זכרונות 800mhz אלטרנטיביים ל- Cellshock מבין הבאים? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות 800mhz אלטרנטיביים ל- Cellshock מבין הבאים?

dudu26

Recommended Posts

בנוסף, ישנם וריאציות רבות של הD9 אשר עליונים על הD9GKX, אז אם למעשה הוא נחות מול "אחיו", איך הוא נחשב ל:סיבולת הD9GKX מול מתחים אכן טובה יותר מD9GMH, אך זה אינו יכול להפיק תדרים גבוהים במיוחד.

המקס' שאני ראיתי הוא 600MHz בCrosair Dominator, לעומת זאת ישנם שבבי D9GMH רבים אשר ביצעו 650MHz-700MHz.

הדבר היחיד שיותר "גבוה" בD9GKX, הוא המחיר.

אם זה המקס' שראית, אז אני משתתף בצערך ;)

אני ראיתי D9GKX 637MHz (1275mhz) @ 2.25V.

תראה לי D9GMH שעושים 1275MHZ על מתח 2.25V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה המקס' שראית, אז אני משתתף בצערך ;)

אני ראיתי D9GKX 637MHz (1275mhz) @ 2.25V.

תראה לי D9GMH שעושים 1275MHZ על מתח 2.25V.

אתה ממשיך לפלוט שטויות, אמרתי:

סיבולת הD9GKX מול מתחים אכן טובה יותר מD9GMH, אך זה אינו יכול להפיק תדרים גבוהים במיוחד.

אז מישהו הצליח להפיק 637MHz (לא ממש שינוי עצום מול 600MHz), עדיין שבבי D9GMH רבים מסוגלים להפיק בסביבות ה700MHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך לפלוט שטויות, אמרתי:אז מישהו הצליח להפיק 637MHz (לא ממש שינוי עצום מול 600MHz), עדיין שבבי D9GMH רבים מסוגלים להפיק בסביבות ה700MHz.

תראה לי D9GMH שעושה בסיבות ה 700MHZ או אפילו מעל 600MHZ עם מתח 2.25V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי D9GMH שעושה בסיבות ה 700MHZ או אפילו מעל 600MHZ עם מתח 2.25V.

אני מקווה שאתה רק "משחק אותה" טיפש, כי אם לא הבעיה שלך חמורה מאוד.

תקרא שוב את הציטוט:

סיבולת הD9GKX מול מתחים אכן טובה יותר מD9GMH, אך זה אינו יכול להפיק תדרים גבוהים במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר. אתה אומר שה- D9GMH משיג מהירות גבוה יותר, אך עובדה שאין D9MGH שהצליח לעשות מעל 600MHZ @ 2.25V, לעומת זאת יש הרבה D9GKX שהצליחו. אני עדיין לא מבין איך בדיוק ה D9MGH עדיפים. אולי בגלל שה- D9MGH הרבה הרבה יותר נפוץ אז רואים יותר אנשים שמצליחים להגיע איתו לקלוקים גבוהים, וזה גורם לך לחשוב שה- D9MGH מגיעים גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר. אתה אומר שה- D9GMH משיג מהירות גבוה יותר, אך עובדה שאין D9MGH שהצליח לעשות מעל 600MHZ @ 2.25V, לעומת זאת יש הרבה D9GKX שהצליחו. אני עדיין לא מבין איך בדיוק ה D9MGH עדיפים.

כי הם מפיקים תדרים גבוהים יותר?

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=119774

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה מתח זה?

אתה עדיין לא מבין (אני מציע לך לפנות לרופא מומחה), D9GKX אכן יכול להפיק תדרים גבוהים יותר ביחס מתחים לD9GMH (אני לא מכחיש), אך בנקודה מסוימת לא משנה כמה מתח תשים הוא לא יעלה יותר, והD9GMH כן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הST

מתוך תגובה של קונה ב newegg :

Reviewed By: margatenj on 9/25/2006

Tech Level: high - Ownership: 1 day to 1 week

Pros: The Super Talent T800UX2GC4 2GB 800MHz memory kit overclocks higher with stock timings then all other brands (at the time I'm writing this). I am able to reach STABLE at 1.1Ghz with 2.3V and the stock time of 4-4-3-8 AMAZING!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הST

מתוך תגובה של קונה ב newegg :

Reviewed By: margatenj on 9/25/2006

Tech Level: high - Ownership: 1 day to 1 week

Pros: The Super Talent T800UX2GC4 2GB 800MHz memory kit overclocks higher with stock timings then all other brands (at the time I'm writing this). I am able to reach STABLE at 1.1Ghz with 2.3V and the stock time of 4-4-3-8 AMAZING!

550MHz לא מרשים כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...