יש לי שאלה קטנה למה האו"ם וממשלת ישראל לא עושים כלום בקשר לגרעין של איראן ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שאלה קטנה למה האו"ם וממשלת ישראל לא עושים כלום בקשר לגרעין של איראן ?

itelon

Recommended Posts

בשבוע הבא: יחל הליך הטלת הסנקציות על איראן

אתמול הסכימו חמש החברות הקבועות במועצת הביטחון כי בשבוע הבא יתחילו לפעול לקראת הטלת סנקציות על איראן. עם זאת, בפגישה שערכו אמש נציגיהם בווינה, טרם הצליחו לגשר על המחלוקות באשר לאופי הסנקציות ומידת חומרתן. גורמים רשמיים בווינה מסרו לסוכנות הידיעות איי.פי, כי בעוד שארה"ב קוראת להטלת סנקציות נרחבות על איראן בשל סירובה לשעות לדרישת הקהילה הבינלאומית להפסיק את העשרת האורניום, מעדיפות רוסיה וסין צעדים חמורים פחות.

"כולם מסכימים כי יש צורך בסנקציות, אך יש מחלוקת בנוגע לחומרתן", הסביר אחד הדיפלומטים. לדבריו, נציגי המדינות לא דנו במשבר שהתעורר השבוע לאחר שצפון קוריאה הודיעה כי ביצעה ניסוי גרעיני, אך הסכימו כי תמרון בין שני משברי גרעין בינלאומיים מקשה על מאמצי העולם להילחם בהפצת גרעיני.

נשיא איראן, מחמוד אחמדי-נג'אד, הודיע כי יכריז על "יום חג לאומי" אם יוטלו סנקציות על ארצו. הטלוויזיה הממלכתית באיראן דיווחה אתמול כי בביקורו בעיר רובאט קרים מדרום לטהרן, אמר הנשיא לעיתונאים: "היום שבו יטילו אויבותיה של איראן סנקציות עלינו, יהיה יום של חגיגות לאומיות לאומה האיראנית".

סוף סוף עושים משהו! אבל לא נראה לי שזה יעזור לנו כי זה לא יזיז לאיראן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פספסתה את המילים הכי חשובות שאומרות המון!

אתמול הסכימו חמש החברות הקבועות במועצת הביטחון כי בשבוע הבא יתחילו לפעול לקראת הטלת סנקציות

בטח יתנו להם עוד זמן בשבוע הבא או שמשהו ישתבש בהסכמים בין 5 הגדולות כמו קודם סך הכל בטח כדי ללחוץ יותר על איראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסתה את המילים הכי חשובות שאומרות המון!

אתמול הסכימו חמש החברות הקבועות במועצת הביטחון כי בשבוע הבא יתחילו לפעול לקראת הטלת סנקציות

בטח יתנו להם עוד זמן בשבוע הבא או שמשהו ישתבש בהסכמים בין 5 הגדולות כמו קודם סך הכל בטח כדי ללחוץ יותר על איראן.

ואיי אני כל כך סובל את האיראנים האלו אם היו נותנים לי כפתור ללחיצה וכל איראן הייתה מתפוצצץ לא הייתי חושב הייתי ישר לוחץ ראיתי כתבה על אישה אחת מסוריה רוצה להגיעה לישראל וואי אני ממש אהבתי את כתבה פעם ראשונה שקראתי כתבה עד הסוף !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה אתה מורעל כל כך נגד איראן?

אפשר לחשוב שכל האיראנים רוצים להשמיד אותנו.

זה מה שקיצוניות דתית עושה לאנשים, ויש מספיק אנשים הגיוניים שם שיגיע היום והם יפילו את ההנהגה ההזויה של המדינה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה אתה מורעל כל כך נגד איראן?

אפשר לחשוב שכל האיראנים רוצים להשמיד אותנו.

זה מה שקיצוניות דתית עושה לאנשים, ויש מספיק אנשים הגיוניים שם שיגיע היום והם יפילו את ההנהגה ההזויה של המדינה הזו.

אוליי חלק קטן לא רוצה שישמידו אותנו אבל הרוב כן! ולי נימאס שכל הערבושקים חשים את עצמם הכי טובים יכולים לעשות פיגועים וכו' זה מעצבן אותי עד כדיי כך שאני רוצה שהם ימותו בלעדיהם העולם יהיה כמעט מושלם פשוט הערבים וכל השאר ששונאים אותנו הסתכלו על המפה וראו את מי נתקיף כדיי שלא יהיה לנו משעמם והינה מדינה קטנה נתקיף. לא סובל אותם אם היה לי רובה הייתי הורג כל ערבי ששונא אותנו נימאס לשמועה כל פעם בחדשות על ערבים נימאס לראות באינטרנט את הדברים הרעים שהם עושים נמאס מה לכם לא נימאס? פשוט מגיל שמונה שלי עד עכשיו גיל 12 וחצי פשוט נימאס אני לא יכול לראות ערבים לא מגיזענות כשאני רואה ערבים רעים בא לי להרוג אותם!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שאם אני קטן אני לא מסוגל להרוג אותם מסוג כזה כן היו קושרים אתם הייתי יורה בכל אחד

אולי הוא יוכל לעשות עליהם פיו פיו ולהרוג את כולם בבת אחת, נכון?

