אז מה... מלחמה עם סוריה ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה... מלחמה עם סוריה ?

Sting

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע איזה דביזיות יש לסוריה, כן יש להם 5000 טנקים, אבל שוב פעם מדובר בלוחמה אסימטרית, להם יש טנקים לנו יש חיל אוויר. לנו יש חיל אוויר להם יש נ"מ.

מכל הבחינות אין שום בעיה לבלום התקפה סורית, והם יודעים את זה, במשך 20 שנה הדבר היחידי שהם עושים זה מחזקים את המערך ההגנתי שלהם, מכלים ממשיים עד לשטויות שנועדו לתעתע בנו כמו דגמי טנקים מקרטון שמכילים מלכודות חום בפנים כדי לרמות טילים מונחים וסריקות א"א.

אנחנו נחטוף במלחמה הזאת, אבל כנגד צבא סטאנדרטי אין לנו שום בעיה להלחם.

ד"א אין להם T80 הם קיבלו 4 טנקים כאלה ב92 אבל מעולם לא רכשו אותם בכמות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתם שיש להם להשמדה המונית? :-\

וכמו שחכם מעליי אמר, יש להם דיי הרבה סקאדים, בערך מה שיש לחיזבאללה בקטיושות, פי שלוש משו כזה

אני משער שאם אני אהיה במלחמה הזו גם, זו תהיה האחרונה שלי

פי 3 סקאדים מקטיושות?

ברור שיש להם 60,000 סקאדים, לסוריה יש סקאד C וD בכמויות מזעריות, מדובר על 7 משגרים וכמות לא גדולה ביותר מזו של טילים. וכיוון שאחד החסרונות הגדולים ביותר של הסקאד זה שהתדלוק והרכבת הרש"ק חייבים לבוצע כאשר הטיל נמצא במצב אנכי על המשגר זה מוריד בצורה דרסטית את יכולת הפריסה המבצעית של הסקאד בצורה חשאית.

אבל כן לסורים יש קרוב ל5000 טנקים, אבל רובם מיושנים, הסורים נלחמים לוחמה אסימטרית מבחינה הגנתית לוחמה אסימטרית מפצה בצורה מעולה, בלוחמה התקפית ללוחמה אסימטרית יש חסרונות רבים. הסורים רוצים לוחמה בטווחים קצרים שתוריד מערך המרכיב האיכותי של הכלים שלנו ותתן יתרון למרכיב הכמותי העצום של הכלים שלהם. מבחינת חיל האוויר הדבר היחידי שכרגע יכול להוות איום כלשהו כלפי המטוסים שלנו זה הMiG29 שלהם, שיש להם פחות מ50 יחידות ממנו. מערך ההגנ"א שלהם מבחינת נ"מ הוא מאוד נרחב, יש להם המון מערכות טילי נ"מ שחלקן מתקדמות ביותר, וזה אחד הדברים שהכי מסכנים אותנו אבל בדיוק כמו בכל לוחמה אסימטרית זה מפצה על חסרונות מסויימים במקרה הזה על חסרון בחיל אוויר, אבל מציג חסרונות אחרים כמו מחסור מוחלט ביכולת התקפית.

אתה מזלזל בSU27 שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אטום זה בכלל לא פונקציה, בכלל לא זה הרתעה כנגד מצב של הכחדה או שימוש בנשק לא קונבנציונלי

הסורים לא פראיירים אבל הם לא פונקציה כנגד צה"ל

אם תהיה מלחמה היא תהיה קשה כמו כל מלחמה אבל ברור מראש מי משמיד את מי במלחמה הזו

כמות חיילים או כלים אף פעם לא היתה שיקול במלחמות שלנו מפני שאלו מלחמות אין ברירה צה"ל של 67 ושל 73

ידע להלחם ב 2-4 חזיתות!!! מול כמות אדירה של חיילי אוייב האבדות היו בהתאם

אבל בסיכומו של יום האו"ם הציל את מצרים מהשמדה טוטאלית

הבעיה הכי גדולה שלנו היא איראן - זה שיש לחשוש ממנו הסורים הם פורולוג ולא יותר

אפילו הטמבל שעומד בראשם יודע את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קוראים למלחמת לבנון השנייה מלחמה??

מלחמה זה מול ...

מה שהיה שם זה מול לוחמי גרילה פושטקים, אזרחים.

אם תיהיה מלמה בינינו לבין סוריה אתם תראו איך נדפוק את אימאימא שלהם בתח'ת הסורים הזונות האלה~!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסוריה לבדה לא הייתי דואג יותר מידי.

סוריה בשילוב עם איראן, זה כבר סיפור אחר לגמרי.

סוריה לא תוותר עם קשרים עם אירופה כל כך מהר, ומבידוד עולמי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3312063,00.html

בנוסף, הם נערכים למלחמה כבר שנים, בערך מאחרי מלחמת יום כיפור, זה שהם אומרים את זה עכשיו זה רק בגלל שהיתה מלחמה בלבנון והם מרגישים שוב שליטים ועם כח בגלל חיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבא שמזכיר אטום- אני אברר איפה הוא גר, ואשלח לו אגרוף לעין באימייל. תקלטו שאף אחד באיזור לא הולך להשתמש באטום, גם לא הקוף ההוא באיראן (שיהיה לו)

ברגע שאתה מעז רק להוציא את זה מהמחסן, כל העולם כבר מחרים אותך, והמדינה שלך נופלת תוך שבועיים.

אפילו נפט הוא חסר ערך אם אין מי שיקנה אותו.

maskar- אז מה אם להם יש אלפי T62 ועוד כמה מאות T72?

אפילו את ה T72 חיסלנו להם עם צנטוריונים ומג"ח 6 פעם שעברה. לא משנה הטנק, משנה מי יושב בו.

לגבי סקאדים ושטויות- 60 אלף סקאדים ממש אין להם, את המספר אפשר לסכם בעשרות בודדות. וסקאד זה טיל בן 500, לך תדע מה המצב שלו כרגע ואם הוא כשיר לטיסה בכלל

בעיראק לא תחזקו אותם כמו שצריך- והם התפרקו בכניסה חזרה לאטמוספירה

לגבי איראן והשיהאב שלהם- השיהאב הוא טיל מסתורין. בחצי מהניסויים שלו הוא התפוצץ כמה שניות אחרי השיגור, בחלק מהפעמים האיראנים שתקו, ובחלק טענו ש "זה היה מתוכנן"

לכו תדעו מה לעזאזל הולך שם.

לא הייתי בונה על מלחמה כל כך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע טנקים זה לא כלי מלחמה ישן כמו המרכבות סוסים בימי הפלישטים ?

יש היום יחידות מובחרות שמתמחות בצייד טנקים ויכולות להשמיד אותם בכמויות מסחריות שלא נדבר על ח"א ארטילריה ושאר ירקות ... זה לא עיניין של מה בכך להניע 5000 טנקים

הבעיה היא שאסד הוא לא בדיוק חכם בניגוד אולי לאביו ... ולא בטוח שהוא ידע לנהל את המתיחות הזאת במיומנות, מספיק פעם אחת למתוח את זה יותר מידי

כדי להקפיץ את הכל באוויר , הרי לשנינו יש סיבות פחות או יותר להכנס אחד בשני

אני משאר שאם אכן תפרוץ מלחמה , סוריה תעשה הסתערות לכיוון הגולן במטרה לכבוש אותו מחדש, ואת זה אסור לאפשר להם

אני מקווה לפחות שצה"ל והמודיעין פוקחים את העניים והאוזניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...