איך אני יכול לסנן מידע בפסקל?? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יכול לסנן מידע בפסקל??

Administrator

Recommended Posts

בתוכניות מסויימות זה לא נוח לכתוב את הנתונים נטו אלא יותר נוח לכתוב את הנתונים בצורה אוניברסלית.

דוגמאות שהייתי מעוניין לדעת איך אני יכול להוציא מהן נתונים.

X,Y: integer
read ((X,Y))

פה אני רוצה להוציא מה (X,Y) את הX ות ה Y בתור משתנים שונים.

M,X,N: integer
write ('Y= ');
read (M*X+N)

פה זאת משוואה של קו ישר שאני כותב לדוגמא:

4+5*3

ומקבל ש M=3 X=4 N=5

המון תודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבנה פונ שמחפשת תו במחרוזת.

תבנה פונ שמקבלת מחרוזת ומספר כלשהו שקטן שווה(אנחנו בפסקל) למספר האותיות במחרוזת ותחזיר 2 מחרוזות חדשות: האחת- כל המחרוזת שלפני, והשניה כל התווים שאחרי המיקום.

אני לא מכיר כל כך פסקל, אך אם יש לך אפשרות להצביע על תא מסויים(ע"י פוינטר) במחרוזת ולשנות את התוכן בה למספר כלשהו(לא תו) זה יעזור לך מאוד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבנה פונ שמקבלת מחרוזת ומספר כלשהו שקטן שווה(אנחנו בפסקל) למספר האותיות במחרוזת ותחזיר 2 מחרוזות חדשות: האחת- כל המחרוזת שלפני, והשניה כל התווים שאחרי המיקום.

אני לא מכיר כל כך פסקל, אך אם יש לך אפשרות להצביע על תא מסויים(ע"י פוינטר) במחרוזת ולשנות את התוכן בה למספר כלשהו(לא תו) זה יעזור לך מאוד מאוד.

אתה יכול לכתוב לי את זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך, יש כזו כבר (נראה לי שקוראים לה pos).

Administrator - אנחנו לא כאן כדי לפתור את התרגילים שלך, אנחנו כאן כדי לעזור לך לפתור אותם. למה אתה צריך את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך, יש כזו כבר (נראה לי שקוראים לה pos).

Administrator - אנחנו לא כאן כדי לפתור את התרגילים שלך, אנחנו כאן כדי לעזור לך לפתור אותם. למה אתה צריך את זה?

יש לי שלושה דברים להגיד לך.

דבר ראשון, אתה יכול קרוא לי מר משיקומי :cool2:

דבר שני, אני לא מצפה מאף אחד לפתור לי תרגילים בייחוד שמה שאני רוצה לעשות זה לא תרגיל אלא תוכנה לשימוש עצמי.

דבר שלישי, אני רק השנה התחלתי ללמוד פסקל ובשיעור האחרון סיימנו ללמוד מה זה write ,read ו integer.

דבר רביעי, אני לומד פסקל באופן עצמי.

דבר חמישי, איך אני אמור להבין מההסבר שלכם משהו?? אתם מסבירים לי בדברים שאני לא מבין אם הייתם רושמים תוכנה הכי פשוטה שמשתמשת בזה אז הייתי מבין איך להכניס את הקוד לתוך תוכנה.

דבר שישי, יש טעות בהודעה שלי. נראה אם תמצאו אותה ;)

זהו נגמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר משתנה בתור סטרינג

תקראה עם הרידליין שלך את הסטרניג הנל.

יש פקודה val שמעבירה סטרינג שהוא תקין => כלומר נומרי לאינטג'ר. אם תרשום פקודה וךלחץ עליה ctrl f1

אני בטוח שתמצא פתרון לכל הבעיות. (אגב אני לא טוען שזה הכפתרון הכי טוב, אבל למתחיל זה הכי קל).

גם אצלי יש טעות בהודעה נראה אם תמצא אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...