מערכת קירור מים - האם עושה איזשהו רעש??? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים - האם עושה איזשהו רעש???

fog87

Recommended Posts

אממ לא תאמת לא חשבתי כל כך על מערכת מים כי זה כמו שאני רואה עד עכשיו מערכטת מים שקטות מתחילות מ750 נראה לי... לא שווה פשוט לעלות את התקציב סתם...:nono:

או שיש המלצה למחיר נמוך לאחד שעושה את העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכות מים בעלות פוטנציאל טוב מאוד ויותר שקטות, לא שקטות לחלוטין אבל...

אם אתה בונה לבד אז תוכל להשיג בחנות לדגים צינורות ומשאבה שקטה (הרי תוכל לשמוע אותן לפני כן), רדיאטור אפשר לבנות לבד או להשיג במחיר עלוב ממגרש גרוטאות של מכוניות, בלוק מים חובה לקנות... קיצר לפי תקציב של עד 500 ש"ח אפשרי לבנות מערכת מים טובה מרוב האלה שמתומכרות אבל בשביל זה צריך חוש בנייה טוב וזה יראה גדול מגעיל חחח (מכיר אחד שבנה את זה בצורה מעולה... אבל זה עניין של בנייה רב פעמית...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האמת לא הייתי ממליץ להשתמש עם מערכות מים ליד המחשב אישית זה לא נשמע בטוח

ולא הבנתי מה רע במערכת כמו TT-BW-745 או TT-BW-SE וכל הדומות להן.

אם אני לא טועה הרעש בכולן עומד על 16db למשאבה.

לגבי המאווררים זה כמובן משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המשאבות של TT רועשות מאוד. בכלל, החברה הזאת נוהגת לשקר לגבי 99% מהנתונים שהיא מפיצה. זה מדהים. ודווקא במערכות שלה קיים סיכוי גבוה יותר לדליפות בגלל הבלוקים מפרספקס שנוטים להסדק תוך מספר חודשים, אבל הבעיה היא שחברות אחרות לא מיובאות לארץ באופן סדיר ולכן אנשים מחזיקים מהזבל של TT כאילו מי יודע מה...בקיצור מה שאני מציע זה לייבא חלקים מחו"ל, לבנות אותם בעצמך, או להשאר עם אוויר. בכל מקרה ערכת מים של TT קונים רק תחת איומי נשק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להוסיף שאני לא רק מחזק את מה שבורקס אמר על TT,אני מדבר מניסיון של BIGWATER SE וגם אחרי החלפה של המשאבה,זה זבל של דבר.

:D

סתם מסקרנות, לאיזו משאבה החלפת וכמה זה הוריד את הטמפ' אם בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...