכים!).

בכל מקרה - אותם אנשים שמפגינים נגד הם בערך אותם אנשים שמפגינים נגד ארה"ב - אז הטיעון של "אם ארה"ב הייתה עושה את זה העולם היה שותק" פשוט לא נכון.

וכן, גם האו"ם לא ביחסים כ"כ טובים עם ארה"ב - אבל ארה"ב היא חברה ראשית במועצת הביטחון ובאסיפה הכללית והתורמת העיקרית של האירגון, אז אתה פשוט לא רואה את זה - להזכירך, ארה"ב לא קיבלה תמיכה של האו"ם למלחמה בעיראק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה יש את העניין הפשוט הזה שנקרא תגובה מוגזמת.

אז נכון שאנשים נפגעים בשדרות ואפילו מדי פעם יש הרוגים - זה מאוד עצוב ומאוד מכעיס, אבל אל תצפו שצה"ל ישמיד שכונות!

נכון שמהמבט שלנו זה מכעיס ומקומם, בעיקר אחרי שרואים בחדשות את ההלוויות של ההרוגים ואת המשפחה בוכה, זה משפיע על הצופים בבית שרק רוצים נקמה.

אבל אנשים - פרופורציה!

מה, אנשים שם לא בני אדם? אתה לא יכול להרוג 1000 בני אדם על כל הרוג שלנו, מהסיבה המתמטית הקרה - פרופורציה.

אני מציע לכם להיכנס לפורומים פוליטיים בחו"ל, לחטט קצת בארכיון ולקרוא כמה פוסטים לגבי הלחימה בלבנון בקיץ.

בחו"ל לא הבינו על מה המהומה. סך הכל חטפו 2 חיילים והרגו עוד 2-3, בגלל זה מחריבים את כל לבנון?

זה קר, זה מכעיס ומרתיח מאוד את תושבי , אבל מה לעשות - צריך לשמור על דעת קהל עולמית שלא תגנה את בכל רגע נתון.

לכן, אף אחד לא יתחיל להשמיד שכונות על כל קסאם שנופל פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום ויכוח שהחיזבאללה אכן הופתע, אבל אני חושב שמספיק היה להפגיז לכל הרוחות את כל מצבורי הנשק והמפקדות כדי שיגרום להם לחשוב פעמיים לפני ההתקפה הבאה.

לדעתי הפגיעה בנפש ובתשתיות אזרחיות היא מוגזמת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...