זכרונות 800mhz אלטרנטיביים ל- Cellshock מבין הבאים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות 800mhz אלטרנטיביים ל- Cellshock מבין הבאים?

dudu26

Recommended Posts

איאלץ לוותר על "האיכות הגרמנית":

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=22_308&products_id=4875

ולבחור אחד מבין אלה:

1. GEIL 2048MB (1024MB X2) 800MHz DUAL CHANNEL KIT WITH COOLING CL-4-4-4-12 ב-1885 ש"ח

2. PQI TURBO 1024MB 800MHz CL 4-4-4-12 X2 - ב-1440 ש"ח

3. SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) 800 CL4 - OC MEMORY + HEAT SINK ב-1760 ש"ח

אני לוקח E6400 + DS4 ומתכנן OC בינוני.

אגב, האם לנסות להשיג את ה-Cellshock בכל מקרה? האם האלטרנטיבות פה מספקות?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג, תוכל לבדוק כאן:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2922&Pname=SUPERTALENT

גירסאת OC?

יכול להיות שאלו הזכרונות:

http://www.supertalent.com/products/product_detail.php?PN=T800UX2GC4

?

אם כן ואם לא, האם הם משתווים ל- Cellshock (הבנתי שלאחרונים יש צ'יפ ממש מעולה)?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח ב 100 אחוז שזה אלה. אפשר לוודא עם החנות. אלה מעולים, עם הצ'יפים הכי טובים שקיימים (שים לב לא D9GMH אלא D9GKX)

קיצר עושים בקלות 1000MHz 4CL על מתח סטוק (2.2V)

לגבי אם הם יותר טובים מה- CELLSHOCK 800MHZ או לא, אני מאמין שכן. לא ראיתי השוואות ביניהם, אבל עדיין - ה CELLSHOCK מכילים צ'יפים D9GMH, ול ST יש D9GKX .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח ב 100 אחוז שזה אלה. אפשר לוודא עם החנות. אלה זכרונות מעולים, עם הצ'יפים הכי טובים שקיימים (שים לב לא D9GMH אלא D9GKX)

קיצר עושים בקלות 1000MHz 4CL על מתח סטוק (2.2V)

לגבי אם הם יותר טובים מה- CELLSHOCK 800MHZ או לא, אני מאמין שכן. לא ראיתי השוואות ביניהם, אבל עדיין - ה CELLSHOCK מכילים צ'יפים D9GMH, ול ST יש D9GKX .

איך הגעת לכך שMicron D9GKX...

הצ'יפים הכי טובים שקיימים

דבר ראשון, D9GM הוא השבב האולטימטיבי של .

דבר שני, ברוב המקרים סף התדרים של D9GMH גבוה יותר מD9GKX.

בנוסף, היא יצרנית ענקית (ראה חתימה), אך לא "הטובה מכולם".

ושום לא עושה "בקלות" 500MHz, אך מדובר ביכולת של מספר גדול מאוד של שבבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המחיר של ה-ST יש שתי אפשרויות ושתיהן הגיוניות:

1. מדובר על מחיר ישן (לא משנה אם הוא יתעדכן בעוד דקה או יישאר ככה ותקנה במחיר הזה)

2. מדובר על סטיקים שהם גירסת Value

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת לכך שMicron D9GKX...דבר ראשון, Micron D9GM הוא השבב האולטימטיבי של Micron.

דבר שני, ברוב המקרים סף התדרים של D9GMH גבוה יותר מD9GKX.

בנוסף, Micron היא יצרנית ענקית (ראה חתימה), אך לא "הטובה מכולם".

ושום שבב לא עושה "בקלות" 500MHz, אך מדובר ביכולת של מספר גדול מאוד של שבבים.

איך הגעתי לכך שמה?

אם התכוונת שיש את ה D9GKX ב ST אז הינה, מיפה:

http://www.techgage.com/article/super_talent_2gb_pc2-6400_t800ux2gc4/2

"In regards to the chips that lie beneath the spreaders, Super Talent told me that they are Rev. D. Upon further investigation, the chips are D9GKX (MT47H64M8B6-25E)."

