צריך עזרה בבחירת סט מקלדת ועכבר - תקציב עד 350 ש"ח! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת סט מקלדת ועכבר - תקציב עד 350 ש"ח!

aviran_n

Recommended Posts

היות וההודעה הקודמת שלי על הסט הזה:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=1464

לא נענתה לאחר המון זמן, החלטתי לפתוח ת'רד חדש, להעלות את התקציב, ולתת לכם, המומחים, להציע את הדגמים שנראים לכם מתאימים יותר.

טוב, אז ניגש לשימושים:

1. אלחוטיות לא מדברת אלי במיוחד, זה נחמד אבל לא מוסיף אצלי לדירוג של סט אחד על פני סט אחר.

2. אני לא משחק הרבה משחקים, אבל משחק, ואני רוצה שהמקלדת החדשה תעבוד בצורה טובה עם משחקים, כיום אני סובל מבעיה של שילובים מקשים שלא עובדים במשחקים במקלדת שלי (למשל, שילוב של ALT או מקש הרווח והחץ שמאלה לא פועלים לרוב במשחקים, דבר שמאוד מפריע בחלק מהמשחקים).

3. עכבר איכותי, העכבר הזול שאני משתמש בו היום עשוי מפלסטיק זול שנותן תחושה של זיעה ודביקות אחרי דקות בודדות של שימוש, דבר שמאוד מפריע לאחד כמוני שנמצא על המחשב שעות על גבי שעות.

4. יופי פחות מעניין אותי, אני יותר מתעניין בפונקציות נוספות וכפתורים נוספים שנותנים לי העכבר והמקלדת.

5. עדיפות למחיר כמה שיותר נמוך.

6. תודה רבה =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! ממש אהבתי את הבחירה!

אם יש עוד הצעות ודעות אני שמח תמיד לשמוע חבר'ה...

בקשר לעכבר שהוצע כאן של ג'יניוס.. הייתי רוצה לקבל עליו קצת פרטים.. כמה כפתורים יש עליו, פונקציות וכו'.. זה עכבר נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מבעסים הפנדה האלה =\

רציתי להזמין היום.. כולי בהתלהבות.. ומסתבר שעל פי האתר אין להם את המקלדת והעכבר האלה ביכלל במלאי..

התקשתי לברר טלפונית.. צריכים לחזור אלי.. נקווה לתשובה חיובית..

עריכה: הם חזרו אלי עכשיו, את המקלדת יש, עכבר אין.. לעכבר יקח בערך שבועיים להגיע.. מיום ההזמנה..

הוא הציע לי את הMX500 או 518 ואמר שהם ביכלל ליגה אחרת וכו'.. אני נשארתי עם ההמלצה שקיבלתי כאן כי אני סומך עליכם יותר מעל אחד שכל האינטרס שלו זה למכור לי.. אבל בכל זאת הייתי רוצה לשאול מה דעתכם על העכברים שהוא ציין ובמה הם שונים מהג'יניוס שאני רוצה?

תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל המשמעותי ביניהם הוא המנועים שלהם, ל - GENIUS יש מנוע לייזר ועומת המנועים האופטיים של השניים האחרים, אתה תרגיש בהבדל אם אתה רציני.

MX500 עכבר מיושן - אל תקנה אותו.

MX518 הוא טוב אבל פחות טוב מה - ERGO 525, אם אתה ממש לא רוצה לחכות ומוכן לשלם יותר על מוצר פחות טוב אז תיקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא רוצה לשלם יותר על מוצר פחות טוב ובהחלט מוכן לחכות!

הקטע הוא שעם פנדה לפי מה שהבנתי, בשביל שיזמינו לך את העכבר אתה צריך לשלם מראש, אח"כ אתה מחכה ומחכה...

להרבה הציוד "לא הגיע" והציעו להם לקבל ציוד חלופי בכסף שלהם או להמשיך לחכות....

אני קצת מפחד מהקטע הזה שלהם אבל אני אזמין בכל זאת..

תודה בכל אופן!

עזרתם מאוד חבר'ה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר בי..

כניראה שאוסיף כסף ואלך על וזהו...

אשמח לקבל סט הזהה (עד כמה שניתן) בנתונים לסט שהוצע לי פה קודם אך ..

הייתי רוצה לדעת כמה בערך אצתרך להוסיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...