איזה שרת PVP לבחור ב-WOW? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה שרת PVP לבחור ב-WOW?

malcolmx9

Recommended Posts

אני חושב לעבור לשרת PVP (שיחקתי ב-PVE עד עכשיו), בדמות חדשה כפריסט.

השרת הנוכחי שאני בו הוא ENOAR, והוא מצויין לפי דעתי (חבר המליץ עליו מההתחלה), אבל עכשיו אני לא מצליח לבחור שרת PVP כי אני לא מכיר מישהו שמשחק בכזה. אז על איזה שרת PVP אתם ממליצים?

אחד שאין בו הרבה ילדים קטנים, והכי חשוב לא נופל כל שני וחמישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שמישהו הכניס לאנשים ג'וק למוח שאלייאנס הם טובים והורד הם רעים רק בגלל המראה החיצוני שלהם

בעוד ש90% מהשחקנים בקושי מכירים אפילו חלק פיצי מהסיפור על ווארקראפט ולא מבינים שההורד הנוכחי הוא הורד טוב שמנסה לשרוד בזמן שהאלייאנס מנסה להרוג אותו כל הזמן

אחרי שניסיתי באלייאנס ובהורד החלטתי שעדיף להירקב בהורד מאשר להשתעמם באליינס בגלל ששם שיעמם אותי מוות ובהורד לא כי אני מחובר לצד הזה, האמת שנדלקתי על ווארקראפט מגיל קטן רק בגלל האורקים בווארקראפט 2

יש אנשים שטוענים שהאחרי שההרחבה תצא(כנראה החודש או חודש הבא או דצמבר) אז בגלל הbloodelves שהם יפים אז מלא אנשים ילכו לצד של ההורד בגלל שהם רוצים שהדמות שלהם תיהיה יפה בלעעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. לי באופן אישי לא אכפת מהמראה, ואם יותר כיף בהורד, אז אין לי בעיה לעבור לשם. עדיין אין לי דמות ברמה רצינית, כך שלא יפריע.

אבל בוא נסכם את הכל בשאלה אחת: עד כמה מפריע חוסר השחקנים בהורד, לחוויית המשחק עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה באיזה סרבר אתה תבחר תמיד זה יהיה ככה:

מלא אלייאנס, הצד שלהם מצליח והכל, ממש קצת הורד, הצד שלהם חצי מת חצי פעילות

זה ממש לא נכון.

רוב האליינס הם בדרך כלל ילדים קטנים שבאמת אכפת להם איך נראית הדמות שלהם.

לתגובה מעליי: זה תלוי באיזה שרת אתה משחק, יש שרתים שיש בהם יותר הורד מאשר אליינס \ ההורד תמיד מנצחים את האליינס... ואותו דבר ההפך.

פשוט תלוי באיזה שרת אתה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

malcolm אני לא מבין למה אתה הולך לשרת pvp

בהתחלה הכל טוב ונחמד כמו בPVE כי יש הגנה עליך באוזרים עד רמה 20

ואז כל תזוזה שתעשה באזורי 20+ מישהו יקפוץ עליך ויהרוג אותך

אני לא צוחק

תדמיין שאתה הולך בדרך והיא נראת לך ריקה אבל האמת שיש שם איזה 10 רוגים של האליינס

בpve אין כזה דבר ואפשר להתקיף צד שני רק עם עושים pvp/

או שהולכים לבאטלגראונד שזה כבר הרבה יותר כיף כי אז זה מקום מאורגן והכל להילחם בו עם משימות וכו' ואחרי מלא ניצחונות אתה גם מקבל פרסים בעד תשלום קטנטן כמו ציוד חזק מאוד וכל מיני דברים

וsoul

האליינס בכלל אבל בכלל לא מלא בילדים קטנים אני הייתי שם כמה זמן כדי לבדוק מה הולך שם ויש שם מלא אנשים אחרי גיל 20 שעושים ריידס כמו מטורפים והם מדברים נחמד והכל אבל משעמם בצד הזה בטירוף

וחוץ מהמראה עדיין הם רוצים לשחק את הגיבורים הטובים והם לא קולטים שהאלייאנס הם לא טובים בכלל

אני תקוע כבר איזה 7-8 חודשים בסילברמון תאמין לי שאני יודע איך זה מתנהל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

malcolm אני לא מבין למה אתה הולך לשרת pvp

בהתחלה הכל טוב ונחמד כמו בPVE כי יש הגנה עליך באוזרים עד רמה 20

ואז כל תזוזה שתעשה באזורי 20+ מישהו יקפוץ עליך ויהרוג אותך

אני לא צוחק

תדמיין שאתה הולך בדרך והיא נראת לך ריקה אבל האמת שיש שם איזה 10 רוגים של האליינס

בpve אין כזה דבר ואפשר להתקיף צד שני רק עם עושים pvp/

או שהולכים לבאטלגראונד שזה כבר הרבה יותר כיף כי אז זה מקום מאורגן והכל להילחם בו עם משימות וכו' ואחרי מלא ניצחונות אתה גם מקבל פרסים בעד תשלום קטנטן כמו ציוד חזק מאוד וכל מיני דברים

וריפר

האליינס בכלל אבל בכלל לא מלא בילדים קטנים אני הייתי שם כמה זמן כדי לבדוק מה הולך שם ויש שם מלא אנשים אחרי גיל 20 שעושים ריידס כמו מטורפים והם מדברים נחמד והכל אבל משעמם בצד הזה בטירוף

וחוץ מהמראה עדיין הם רוצים לשחק את הגיבורים הטובים והם לא קולטים שהאלייאנס הם לא טובים בכלל

אני תקוע כבר איזה 7-8 חודשים בסילברמון תאמין לי שאני יודע איך זה מתנהל

מה לעזאזל אתה רוצה ממני אני סהכ"ל שאלתי מה ההבדל בין PVE לPVP בשרתים... אני שיחקתי בשרתי PVP וההורד טחנו את האלייאנס כמו כלום... אבל היה מאוד כיף שמה ועדיין הצלחתי להגיע לרמה 37 בלי הרבה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...