יש לי שאלה קטנה למה האו"ם וממשלת ישראל לא עושים כלום בקשר לגרעין של איראן ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שאלה קטנה למה האו"ם וממשלת ישראל לא עושים כלום בקשר לגרעין של איראן ?

itelon

Recommended Posts

יש לי שאלה קטנה למה האו"ם וממשלת לא עושים כלום בקשר לגרעין של איראן ?

ונגיד איראן תתקיף אותנו הריי כל תתפוצץ אז הכור בדימונה יתפוצצץ גם ? אם כן הגרעין שלנו יתפוצץ גם אז כל העולם בסכנה אם יש לנו גרעין אחד גדול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האו"ם לא עושה כלום כי היו"ר שלו אימפוטנט!!

ומדינת לא יכולה לעשות כלום לבד - למה?? ככה!!

איראן עוד רחוקה ממצב שבו היא תוכל לתקוף אותנו וגם אז חלק ממדינת יישאר

להזכירך פצצת האטום שהוטלה בהירושמה עד היום המיתה 150,000 איש (נכון שזה מס' גדול במיוחד אבל זה לפי חישוב שלי, שאני לא ממש בטוח בו, 0.021 מהאכלוסיה)

וזה היה בשטח כמעט אידיאלי לפצצת אטום,והרבה אנשים מתו גם כי שתו מים מורעלים-מה שכמעט ולא יקרה אצלנו כי רוב האספקה היא תת קרקעית.

ולפי מקורות חיצוניים היא המדינה השישית בעוצמה הגרעינית שלה

וגם יש פה נוהל שכן ענק עם הערבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לישראל יש פצצות גרעיניות אז אם הם יתפוצצו והן לא צריכיות כי יש מנגון מיוחד שמונע מהן להתפוץ אז תיהיה בעיה קשה לאזור לא לעולם.

היו"ר של האום לא קשור הוא לא הקובע.מה שכן שהזמנים מאז השתנו הפצצות המודרניות חזקות במאות מהפצצות שהוטלו בירושימה ונגסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פצצה גרעינית לא תתפוץץ באופן אפקטיבי ככה סתם

ישנו מצב תיאורטי שבו פצצות יגרמו לפיצוץ גרעיני וזה כאשר יהיה מצב שבו ינחתו הרבה פצצות ויפעילו כוח שווה על הנפץ מכל הכיוונים-כלומר אין מצב.

זאת הייתה גם הבעייה השנייה הכי גדולה בפרוייקט מנהטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האו"ם לא עושה כלום כי היו"ר שלו אימפוטנט!!

ומדינת לא יכולה לעשות כלום לבד - למה?? ככה!!

איראן עוד רחוקה ממצב שבו היא תוכל לתקוף אותנו וגם אז חלק ממדינת יישאר

להזכירך פצצת האטום שהוטלה בהירושמה עד היום המיתה 150,000 איש (נכון שזה מס' גדול במיוחד אבל זה לפי חישוב שלי, שאני לא ממש בטוח בו, 0.021 מהאכלוסיה)

וזה היה בשטח כמעט אידיאלי לפצצת אטום,והרבה אנשים מתו גם כי שתו מים מורעלים-מה שכמעט ולא יקרה אצלנו כי רוב האספקה היא תת קרקעית.

ולפי מקורות חיצוניים היא המדינה השישית בעוצמה הגרעינית שלה

וגם יש פה נוהל שכן ענק עם הערבים

כשהיא תתקוף עם הגרעין(חס וחלילה כן..), מספר האנשים במדינה הזאת שיכולים למות כתוצאה מזה זה לא הגורם היחידי שיגרום לישראל ליפול, הנזק וההרס יגרום לישראל ליפול לקרשים.

ודואגים לאיראן? לצפון קוריאה יש כבר גרעין, אני עדיין לא מאמין שאף אחד לא עושה כלום עם זה, אבל בכל זאת גם לארה"ב קשה להתמודד עם כל זה למרות הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו דבר שנקרא עמימות

עד היום מדינת לא אמרה שיש לא או אין לא פצצות אטום.

הבוגד ואנונו הוא זה שפרץ את המעטה הזה( למרות ששמעתי פעם סיפור מאוד מעניין על זה)

לאיראן אמור לפי הבני להספיק בודדים- באיראן רוב האוכלוסייה מרוכזת ואם פצצה במשקל של 5 ק"ג גרמה נזק לשטח של 905 קמ"ר

אני מאמין שבתנאים הרבה פחות טובים פצצה יותר חזקה (שוב ניחוש ע"פ צורת הכור) תוכל לעשות את העבודה

אבל אין כמעט סיכוי שישראל תשליך פצצת אטום אי פעם, יותר מכך אין סיכוי שעוד פעם תוטל פצצת אטום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו דבר שנקרא עמימות

עד היום מדינת לא אמרה שיש לא או אין לא פצצות אטום.

הבוגד ואנונו הוא זה שפרץ את המעטה הזה( למרות ששמעתי פעם סיפור מאוד מעניין על זה)

לאיראן אמור לפי הבני להספיק בודדים- באיראן רוב האוכלוסייה מרוכזת ואם פצצה במשקל של 5 ק"ג גרמה נזק לשטח של 905 קמ"ר

אני מאמין שבתנאים הרבה פחות טובים פצצה יותר חזקה (שוב ניחוש ע"פ צורת הכור) תוכל לעשות את העבודה

אבל אין כמעט סיכוי שישראל תשליך פצצת אטום אי פעם, יותר מכך אין סיכוי שעוד פעם תוטל פצצת אטום

אוקיי תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...