אז מה... מלחמה עם סוריה ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה... מלחמה עם סוריה ?

Sting

Recommended Posts

זה לא סוד שתופי המלחמה כבר רועמים... והכשלון שהיה או לא היה במערכה האחורנה לא תרם להנמכת הווליום אלה רק הגביר אותו עוד יותר

אז מה יש לנו..ת

ראש ממשלה טירון בלי שמץ של מושג בניהול מלחמה... הוכח כבר

שר ביטחון בלי שמץ של מושג בניהול צבא ואסטרטגיות צבאיות למעט כאלה שקשורות לעושק הממשלה ע"י השבתה כללית להטבת הזכויות של "העובדים"... הוכח כבר

רמטכ"ל שאולי מבין משהו בתקיפות אוויריות אבל לא בניהול מלחמה אמיתית קרי שינוע כוחות קרקע ושיריון שמסרב לקחת אחריות על הכשלונות שלו... הוכח כבר

ועם כל זה אין עדיין שום הפקת לקחים ויעול... אלה רק וויכוחים על איזה וועדת חקירה תהיה

מצד שני יש לנו

נשיא טירון וצעיר שלא בדיוק הוכיח את חוכמתו ומהלך על הקו הדק של מלחמה קרה

איראן בתור ספונסרית ראשית

חיזבאללה בתור שחקן חימום

כאוס בעזה והתחמשות לפי המסקנות מלבנון

מצד שלישי

נשיא מצריים מוברק ומלך ירדן מדברים על הקמת תהליך מדיני מהיר לפני התדרדרות המזרח התיכון למלחמה... יכול להיות שהם יודעים עוד כמה דברים ?

או"ם שמפגין אימפוטנטיות לשמה ואיבד כבר כל שמץ של הרתעה כלפי איראן

ארה"ב שרואה קודם כל את האינטרס שלה ופוגעת בכך לא פעם בישראל

לא יודע מה אתכם... אבל זה לא נראה כל כך טוב

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3312021,00.html

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/487/993.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סוריה היא לא פונקציה למלחמה

הוא פשוט למד מנשיא איראן לדבר והרבה

אבל אם זה יגיע למעשים לסוריה לא יהיה סיכוי להחזיק מולנו

איראן לעומת זאת זה סיפור אחר לגמרי- חזק, מאומן ומצוייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הפאשלה בלבנון הדבר האחרון שהצבא צריך להיות זה שאנן ולחשוב שננצח את סוריה תוך יומיים. הוא צריך צריך להיות צנוע ושקט ולא לשלוח כל מיני "אלופים" לראיונות בטלוויזיה. צריכים להתאמן להחזיר לצבא את היכולות שהיו לו לפני כמה שהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להכין את פצצות האטום כך שיהיו מוכנות לפעולה תוך חצי שעה.

משום מה אנשים מחשיבים את פצצות האטום כמלחמה פסיכולוגית ולא כנשק פיזי... לדעתי, השימוש בו יכול להציל הרבה חיי אדם (בצד שלנו), כמובן, רק אם באמת נותקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים,

שיעור תוד"א קצר (תודעת אויב)

לסורים יש 5 דיוויזיות שיריון סדירות, דוויזיה זה יותר מאוגדה,

ולנו יש שלוש חטיבות סדירות, כאשר שלוש חטיבות זו אוגדה

זה דיי זין לנו חבר'ה!!!

וכמו שחכם מעליי אמר, יש להם דיי הרבה סקאדים, בערך מה שיש לחיזבאללה בקטיושות, פי שלוש משו כזה

אני משער שאם אני אהיה במלחמה הזו גם, זו תהיה האחרונה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים,

זה דיי זין לנו חבר'ה!!!

וכמו שחכם מעליי אמר, יש להם דיי הרבה סקאדים, בערך מה שיש לחיזבאללה בקטיושות, פי שלוש משו כזה

זה אתה רוני דניאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים,

זה דיי זין לנו חבר'ה!!!

פי 3 סקאדים מקטיושות?

ברור שיש להם 60,000 סקאדים, לסוריה יש סקאד C וD בכמויות מזעריות, מדובר על 7 משגרים וכמות לא גדולה ביותר מזו של טילים. וכיוון שאחד החסרונות הגדולים ביותר של הסקאד זה שהתדלוק והרכבת הרש"ק חייבים לבוצע כאשר הטיל נמצא במצב אנכי על המשגר זה מוריד בצורה דרסטית את יכולת הפריסה המבצעית של הסקאד בצורה חשאית.

אבל כן לסורים יש קרוב ל5000 טנקים, אבל רובם מיושנים, הסורים נלחמים לוחמה אסימטרית מבחינה הגנתית לוחמה אסימטרית מפצה בצורה מעולה, בלוחמה התקפית ללוחמה אסימטרית יש חסרונות רבים. הסורים רוצים לוחמה בטווחים קצרים שתוריד מערך המרכיב האיכותי של הכלים שלנו ותתן יתרון למרכיב הכמותי העצום של הכלים שלהם. מבחינת חיל האוויר הדבר היחידי שכרגע יכול להוות איום כלשהו כלפי המטוסים שלנו זה הMiG29 שלהם, שיש להם פחות מ50 יחידות ממנו. מערך ההגנ"א שלהם מבחינת נ"מ הוא מאוד נרחב, יש להם המון מערכות טילי נ"מ שחלקן מתקדמות ביותר, וזה אחד הדברים שהכי מסכנים אותנו אבל בדיוק כמו בכל לוחמה אסימטרית זה מפצה על חסרונות מסויימים במקרה הזה על חסרון בחיל אוויר, אבל מציג חסרונות אחרים כמו מחסור מוחלט ביכולת התקפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...