בשביל מה נגן MP3 כשיש N73? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל מה נגן MP3 כשיש N73?

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העובדה שנגן כמו X5L עם 30G ופלאפון רגיל עולים מקס' 2000 ש"ח?

ובמקרה כזה יהיה לך חסכון של 1000 שקל, הרבה יותר מקום אכסון, הרבה יותר זמן בטריה לשני המכשירים ואיכות שמע הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק הנקודה שלי

ובוא לא נלך רחוק-

סאנדיסק סאנסה E250 עולה 660 שקל

מכשיר סלולארי טוב עם עולה בסביבות ה 800-1000 שקל

יצאת ב 1500 שקל בממוצע, עם נגן הרבה יותר טוב מזה שיש בכל פלאפון+הוא מציג סרטונים ועוד הרבה דברים, ועם פלאפון טוב בלי יותר מדי שטויות ושלא עושה לך חור בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולכם טועים. האיכות קול שאתם שומעים בנגנים ניידים היא נטו תלויה באוזניות, אפשר פשוט לקנות של סנהייזר ולחבר לפלאפון וככה ניתן לשמוע כמו כל נגן MP.

וחוצמזה היתרון בפלאפון הוא שיש לכם הכול במכשיר אחד - גם ווידאו גם אודיאו וגם טלפון,והכול במכשיר אחד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N73? קטן?

כן, ואני מלכת אנגליה.

would you like a cup of tea?

וכנראה שאתה לא מכיר את המושג DSP. איכות השמע בנגן מ-מ-ש לא תלויה נטו באוזניות.

למה נראה לך קיימים נגנים של קריאטיב, אייריבר, Mpio ועוד הרבה? לכל נגן יש את הרמה שלו.

תשווה נגן ג'נרי של 300 שקל ל V שלי למשל עם אותן (ולא מעאפנות של 20 שקל) ואתה תשמע את ההבדל בבירור.

שים לנגן ג'נרי של 500 שקל, והוא עדיין יישמע זוועה. אם האוזן שלך לא יכולה להבדיל, יש לך בעיית שמיעה קטנה (קטנה-גדולה)

ועדיין נשארת סוגיית זמן הסוללה (העלוב ביותר במכשירים סלולאריים, אחרי כ 6-8 שעות של , ביי ביי סוללה)

וסוגיית הנפח (לקנות כל פעם עוד ועוד כרטיסים? לא תודה, לא בשבילי)

זמן מתקבל למוזיקה הוא 12-14 שעות ומעלה, על פחות מ 12 אין מה לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה למה לקונת גם וגם פלאפון :nixweiss:

למה להסחב עם שני מכשירים שאתה יכול לקנות פלאפון עם מוזיקה איכותית (למשל W800) להוסיף לו זיכרון ויש לך ,פלאפון והצגת סירטונים( גרועה אבל א פשרית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה עדיין לא מתשווה. למרות שהפלט של w800 איכותי יחסית למכשיר סלולארי, האיכות עדיין לא משתווה לזו של נגן טוב. וגם נגנים בנפחים של עד 8 ג'יגה קטנים בהרבה מהפלאפון הממוצע, ולא לוקחים לך מקום בכיס אפילו.

בנוסף- מה קורה אם אתה משתמש בנגן, טוחן את הסוללה, ואז מתברר לך שאתה צריך לקבל שיחה חשובה בקרוב?

חוץ מזה שהעסק הזה של W800 וזיכרון זה ממש יקר. 2 ג'יגה של Memory stick pro duo עולים כ 370 שקל, והמכשיר עצמו עוד מעל 1500.

בנוסף, תראה לי בבקשה פלאפון עם כניסת 3.5 מ"מ נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקחת

1XW810

1XX5L

ו-1XMDR EX81LP

ההבדלים עצומים, ב-W800 נשמע כאילו מישהו מחרבן את המוסיקה לעומת ה-X5L שנשמע כאילו מישהו מנגן אותה.

ויש עדיין את סוגיית הגודל והבטריה, ברגע שאתה שומע מוסיקה בפלאפון אתה טוחן את הבטריה של הפלאפון ואתה לא יכול להשתמש בו.

ולגבי הגודל אני למשל לא מכניס 10% מהמוסיקה שלי לתוך 2G, אז אתה רוצה שאני יכניס פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...