אם התכוונת שאיך הגעת לכך שזה הצ'יפים הכי טובים אז אני מודה שזה קצת היה מכליל מידיי לומר הצ'יפים הכי טובים, אבל אין ספק שמבין הצ'יפים היותר נפוצים שיש, ה- D9GKX הוא בין ההכי טובים אם לא הכי טוב.

סף התדרים של D9GMH יותר גבוה מ GKX? לפי מה שאני ראיתי - בדיוק ההפך. אמנם ה D9GMH הרבה יותר "עממיים" ופשוטים לעבודה, אבל בידיים נכונות ועם קצת (הרבה) מתח ה D9GKX יכולים להגיע למהירויות הרבה יותר גבוהות.

וה ST כן עושים "בקלות" 500MHZ על 4-4-4-8 עם מתח סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המחיר של ה-ST יש שתי אפשרויות ושתיהן הגיוניות:

1. מדובר על מחיר ישן (לא משנה אם הוא יתעדכן בעוד דקה או יישאר ככה ותקנה במחיר הזה)

2. מדובר על סטיקים שהם גירסת Value

1. נו, אולי הם ימכרו במחיר הזה.. צריך לנסות

2. אין לסופרטלנט VALUE 800MHZ, הדגמים היחידים שהם 2GB 800MHZ זה T800UX2GC4 שזה בעצם הזכרונות הטובים והם 4CL, ויש T800UX2GC5 שהם 5CL ואני אישית לא ראיתי אותם עוד, לפחות לא בארץ. עכשיו, ב IQPC כתוב 4CL וכתוב OC MEMORY, והצבע של ה HS בתמונה שם הוא הצבע של ה Overclocking memory.. זה לא יכול להיות שומדבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעתי לכך שמה?

"In regards to the chips that lie beneath the spreaders, Super Talent told me that they are Rev. D. Upon further investigation, the chips are D9GKX (MT47H64M8B6-25E)."

אם התכוונת שאיך הגעת לכך שזה הצ'יפים הכי טובים אז אני מודה שזה קצת היה מכליל מידיי לומר הצ'יפים הכי טובים, אבל אין ספק שמבין הצ'יפים היותר נפוצים שיש, ה- D9GKX הוא בין ההכי טובים אם לא הכי טוב.

סף התדרים של D9GMH יותר גבוה מ GKX? לפי מה שאני ראיתי - בדיוק ההפך. אמנם ה D9GMH הרבה יותר "עממיים" ופשוטים לעבודה, אבל בידיים נכונות ועם קצת (הרבה) מתח ה D9GKX יכולים להגיע למהירויות הרבה יותר גבוהות.

אתה לא מפסיק לפלוט שטויות (במידה ואתה מעוניין לפתח את השיחה לדיון יותר משמעותי, רק תאמר.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה מברר לגבי הזכרונות האלו שהם אכן הזכרונות המצוינים שאנחנו חושבים שהם (ושהם לא העלו את מחירם) או שלא ,תחזור לפה ותספר לנו כי זה מתחיל לעניין אותי ואולי אני אף אשקול לקנות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מפסיק לפלוט שטויות (במידה ואתה מעוניין לפתח את השיחה לדיון יותר משמעותי, רק תאמר.).

הנה מה שרשמת בתרגום שלי:

"אתה טיפש, אני חכם... אם אתה רוצה - תבקש ואני גם אציג בפניך את הסיבות"

בקיצור אם יש לך מה להגיד - תגיד . אל תכתוב סתם "אתה כותב שטויות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מה שרשמת בתרגום שלי:

"אתה טיפש, אני חכם... אם אתה רוצה - תבקש ואני גם אציג בפניך את הסיבות"

בקיצור אם יש לך מה להגיד - תגיד . אל תכתוב סתם "אתה כותב שטויות".

בסדר גמור.

איך הגעתי לכך שמה?

"In regards to the chips that lie beneath the spreaders, Super Talent told me that they are Micron Rev. D. Upon further investigation, the chips are D9GKX (MT47H64M8B6-25E)."

הבהרתי את עצמי כמו שצריך, אז חדל נסיונות להראות תמים.

