צריך עזרה להרכיב מחשב חדש - תקציב 13,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה להרכיב מחשב חדש - תקציב 13,000 ש"ח

speed race

Recommended Posts

אם אתה לא יודע להרכיב בעצמך מפרט מעל ל-10,000 ש"ח אז כנראה שאתה לא צריך אותו...

בכל מקרה, לא ציינת מה הצרכים שלך, ואם המפרט צריך לכלול מסך ורמקולים.

הייתי בודק את הת'רד הזה גם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייייייייייייי

נמאס.

עכשיו תקשיב לי בחורצ'יק ותקשיב לי טוב!!!!!!!

שוק המחשבים זה לא כמו לקנות יהלום זהב אפילו לא בית או מכונית זה שוק הייטק שהפיתוחים בו מתרחשים בתקופות זמן קצרות והוא נתון לשיונים רבים...

שוק המחשבים הוא שוק דינמי כמה לדעתכה שווה היום מחשב החלומות שנקנה בתקופה שפנטיום 1 הגיע למדפים אנשים שילמו אלפי שקלים על מחשב שהיום את יכול להחליף בעציץ{לא נגזים עציץ, עציץ קנביס :) } אתה חושב שפנטיום 1 היה מזמן תן לי לחדש לך הוא לא.מחשבי 486 שנקנו לפני כעשור לא שווים אפילו עציץ ובתקופה ש486 יצא גם עליו שילמו לא עשרות אלפים אבל שילמו.

תזכור תמיד אתה קונה מחשב לא יהלום שסביר להניח שאם לא יתרחש משבר יהלומים נוסף ערכו לא ישתנה ב מאה השנים הבאות....

יותר מן הכסף שאתה מפסיד.

אתה חושב שאתה תרגיש בהבדל בין מחשב שעלה 7000 למחשב שעלה 13000?

לא!!!!!!!

לא היה הבדל שתוכל להשים לב עליו בשום משחק בשוק......

אז תעשה את השיקולים שלך לפני שאתה משקיע 13000 שח במחשב.

{היחידם שהייתי מקבל את הצורך שלהם במחשב כזה גרפיקאים או אנשים אחרים שצריכים איכות תמונה גבוה 2 מסכים אולי או שרתים}

למחשב יחיד אנשים יכולים להפליץ לך הצעות אבל בסופו של דבר את תקבל מחשב שהפונקציונליות שלו היא כמו מחשב שעלה 8000. וערכו ירד וירד.

אז חוץ מלהיות קטנוני מה אני מציע???

----------------------------

ה"טריק" הוא לא לקנות את מה שיוצא חם חם מהתנור כהיא הוא יוצא יקר כך למשל מעבדים של עם FSB 533 אינטלים ממשיכים להוריד את מחירם ו ב 10 לנובמבר תהיה ירידה משמעותית של 20 אחוז{פחות או יותר תלוי איזה מעבד} מי שקנה אותם ברגע שהם יצאו פשוט מספיד כסף.

אז הוא מקבל עוד 100 נקודות בתוכנה סטטית והולך להשוויץ לחברה אבל האם או היה מרגיש בהבדל לולא היה קונה דור אחת מטה אני אומר לא!!!!!

אז אני מציא לך תוריד את התקציב למחיר סביר 9000{אפילו 8000 ***אני הרכבתי מחשב מצויין ב 6500שחP} אתה עדיין תקבל מחשב חלומות ותהיה יותר מציואתי לשוק {יש משבר כלכלי חמודי}.

נ.ב

אני מצטער אם באיזה שהוא אופן תוקפנותי בהודעה פגעה בך.......

ההודעה נכתבה לתופעה של ביזבוז כסף מיותר על מחשב ולא כנגדכה אישית

המשך חיים נעימים :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה לגיטמי לקנות מחשב בהרבה כסף אם אתה לא משקיע בהכרח במחשב עצמו אלא יותר באביזרים הנלווים..

כמו איכותיים, מסך גדול איכותי ודק..

מארז אלומיניום ומאווררים ושאר מודים למניהם זה כבר ענייני דקויות שרק מעלים את התקציב..

לדעתי הכי כיף זה המחשב הקטן, ואני באמת צופה הצלחה לשאטל XPC והחיקויים שלו.

רק צריך לגרום לו להיות הכי שקט שאפשר בגירסאות העתידיות ויהיה להם מנצח בשילוב עם הברקודה 5 כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, רן, זה אף פעם לא לגטימי לשלם 13K שקל על מחשב. אפשר לקנות מסך CRT טוב מאוד, (אין לLCD יתרונות חוץ מגודל, וקרינה), כמו ה959NF של סמסונג, רמקולים 5.1 (שאני לא אוהב אישית, אבל אוהבים אותם כאן, אז מי אני שאגיד לא) של לוג'יק, מעבד ממוצע (AXP2000), לוח טוב, וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מרגיז, אתה יודע. הוא בטוח יהנה יותר מהכסף הזה בעוד X זמן, אז למה לא לקנות בחצי מזה עכשיו, ולשדרג?.....

אתה יודע כמה זה 13K שקל? עבדת בשביל זה פעם?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מרגיז, אתה יודע. הוא בטוח יהנה יותר מהכסף הזה בעוד X זמן, אז למה לא לקנות בחצי מזה עכשיו, ולשדרג?.....

אתה יודע כמה זה 13K שקל? עבדת בשביל זה פעם?...

אם אתה מדבר עלי ...אז כן

אם לא אז אני מצטער מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, מספיק!

כל פעם שמישהו מבקש מחשב בתקציב גבוה מאוד, אנשים כותבים כאן את אותן ההודעות.

ובכן, 13 אלף שקל זה לא כל כך הרבה, אתם מוזמנים לגשת לסוכנות יגואר הקרובה לביתכם ולהסתכל על מכוניות שעולות 500K+

מה קרה, מנהלים לא יכולים לסוע יותר בוולבו? יכולים, אבל רוצים יותר.

אני לא חושב שיש מטרה בלהכנס לאנשים לכיס. רוצים להוציא? תבלו.

אני נשאר עם הפורד פוקוס של אבא 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיי לרדת עליו, אתם לא יודעים אם הוא עבד או לא וזה לא קשור, הפואנטה עברה כבר.

זה המון כסף למחשב וניתן להסתפק בהרבה פחות.

אם משקיעים הרבה אז משקיעים בציוד היקפי שמחזיק שנים (רמקולים ומסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...