צריך עזרה בבחירת נתב לרשת... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת נתב לרשת...

Cable

Recommended Posts

היי

טוב הינה בא סוף חייו של הנתב שלי (RP614) שפשוט הפסיק למשוך IP מהמודם של הכבלים (אני מחובר בלי חייגן).

אני רוצה לקנות אחד חדש ואמין.

החברות שעומדות על הכוונת הן: Nergear, Linksys ו 3COM.

כל שאר החברות לא ממש מעניינות אותי (שמעתי דברים לא ממש טובים על D-link ו Edimax).

הינה הדגמים הנבחרים לאחר סקירה ממושכת סביב האנטרנט:

Netgear - WGR614

Linksys - WRT54G/L/S

3CON - 3CRWE554G72

עכשיו כמה דברים:

1. הממשק ממש לא מעניין אותי ואין לי בעייה בקינפוג.

2.כפי ששמתם לב אני רוצה ראוטר אל חוטי עם מבאות קוויות אז אם יש לכם עוד אחד ממולץ אני אשמח לקבל חוות דעת נוספת.

3. אני יודע שNetgeat לא תומך בl2tp אך כפי שכבר רשמתי למעלה אין לי בעייה כיוון שאני ללא חייגן.

4. מה ההבדל בין WRT54GL לבין WRT54GS. (חוץ מבמחיר).

5. על כל פנים לפי הסקירות שקראתי לנט גיר יש הכי הרבה טווח שידור אל-חוטי (אם זה ישנה את ההמלצה שלכם).

6. אני עובד הרבה עם האימיול ועם הרבה מאוד חיבורים אז אני צריך אחד שיחזיק טוב.

7. תקציב עד 450 ש"ח בערך - +.

תודה לעוזרים Nakash5

נ.ב אחד של יתקלקל מהר (הקיצר משהו אמין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה-3COM היה לאחי ניסיון לא כל כך מוצלח מבחינת טווחי קליטה.

את Linksys הספציפי איני מכיר בדיוק אבל יש לי print server שלהם ולא כל כך התלהבתי מהתיעוד.

עם WRT54G יש לי ניסיון אצל שני חברים ושניהם מאוד מרוצים. אמין ועושה את העבודה מעל שנה וחצי.

WRT54GL הוא open source, כלומר מאפשר לעדכן קושחה של צד שלישי. חפש בפורום ת'רדים קודמים בנושא.

ל-WRT54GS יש פונקציה שהם קוראים SpeedBooster, אפשרות למהירות מוגברת בין כרטיסים שלהם, דומה ל--G אצל D-Link.

WRT54G/WRT54GL בתקציב שלך. WRT54GS יקר יותר (כ-550 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה-3COM היה לאחי ניסיון לא כל כך מוצלח מבחינת טווחי קליטה.

את Linksys הספציפי איני מכיר בדיוק אבל יש לי print server שלהם ולא כל כך התלהבתי מהתיעוד.

עם WRT54G יש לי ניסיון אצל שני חברים ושניהם מאוד מרוצים. אמין ועושה את העבודה מעל שנה וחצי.

WRT54GL הוא open source, כלומר מאפשר לעדכן קושחה של צד שלישי. חפש בפורום ת'רדים קודמים בנושא.

ל-WRT54GS יש פונקציה שהם קוראים SpeedBooster, אפשרות למהירות מוגברת בין כרטיסים שלהם, דומה ל--G אצל D-Link.

WRT54G/WRT54GL בתקציב שלך. WRT54GS יקר יותר (כ-550 ש"ח).

את ההבדלים בין V4 לרגיל אני יודע.

מה בנוגע לנטגיר (מישהו ניסה, בדק, מכיר).

שמעתי רק טובות על ה3COM. יש למישהו אותו שיכול להמליץ?

תודה לעוזרים ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-תכניס לרשימה של את נתבי קומפקס np27g ו np28g .

2-לא להתקרב ל-wrt54g/gs בגרסאות חומרה 5 ו 6.

3-תבחר בין ה-3CRWE554G72T ולבין wrt54gl שהיתרון שלו כמו שאמרו לך,התקנת קושחות צד-שלישי שיש חלק שתומכות בחיבור לכבלים l2tp\pptp.

4- רשימת הנתבים התומכים בחייגן L2TP של הכבלים:

http://www.netcheif.com/Articles/L2TPRouters/L2TPRouters.htm

לך תדע מתי הספקית שלך תעביר אותך לחיבור ללא חייגן,לכן עדיף להשאיר אופציה לנתב שתומך בחייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-תכניס לרשימה של את נתבי קומפקס np27g ו np28g .

2-לא להתקרב ל-wrt54g/gs בגרסאות חומרה 5 ו 6.

