אני מזכיר לכל מי שלא יודע - - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מזכיר לכל מי שלא יודע -

D_N_A

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

די עם היסטוריה, דייייייייייייייייי!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash:

ואתה חושב שאני מסוגל לשמוע את ההסברים של פיסיקה ומתימטיקה על אנרגיה אנליטית בזווית של 740 בקוסניוס של כוס אמא של בני גורן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שאני מסוגל לשמוע את ההסברים של פיסיקה ומתימטיקה על אנרגיה אנליטית בזווית של 740 בקוסניוס של כוס אמא של בני גורן?

אל תעז...אבל אל תעז!!!! לערער על סמכותה של הפיסיקה והמדענים, ואם אני אשמע אותך עוד פעם מקלל את בני גורן אני אבוא אליך הביתה ואתן לך סטירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

בני גורן הוא נעל !!!

חוץ מלשכתב ספרים , הוא לא יודע מהחיים שלו !!!

נ ע ל ! ! ! ! !

ועכשיו אם תרשו לי , האמבטיה קוראת לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעז...אבל אל תעז!!!! לערער על סמכותה של הפיסיקה והמדענים, ואם אני אשמע אותך עוד פעם מקלל את בני גורן אני אבוא אליך הביתה ואתן לך סטירה!

צריך לשרוף לבן-אדם הזה את הבית, אני אף פעם לא הצלחתי להבין מההסברים שלו שום דבר!

אתה שמונה שעות מנסה לפתור תרגיל של משוואה פשוטה, אתה פותר אותו זה נראה לך נכון, ובסוף החולירה הזה פותר את התרגיל עם איזה דרך חדשה ומסריחה שהוא לא רשם קודם בהסבר, ואחרי שדופקים את הראש בקיר כל הלילה המורה אמר שיש שגיאה בספר או מראה לך איזה הסבר אינפנטלי למה הבני גורן הזה צודק.

את הספרים של המכונים הפרטיים אהבתי, מסבירים כמו שצריך, וכל השאלות שיש לשלוש יחידות מתימטיקה הן ממאגר שאלות קבוע.

אני בטוח שלבני גורן יש של השב"כ והמוסד יותר מאשר שיש על ראש הממשלה והנשיא וכל הממשלה ביחד. אני מכיר הרבה תלמידי 5 יחידות שהיו מוכנים לשרוף לו את הבית ביחד איתו והמשפחה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בספרים של אספיס יש בדרך כלל טעויות לא בשל בני גורן.

ב. אתה פשוט ילד מטומטם כי אתה שונא ומקלל את מה שאתה לא יכול להבין.

ג. לא צחקתי בקשר לסטירה הזאת.

ד. המכונים הם קקי! אני מניח שאתה מתכוון ל ה.ש.ב.ח.ה? - החרטה שיש בחוברת חשבון הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בספרים של אספיס יש בדרך כלל טעויות לא בשל בני גורן.

ב. אתה פשוט ילד מטומטם כי אתה שונא ומקלל את מה שאתה לא יכול להבין.

ג. לא צחקתי בקשר לסטירה הזאת.

ד. המכונים הם קקי! אני מניח שאתה מתכוון ל ה.ש.ב.ח.ה?  - החרטה שיש בחוברת חשבון הזו.

א. בספרים של בני גורן עצמו יש טעויות.

ב. אני לא ילד מטומטם אני הצלחתי ללמוד לבגרות במתימטיקה ועברתי אותה בהצלחה, אני פשוט לא אהב את המקצוע הזה בגלל מורים "חביבים" מחט"ב עד שהעיפו אותי מתיכון, וגם בגלל ספרים של בני גורן.

ג. אתה על סמים או משהו? אנחנו מדברים פה על בני גורן, כן?

ד. המכונים הם טובים מאוד לא מזיינים לך במח, ואתה לא צריך ציון מגן וללקק שלוש שנים למורה בתיכון.

אני מדבר על ספרים של אנקורי ומכון שחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשרוף לבן-אדם הזה את הבית, אני אף פעם לא הצלחתי להבין מההסברים שלו שום דבר!