או שאולי חמוד אתה מציע שנזרוק פצצות אטום שטאבום שלאקאבום בום זאגאבום, ואז הם פשוט ימותו ולא יהיו יותר בעיות, זה מה שאתה מציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים שלזרוק פצצת אטום זה לא דבר של מה בכך, כן? כלומר - יפן היא היום המרכזי של צפון קוריאה, למעשה. עכשיו, עזבו אותם מזה שאם יזרקו עליהם פצצות אז לא יהיו יותר גאדג'טים מטומטמים ומצחיקים - זה יתן בעצם לגיטימציה לאומות העולם (או ארה"ב, איך שבא לכם) לזרוק על צפון קוריאה (ובמידה זו או אחרת גם על איראן) אטומי. ראשי המדינות האלו אמנם פנאטים, אבל לא טפשים. למרות שהם רוצים להשמיד כל זכר לעולם המערבי, הם קודם כל רוצים לשמור על עצמם. צפון קוריאה, עושה זאת פחות על מניעים דתיים ויותר ממניעים פוליטיים והיסטוריים - ולכן לדעתי הסכנה שהם יעשו שימוש בנשק גרעיני יותר קלושה מאיראן - שם אחמדינג'אד מסוגל לעשות זאת על רקע דתי. מכל החפירה הזו, מה שצריכים להבין זה שצפון קוריאה, לדעתי, פחות מסוכנת מאיראן - ולכן למרות שלצפון קוריאה יש אטומי - צריכים לאיים עליה וכו' אבל לדעתי הסכנה שהם ישתמשו בו קטנה. לעומת זאת איראן, לדעתי - היא הסכנה העיקרית.

הבעיה עם האו"ם היא שהוא מושפע מאוד ממדינות אירופה. עכשיו - מדינות אירופה כל הזמן בעד שלום ושיחות ולא נגד מלחמה, והם לא מצליחים לקלוט שזה מתקרב אליהם יותר ויותר כל יום. עכשיו רק חלק מהמדינות האירופאיות מתחילות להבין שיש להן בעיה עם ההגירה האיסלאמית ומתחילות לעשות משהו נגד זה, אבל זה כבר אוחר מידי. אני מקווה שעכשיו מדינות אירופה יתחילו להבין את הסכנה שהעולם והמדינות האלה עומדות בפניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאור תשמע ,אתה ילד קטן עוד לא גיל המצווה :kopfpatsch:

זה לא אומר שהדעות שלך לא נחשבות אבל אתה זורק מילים להרוג כל ערבי כל זה וזה אבל אני די בטוח שאתה פוחד מג'וקים עדין :\

שלא תבין אותי לא נכון אני דווקא בעד להרוג את האויב שלי ובעד לחסל כמה שצריך עד שהאויב שלי יבין שהמחיר לא שווה את מה שהוא עושה.

בקשר לאירן )שהם ד"א לא ערבים ,אלא פרסים (היא באמת סכנה גדולה יותר לכל העולם.

כרגע אירן בשלבי פיתוח של גרעיני ולא נראה לי שישראל ,עם הממשלה שיש לנו כרגע תעשה משהו .

חוץ מזה כיום להגיע לאירן הוא מצב יותר מסובך מאשר מה שהיה עם עירק מכיוון לאירן יש גם כורים מדומים ,המרחק גדול יותר והם למדו את הלקח מעירק.

אבל אם יהיה איום גרעיני על אני מאמין שטיל החץ יעשה את העבודה ,אם זה יהיה דרך מטוס )כמו הפצצות של ארה"ב ביפן (אני מאמין שהנ"ט של יוכל לעצור אותם.

אני רק רוצה לדעת אם תישב בחיבוק ידים ותחכה לרגע הזה שיגיע או שהיא תעשה משחק מקדים כמו בעירק...

*וכמו שפצצת האטום ביפן עזרה לארה"ב לנצח במלחמה היא גם תעזור לנו לנצח במלחמה.

וזה דבר כללי ,אם זה לאויבים שלנו שכרגע הם הערבים ,אני תומך להרוג כמה שצריך בלי לעשות חשבון ":אה רגע אתה חף מפשע ,אז אותך לא נהרוג "אין דבר כזה במלחמה אתה הורג\גורם לאויב שלך להבין שהמחיר שהוא משלם על כל אזרח מהמדינה שלך לא שווה לו.

כמו ארה"ב ויפן ,כמו האומות המאוחדות נגד גרמניה הנאצית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לא עושים כלום בגלל שכל המדינות מפחדות

אם למשל מדינה תעלה על איראן אז תהיה מלחמת עולם ה-3 לפי דעתי

וגם מישהו הזכיר על ירושימה

ירושימה היא ענקית

ואם חס וחלילה תוטל פצצת אטום על אז על אזור המרכז אז אזור המרכז יימחק!!ואפילו עוד כמה קילומטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...