לפני קנייה - עזרו לבחור בין 3 מסכים. - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני קנייה - עזרו לבחור בין 3 מסכים.

SAOD

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסוף בגלל חוסר במלאי וצפי רק לתחילת אמצע חודש נובמבר ובגלל סיבות נוספות לא רכשתי את ה-,

ובסוף החלטתי ללכת ל-KSP ולראות בעיניים את המסך CMV 22" (CHIMEI) ואני חייב לציין כשראיתי אותו בפעולה פשוט נדהמתי.

מגיע לי כאפה על ששללתי אותו מההתחלה ללא בדיקה פיזית.

לא רק שהוא לא נופל בביצועים מה- אלא לדעתי הוא טוב יותר. :kopfpatsch: פשוט "קוקו" אני ממש לא מבין איך באמת שללתי את המסך והסתכלתי "על הנייר" כמו שאמרו כאן, למרות שזה לא ממש נכון, פשוט הלכתי לראות מסכים לפי המפרט שלהם ושללתי על הסף דברים שבעצם בגלל המפרט "ה-לא מזהיר" שלהם.

אישית אני מציע לכולם באמת לעזוב נתונים וכן לסתכל בפועל על המסך, חשוב לבדוק על משחקים FPS, באיכות גבוהה ולקרא גם כמה שורות טובות.

אם מישהו מעוניין בפרטים נוספים, אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן על המסך הזה בעתיד

נמאס כבר מהמאג 17 אינץ' 786PF CRT המעפן הזה

בא לי מסך רחב

תשמע אני עם המסך בס"כ שעה + - (לא יצא לי ממש לעבוד איתו, קצת משחקים) ,אבל המסך באמת שווה בטרוף. העיניין זה האחריות שלו, 10 פיקסלים בשנה :kopfpatsch: סרט! ישבתי בחנות שעה רק בבדיקות מקיפות של המסך, פיקסלים,,סרט, רזולוציות ועוד...

חחחחח רק עכשיו אני קולט! עברתי מאותו מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דואג רק אם הפיקסלים יבואו שרופים מהייצור

למה שהם ישרפו סתם ככה?

אצלי במסך המעפן שלי הופיע פיקסל שרוף בפינה שבקושי מפריעה לי רק אחרי 3 שנים והוא עוד מסך סופר מעפן עם שפורפרת דפוקה בטירוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהם ישרפו סתם ככה?

אצלי במסך המעפן שלי הופיע פיקסל שרוף בפינה שבקושי מפריעה לי רק אחרי 3 שנים והוא עוד מסך סופר מעפן עם שפורפרת דפוקה בטירוף

מהייצור זה לא בעיה, תבדוק בחנות קודם עם התוכנה, זה מה שעשיתי.

ולא יודע למה ישרפו סתם ככה, לא מבין בזה (וטפו טפו מקווה שלא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי פיקסלים שנשרפים אחרי רכישת מסך נובעים מעין הרע

צריך לבדוק מזוזות, וגם לשים פיפי ליד הדלת ומקסימום במקרה הכי גרוע להתקשר לנתנאל הכהן מהרדיו

:o קניתי 4 חמסות והדבקתי בכל פינה.... לא מספיק ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהם ישרפו סתם ככה?

ממתי בCRT יש "פיקסלים שרופים"? :screwy:

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...