אתה שמונה שעות מנסה לפתור תרגיל של משוואה פשוטה, אתה פותר אותו זה נראה לך נכון, ובסוף החולירה הזה פותר את התרגיל עם איזה דרך חדשה ומסריחה שהוא לא רשם קודם בהסבר

...

וגם : "אנרגיה אנליטית בזווית של 740 בקוסניוס של כוס אמא של בני גורן? " {כל הזכויות שמורות לאתלון}

דיבורים מפיו של מישהו שקרא לי ילד בן 16 (ואני בכלל בן 17) ושדעתי לא מגובשת!

ובכן, מר מבוגר חכם ואינטיליגנט עם דעה מגובשת:

צר לי להגיד לך את האמת, שהסתירו ממך במשך הרבה שנים כי עשית רק 3 יחידות במתמטיקה ולא למדת שום מקצוע אמיתי אלא רק מקצועות "הומניים" שצריך ללמוד אליהם ולא להבין כלום, אבל דעתי מגובשת!

מי שלא מבין מתמטיקה זה לא אומר שהוא הומני זה אומר או ש: 1. הוא לא מנסה להבין. (נניח מפחד שהוא לא יבין)

2. הוא אדיוט.

- תבחר היכן אתה מתמקם.

ובכן אתה אמרת ש"יש אנשים עם יכולות ראליות ויש אנשים עם יכולות הומניים"

וברור שיכולות הומניים זה ידע

אבל גם אמרת  ש"ידע צוברים"

אז איפה החוכמה כאן?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיוט להגדרתך הוא אדם שלא מבין מתמטיקה? אז איך תגדיר את גאוני המתמטיקה האלה שיש מדי פעם בטלביזיה ולא מסוגלים ללכת לסופר ולקנות חלב כי הם לא יודעים איך?

את'לון נשמע לי כמו אדם חכם מאוד, לפחות מהפורום הזה. ואם להודות על האמת, אתה לא, ושתלך המתמטיקה ותזרוק את עצמה מהחלון. אגב להגדרתך אני חכם מאוד, כי אני לומד מתמטיקה טכניונית ואם ירצה הערנב אני אסיים השנה (כיתה י') מתמטיקה ברמת 5 יח"ל אך בניגוד אליך אני לא חושב שזה נותן לי איזשהו יתרון על את'לון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם : "אנרגיה אנליטית בזווית של 740 בקוסניוס של כוס אמא של בני גורן? " {כל הזכויות שמורות לאתלון}

דיבורים מפיו של מישהו שקרא לי ילד בן 16 (ואני בכלל בן 17) ושדעתי לא מגובשת!

ובכן, מר מבוגר חכם ואינטיליגנט עם דעה מגובשת:

צר לי להגיד לך את האמת, שהסתירו ממך במשך הרבה שנים כי עשית רק 3 יחידות במתמטיקה ולא למדת שום מקצוע אמיתי אלא רק מקצועות "הומניים" שצריך ללמוד אליהם ולא להבין כלום, אבל דעתי מגובשת!

מי שלא מבין מתמטיקה זה לא אומר שהוא הומני זה אומר או ש: 1. הוא לא מנסה להבין. (נניח מפחד שהוא לא יבין)

2. הוא אדיוט.

- תבחר היכן אתה מתמקם.

ובכן אתה אמרת ש"יש אנשים עם יכולות ראליות ויש אנשים עם יכולות הומניים"

וברור שיכולות הומניים זה ידע

אבל גם אמרת  ש"ידע צוברים"

אז איפה החוכמה כאן?!

לא טעיתי לגבי הגיל, 16-18 נחשב אותה קבוצת גיל.

בא נאמר שאם אני אתן לנתח שיר בספרות אתה לא תדע לעשות את זה!

בא נאמר שאם אני אתן לך לערוך השוואה בין המאבק בין פטריקים לפלבאים ברומא העתיקה למהפכה הצרפתית, אתה תתיחס לזה כסינית ספרותית.

