amd 2400 or intel 2.536? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

amd 2400 or intel 2.536?

NIR-T

Recommended Posts

חבר'ה חבר'ה ... אין ספק לרגע שלהעמיד קונפיגורציה של מעבד לוח זכרונות של ייצא יותר זול מאשר משהו מקביל של אינטל ...

אני לפחות לא מתווכח על זה .... ה נותן יחס תמורה למחיר יותר טובה ... מהבחינה של ביצועים ... הכל סבבה ...

אבל האינטל יותר אמין , האמינות שלו הוכחה לאורך כל השנים מול מעבדי , טכנולוגית הוא יותר טוב(ht).

אתם מתווכחים ממש כמו שהייתה באיזה מגזין של מכוניות השוואה בין אימפרזה sti לבין במוו m3 .... בכתבה הכתב הודה בזה (וגם זה כתוב בנתוני יצרן של המכונית) שהאימפרזה פותחת מ 0-100 ב 0.3 שניות יותר מהר .... אבל ממש לא הרבה אחרי ה m3 מדביקה ונעלמת לה מהאופק ... פשוט ככה ... , הוא כתב לסיכום שהאימפרזה נותנת יחס מחיר לתמורה שאין כמותו בארץ (הרגילה וגם הsti) אבל עדיין כל מכונית כבודה במקומה מונח ... ומי שיכול להרשות לעצמו את האמ3 שיקנה ... כי זאת קנייה מעולה ...

אותו כנ"ל לגבי המעבדים ...

זאת ההשוואה שלי ...

ומקווה שזה ינעל כבר את הת'רד הזה שכבר מתחיל להראות טיפשי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבר'ה חבר'ה ... אין ספק לרגע שלהעמיד קונפיגורציה של מעבד לוח זכרונות של ייצא יותר זול מאשר משהו מקביל של אינטל ...

אני לפחות לא מתווכח על זה .... ה נותן יחס תמורה למחיר יותר טובה ... מהבחינה של ביצועים ... הכל סבבה ...

אבל האינטל יותר אמין , האמינות שלו הוכחה לאורך כל השנים מול מעבדי , טכנולוגית הוא יותר טוב(ht).

אתם מתווכחים ממש כמו שהייתה באיזה מגזין של מכוניות השוואה בין אימפרזה sti לבין במוו m3 .... בכתבה הכתב הודה בזה (וגם זה כתוב בנתוני יצרן של המכונית) שהאימפרזה פותחת מ 0-100 ב 0.3 שניות יותר מהר .... אבל ממש לא הרבה אחרי ה m3 מדביקה ונעלמת לה מהאופק ... פשוט ככה ... , הוא כתב לסיכום שהאימפרזה נותנת יחס מחיר לתמורה שאין כמותו בארץ (הרגילה וגם הsti) אבל עדיין כל מכונית כבודה במקומה מונח ... ומי שיכול להרשות לעצמו את האמ3 שיקנה ... כי זאת קנייה מעולה ...

אותו כנ"ל לגבי המעבדים ...

זאת ההשוואה שלי ...

ומקווה שזה ינעל כבר את הת'רד הזה שכבר מתחיל להראות טיפשי ...

אין שום קשר... זה כמו שתשווה מעבד שולחני למעבד שרתים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי שהמחיר של הAMD ירד אז מה עדיף 2400 או 2.4 533FSB?

ה2.536 יקר מדי.... אני לא עושה OC וגם לא אעשה וההיטסינק שלי הוא VOLCANO 6CU....

אם אתה לא עושה ,

קח AthlonXP 2400+, ואל תעיז לחשוב על ;D

סתם, אבל ה יותר משתלם ויותר טוב, סמוך עליי..

may i smoke in HWzone's forums ? :smoke: :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפנטיום 4 פולט יותר חום מאשר מעבדים של .

קודם כל תלוי איזה דגם. דבר שני, עובדה שהטמפ' של הפנטיום 4 נמוכה משמעותית משל , מה שמצביע על תכנון חכם.

מסכים שהוא פולט יותר חום, אבל גם לא פנטיום 4 3.06GHz יגיע לטמפ' של XP 1800 למשל.... אז....

אני לא רואה איפה השאלה בת'רד הזה.

הוא יכול לקנות 2400 שנועד להתחרות בפנטיום 4 2.4B. והוא יכול לנות פשוט 4 2.53B שזה בכלל יותר מהיר, אז מה השאלה פה בכלל???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף די איתך די!!!

המעבדים של לא חמים.

הXP1800 של בן דוד שלי מסטפינג עתיק יושב על 40 מעלות, אם הי לו AGOIA/AROIA/AGNGA (שזה מה שמקבלים היום בלבד בליבות פלומינו) היה לו גם 35.

אתה מדבר הרבה שטויות בלי עובדות.

הAMD חמים ביחס לאינטל אבל הם גם מתוכננים לעמוד בטמפרטורות האלה.

אתה מקובע על דעה מסויימת ולא משתחרר ממנה.

לפותח הת'רד: אין שום בעיות אמינות עם .

כמו שאמרתי מחיר מערכת מבוססת יצא זול ב300-400 ש"ח ולא יהיה לך שום בעיות.

את הפרשי המהירות בינהם לא תראה היום ולא בעוד 6 חודשים בעין בלתי מזויינת, אתה לא תחוש שום שינוי גם לא במשחקים.

המקום היחידי שתראה בו הבדל זה בכיס שלך ובבנצ'מארקים.

scorp out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקורפיון, גם אתה קובע עובדות בלי להסתמך.

למה מערכת אינטל תעלה 300-400 ש"ח יותר?

גם למעבדי פנטיום 4 יש לוחות, ואם טובים מאוד ב500-600 ש"ח, וחוץ מזה הלוחות של שכולם קונים לרוב עולים בסביבות ה800-1000 כך שבתחום הלוחות אם אתה לא יכול להגיד שאינטל יותר יקר. יש מגוון, כמו אצל , זה תלוי מה אתה לוקח.

בקשר לזיכרון, אפשר לקחת עם הפנטיום 4 זיכרון DDR PC2700 שיעבוד יפה מאוד עם ערכות תואמות, אותו זיכרון שתיקח לAMD.

אז איך מערכת פנטיום 4 יוצאת יקרה יותר ב300-400 ש"ח?

נ.ב.

סתם, אבל ה יותר משתלם ויותר טוב, סמוך עליי..

זה משפט שמאוד קל להגיד. זה כמו שאם אדם דתי לא יבין תופעה מסויימת, הוא יגיד "זאת יד אלוקים".

אתה מתחמק מהתשובה, עובדה שלא הסברת למה הוא יותר משתלם, כי הוא פשוט לא. ואגב, מי אמר שאני/הוא סומך עליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...