פרוייקט PC Equalizer - יש תמונות + סירטון. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט PC Equalizer - יש תמונות + סירטון.

Odedb52

Recommended Posts

נכון אבל גם לי יש מפסק לכיבוי והדלקה :hat:

אני יודע. התכוונתי לזה שזה קצת היה מעצבן אותי אם זה היה נון - סטופ פועל בצידי העין שלי, ככה שזה בסאונד זה מגניב כזה עובד לפי ולא כל הזמן שהמחשב דולק. אבל בכל מקרה, הרעיון נחמד וגם הביצוע. אהבתי מאוד את הרעיון עם הקונקטור!!! :yelclap::xyxthumbs::yelclap:

חג שמח,

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה נראה ממש ממש יפה, כל הכבוד :yelclap: :yelclap: :yelclap:

ורציתי לשאול אותך משהו קטן, מה זה בדיוק המייצב מתח הזה? כאילו מה הדגם ואיך הוא נראה ?

פשוט מחר אני הולך לקנות דיודות כדי להפוך את השלט פלייסטישן שלי לשלט למחשב לפי המדריך שיש בנעוץ ואני רוצה שגם הרטט יעבוד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איך אבא שלך קדח.?

2. איך שינתה מתח Vמ9 ל12V.?

3. איזה מארז יש'ך..? הוא פשוט פ33ה.

1. מקדחה... חחח :D

2. מייצב מתח (LM7809). אם אתה לא יודע לחבר אני ישלח לך שרטוט.

2. המארז הוא A-Top X-BLADE.

קודם כל זה נראה ממש ממש יפה, כל הכבוד :yelclap: :yelclap: :yelclap:

ורציתי לשאול אותך משהו קטן, מה זה בדיוק המייצב מתח הזה? כאילו מה הדגם ואיך הוא נראה ?

פשוט מחר אני הולך לקנות דיודות כדי להפוך את השלט פלייסטישן שלי לשלט למחשב לפי המדריך שיש בנעוץ ואני רוצה שגם הרטט יעבוד ;)

תודה ;),

המייצב מתח (במקרה זה של 9V) פשוט מקבל מתח מסויים, והופך אותו ל-9V. (ככה אתה יכול לחבר מהמולקס במחשב את החוט הצהוב של 12V ולקבל למעגל 9V).

אם אתה הולך לחנות אלקטרוניקה תבקש "מייצב מתח 7809". יש לו 3 רגליים. אם אתה רוצה שרטוט לגבי איך לחבר אותו, בפרטי ;).

נראה טוב!

הייתי מנסה להפוך את כל הלדים ללדים UB ולשים אותם מאחורי פלטת פרספקס משוייף (צבע חלבי כזה..).

היה נותן אפקט יפה מאוד לדעתי...

קודם כל תודה,

אם קראת את הדפים הקודמים - כבר עניתי על זה. :xyxthumbs:

תודה וחג שמח,

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :D

אם היית רואה בעמוד הראשון באחת התגובות ששלי היית רואה שכן סימנתי על הפאנל וישבתי איזה חצי שעה על הסימון רק כדי שייצא 100% מדוייק עם סרגל... :xyxthumbs:

אבל פחדתי לקדוח לבדי לכן אבי עשה זאת וקצת פישל, אבל לא נורא... נסתדר.. (אגב בתמונה זה נראה יותר עקום ממה שזה באמת, מכיוון שהפלאש יצר צללים על הפאנל וזה נראה יותר עקום...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא, סה"כ אחלה מודינג

תודה אחי! :xyxthumbs:

חוץ מזה, זה לא מפריע לי עכשיו ואני מאמין שגם עוד שנה זה לא יפריע לי... (אלא אם כן אני יחליט פשוט לנסות לעשות פאנל חדש... יש לי עוד כמה מיותרים ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח.... אהבתי!!!!!!

מזכיר במשו את הפרויקט שאני עשיתי...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=188691.40

בעמוד 5~6 יש סירטון...

תודה אחי :xyxthumbs:

וכן .. באמת הרעיון דומה עם הלדים (כי אצלי זה עולה לפי הקצב אחד אחד ואצלך כולם ביחד לפי הקצב...) רק ביצוע שונה.. ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...