מאיפה אתה חושב באו הרעויונות של דמוקרטיה לעולם המודרני המערבי(לאחר החורבן התרבותי של ימה"ב)? . מאיפה באו רעיונות השיויון בין בני האדם? מאיפה למדו את התבנית של החלטת הרב(בא נאמר שביוון בעת העתיקה אולי למדו מתימטיקה אבל גם למדו מדינה, שזה מקצוע די קרוב להסטוריה). בזכות מי אתה חושב שיש לך את הידע במתימטיקה, הוא לא בא מהאויר, אלא בזכות מחקרים שנעשו לאו דווקא ע"י מתימטיקאים, אלא ע"י אנשים, שלפי הדגרתך הם מפגרים לגמרי, כי הם למדו לחקור ולשמר את העבר!

בוא נאמר שכל הדברים האלה לא באו מהמתמטיקה שלך, ממש לא!

כמו שיש דברים שבוא לעולם בזכות המתימטיקה.

עריכה: אני הומני, ואני לא מתכוון להעמיק את הידע שלי במתימטיקה כי זה לא מעניין אותי, לכן אני לא רוצה להבין את זה יותר לעומק. למדתי את המינימום שהייתי צריך ומבחינתי המתימטיקה נגמרה שם, או יותר נכון בבחינה הפסיכומטרית.

למה אתה חושב שאנשים הומנים מפגרים, ולא מסוגלים להבין דברים?

יש כזה דבר שנקרא רוחניות אצל בני-אדם, ומטרתה של ספרות היא להעשיר אותם, מה שלא נראה לי אתה מסוגל לעשות.

אתה מסוגל לעבוד כמו בחישוב מספרים וזיות של משולשים ריבועים מעוינים ושאר מוצלעים. אם אתה רוצה ללמוד פיזיקה גרעינית או משהו בכיוון זה יכול לעזור לך, אתה תבנה את הפצצות ההרסניות ואני אהיה מאלה שיתעדו את זה וינסו להבין מה הביא את האנושות ליצור דברים מפלצתיים כאלה.

כמו שאתה לא רואה בדברים הומניים כתורמים לך, אני לא רואה במתימטיקה משהו שיכול לתרום לי.

לחשב עודף במכולת אני מסוגל מכיתה ג', ולחשב בעיות אחוזים אני יודע מכיתה ה', וזה מספיק בחיי יום-יום, כי אני לא רוצה להיות לא רואה חשבון, לא מדען אטום ולא שום דבר שקשור למדעים מדוייקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה,

מי התחיל בת'רד הזה ? והאם הוא חשב שזה יתפתח לזה ?!?!!?!

:-/

ANYWAY עזבו את גורן מה הוא עשה לכם ? כתב ספר...

יש אנשים אחרים שצריך להרוג (פלשתינאים מישהו ?!, עראפת)

לכן בואו נעביר את הנושא לצה"ל,

מכיווון שבפורום הזה יש הרבה אנשים בטווח גילאים של 16-18

רובם כבר חושבים על צהל, לכן לאיזה יחידה אתם מתכוונים להתגייס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד מתמטיקה טכניונית ואם ירצה הערנב אני אסיים השנה (כיתה י') מתמטיקה ברמת 5 יח"ל אך בניגוד אליך אני לא חושב שזה נותן לי איזשהו יתרון על את'לון.

זה עושה אותך פי שניים יותר טוב ממנו.

האמת היא שאני לא כל כך מצליח במתימתיקה אבל אני אוהב את המקצוע ומודע לחשיבותו העליונה בחברה של היום, אלא אם כן אתה רוצה לבלות את חייך בארכיון של משרד האבטלה אז כדאי שתלמד מתמטיקה, וחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עושה אותך פי שניים יותר טוב ממנו.

האמת היא שאני לא כל כך מצליח במתימתיקה אבל אני אוהב את המקצוע ומודע לחשיבותו העליונה בחברה של היום, אלא אם כן אתה רוצה לבלות את חייך בארכיון של משרד האבטלה אז כדאי שתלמד מתמטיקה, וחזק.

ממש לא נראה לי. זאת בדיוק הבעיה עם אנשים פה בארץ, אין להם הערכה למקצועות שהם לא ברוטלים קרים ולא מתחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...