Micron מיצרת שבבי לשוק ה"סטנדרטי" בלבד, לכן השבבים אינם נכללים אפילו ברשימת "10 עשרת השבבים הטובים ביותר".

בנוסף, ישנם וריאציות רבות של שבב הD9 אשר עליונים על הD9GKX, אז אם למעשה הוא נחות מול "אחיו", איך הוא נחשב ל:

בין ההכי טובים אם לא הכי טוב.

סיבולת הD9GKX מול מתחים אכן טובה יותר מD9GMH, אך שבב זה אינו יכול להפיק תדרים גבוהים במיוחד.

המקס' שאני ראיתי הוא 600MHz בCrosair Dominator, לעומת זאת ישנם שבבי D9GMH רבים אשר ביצעו 650MHz-700MHz.

הדבר היחיד שיותר "גבוה" בD9GKX, הוא המחיר.

שום שבב עושה 500MHz "בקלות".

גם הזכרונות אשר נמכרים בתדרים אלו, למעשה רצים במתחים גבוהים יותר, ומפיקים חום גבוה יותר.

כלומר עברו את אותו התהליך שזכרונות 400MHz היו עוברים כדי להגיע ל500MHz, ולכן לא כל אשר יועד ל500MHz (בFactory Overclock) מימש את יעודו (חלכם לא הצליחו להפיק את התדר, ולכן תויגו מחדש בתדר נמוך יותר.).

-------------------------

עכשיו לעניין אחר, אתה לא יכול לפזר "שמועות" ששבבי/זכרונות X הם "הכי טובים", כי יש ציפיות מסוימות אצל אותם אנשים אשר שומעים את אותן שמועות.

ואדם יוציא סכום מסוים כאשר הוא בטוח שדבר טוב יותר הוא לא יראה, לכן מדובר בהטעיה חמורה מאוד!

דאג לעבור על דבריך לפני שתפתח את פיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שאתה ממש ממש ממש מבין, אבל תתפלא, יש אנשים שיותר מבינים ממך. את הדברים שלי אני מביא מפורום שאתה דיי מכיר.

את זה שה-D9GKX יותר טובים מה- D9GMH אני לא המצאתי. אם אתה חושב שאתה מבין יותר מהרבה אנשים מכובדים מ-XS שאמרו את מה שאמרתי כאן - go on. אני עדיין נשאר בדעה שה-D9GKX עדיפים. עצם זה שבכל הפעמים שדיברו על זה ב XS אמרו שה- D9GKX עדיפים על ה D9GMH, ולא ראיתי ולו פעם אחת שאמרו את מה שאמרת, זה מוביל לאפשרות אחת.....

עכשיו דיי לשחק אותה ולנסות להתחכם בכל דבר, אני לא יודע למה אתה קורא "בקלות" אבל אם לעשות 1000MHZ @ 4CL במתח סטוק זה לא "בקלות", אז אני לא יודע מה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שאתה ממש ממש ממש מבין, אבל תתפלא, יש אנשים שיותר מבינים ממך. את הדברים שלי אני מביא מפורום שאתה דיי מכיר.

את זה שה-D9GKX יותר טובים מה- D9GMH אני לא המצאתי. אם אתה חושב שאתה מבין יותר מהרבה אנשים מכובדים מ-XS שאמרו את מה שאמרתי כאן - go on. אני עדיין נשאר בדעה שה-D9GKX עדיפים.

עכשיו דיי לשחק אותה ולנסות להתחכם בכל דבר, אני לא יודע למה אתה קורא "בקלות" אבל אם לעשות 1000MHZ @ 4CL במתח סטוק זה לא "בקלות", אז אני לא יודע מה כן.

אתה אפילו לא עומד מאחורי המילים שלך, אתה ישר מפנה את הנושא לאדם אחר.

אתה יודע מה? המשתמשים בXtremeSystems לא גאונים (עם כל הכבוד, רבים מהם חברים טובים שלי.), ותאמין לי שחוץ ממספר מאוד מצומצם של אנשים, אף אחד מהם לא יכול בכלל לאמר איזה טוב יותר (אני לא מתימר להיות גאון, אך אתה צריך ללמוד עלי שאני לא מדבר בבטחון כזה לפני שאני בטוח.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...