3-תבחר בין ה-3CRWE554G72T ולבין wrt54gl שהיתרון שלו כמו שאמרו לך,התקנת קושחות צד-שלישי שיש חלק שתומכות בחיבור לכבלים l2tp\pptp.

4- רשימת הנתבים התומכים בחייגן L2TP של הכבלים:

http://www.netcheif.com/Articles/L2TPRouters/L2TPRouters.htm

לך תדע מתי הספקית שלך תעביר אותך לחיבור ללא חייגן,לכן עדיף להשאיר אופציה לנתב שתומך בחייגן.

סבבה רק תגיד לי למה לא להתקרב לGS לפי מה שידוע לי אין לו גרסאות והוא בא עם מערכת וחומרה כמו שיש ל GL.

בקשר לחייגן אתה צודק למרות שלא נראה לי שיעבירו אותי פתאום לחייגן אבל אם כבר אז כבר.

בקשר ל - קומפקס, אני לא ממש מכיר אותם. אולי יש לך המלצות או משהו.

----------------------------------------------

לבוסף אני נוטה יותר לכיוון ה-GL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wrt54g/gs באים בגרסאות חומרה 5 הידועים כבעייתים.חוץ מעדכון קושחה אחרון אשר פותרת בעיות של ניתוקים,גם תמצא לפעמים דגמים שלהם בורסיית חומרה 6,אשר מתקנים חלק מהבעיות שהתגלו בורסיית חומרה 5.

לדעתי,להתרחק כמה שיותר מהם,אלא אם כן,רוצים ממש נתב פשוט.

כדי לנצל את היכולות של ה-gs,אתה צריך כרטיס רשת אלחוטי של לינקסיס אשר תומך בטכנולוגיית ה-SpeedBooster(שיפור של% 40-35 בקצב התעבורה לעומת תקן G הרגיל וגם שיפור מסוים בטווח קליטה).

לגבי קומפקס:

np28g:

http://62.90.141.80/~compex/shopProduct.php?prodid=1&catid=1

np27g:

http://62.90.141.80/~compex/shopProduct.php?prodid=2

שני הנתבים האלה תומכים בחיבור לכבלים בצורה מלאה.

אם בסופו של דבר,תלך על ה-GL זו גם בחירה טובה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לקרוא חוות דעת לפעמים.

לא הכרתי את הנתבים של COMPEX וקניתי שרת הדפסה של LINKSYS עם שני פורטים בשביל חיבור שתי המדפסות שלי. לשני הדגמים יש חיבורי למדפסת, דיסק חיצוני, DoK וכד' (2 ב-27G ו-4 ב-28G). זה יתרון אדיר לעומת הנתבים המתחרים. לפותח הת'רד, אם הם טובים כפי שהם טוענים ונראה שכך על פי הביקורות ב-ZAP (לפי ביקורות אלו גם אין לו בעיה עם אימיול ודומיו), אז הם מוצר מעולה ששוה בחירה. מבחינת מחיר ומבחינת מהירות הם מקבילים ל-GL ו-GS פחות או יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

1. יש GS משהו עם גרסאת חומרה V4 (אם קיים דבר כזה).

2.לפי מה שאני רואה הקופקס עושים יותר מדיי רעש לגבי היכולת שלהם.

עריכה:

עדכון לפני קנייה ושאלה אחרונה:

אין הבדל בין הV4 לבין הGL מבחינת חומרה ומערכת הפעלה נכון???

תודה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם אתה עובד אם אמיול הרבה כמו שאתה אומר אתה צריך העברת פורטים משהכי נוח לעשות עם IP קבוע ובלי עדכון קושחה ל WRT54GL אין

STATIC IP אתה תצתרך להגדיר את זה בווינדוז שזה לא הכי נוח תתחשב בזה

ומצד שני אם תתצתרך L2TP כנראה שלא יהיה לך אחרי עדכון קושחה לי אישית יש צרו עם זה

אבל חוץ מזה אני מרוצה מה WRT54GL שלי לא עושה צרות קליטה סבבה ביותר

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם אתה עובד אם אמיול הרבה כמו שאתה אומר אתה צריך העברת פורטים משהכי נוח לעשות עם IP קבוע ובלי עדכון קושחה ל WRT54GL אין

STATIC IP אתה תצתרך להגדיר את זה בווינדוז שזה לא הכי נוח תתחשב בזה

ומצד שני אם תתצתרך L2TP כנראה שלא יהיה לך אחרי עדכון קושחה לי אישית יש צרו עם זה

אבל חוץ מזה אני מרוצה מה WRT54GL שלי לא עושה צרות קליטה סבבה ביותר

בהצלחה

מה???

לא הבנתי את הקטע עם האיפי הסטטי?

אתה מתכוון שהנתב לא ייתן למחשב איפי סטטי (קבוע)? מה אין לו אפשרות כזו.???!?

בטח שיש כזו אפשרות בנתב, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...