battlefield 2142 demo - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

battlefield 2142 demo

ilaysk

Recommended Posts

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

וואו

אני משחק BF2 כבר יותר משנה,ובכל זאת כשאני משחק בBF2142 יש לי תחושה כאילו אני לא מבין מה לעזאזל הולך בשדה הקרב

אני ממש לא מסתדר עם כלום שם :nixweiss:

צריך כנראה זמן להתרגל לכל החידושים הדי גדולים שנכנסו למשחק

אבל בסך הכל-הם ממש ממש ממש שיפרו הכל,זה סוף סוף מרגיש כמו חווית משחק מלוטשת...BF2 תמיד הרגיש כמו משחק בשלבי בטא,וBF2142 מרגיש ממש כמו משחק גמור.

אכן,חבל שהם לא עשו את זה ל BF2, ל BF2 היה פונציטאל אדיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו יש לי בעיה ענקית!

הורדתי גם מ download.com וגם מגיים ספוט ואחרי ההתקנה שלחצתי על האייקון של המשחק זה עשה לי את זה:

http://img82.imageshack.us/img82/2296/untitledow2.jpg

התקנתי שוב בשני המקרים וזה עדיין לא עובד, למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו יש לי בעיה ענקית!

הורדתי גם מ download.com וגם מגיים ספוט ואחרי ההתקנה שלחצתי על האייקון של המשחק זה עשה לי את זה:

http://img82.imageshack.us/img82/2296/untitledow2.jpg

התקנתי שוב בשני המקרים וזה עדיין לא עובד, למה?

אתה צריך להוריד את הקובץ הזה מהאינטרנט (חפש קישור באשכול הזה) ולמקם אותו בתיקיית ה-System32 שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשאלה החשובה ביותר: מי יותר טוב BF2 או BF2142?

נכון לעכשיו,BF2 טוב בעשרות רמות מBF2142

2142 פשוט לא זורם...המשחקיות ממש מתה,והכל ממש מבלבל בצורה לא נורמאלית...

המפות בHUD הן כחולות וזה צבע מאוד לא נוח כי אין הפרדה של שטחים,מה גם שהמפה לא אומרת לך איפה יש איזורים של מים רדודים כדי שתוכל לחצות עם כלי רכב

הכלי רכב במשחק נדפקו לגמרי...במקום מסוקים ומטוסים שהיו מאתגרים לשליטה,אבל היו בעלי כוחות עצומים,עכשיו יש לנו מעין חלליות מגוחכות שכאלו שהשליטה בהן היא בדיחה למדי...הנשקים שיש עליהן הם...בוא נאמר-לא הטופ שבטופ,ובאופן עקרוני-אף אחד לא יורק אפילו לכיוון החלליות כי הן כלכך חסרות השפעה בשדה הקרב...הנחיתה עם החלליות נעשית בצורה דפוקה,וכמות החלליות שהם דחפו למפה אחת גרמה לכך שאף אחד לא רוצה לטוס בחללית...וטכנית-זה פשוט הרס את כל העסק הזה...

גם בשטח עצמו החלליות דפוקות...אולי הן חלשות יותר-אבל הן לא מפיקות שום רעש ייחודי,ככה יוצא,שבניגוד לBF2 שאם היה מסוק או מטוס בסביבה-היינו יודעים איך הוא נשמע ולוקחים מחסה בהתאם,כאן אי אפשר לדעת אם חללית תוקפת אותך...אתה עשוי להתפוצץ,ובלי אפילו שתדע מה זה היה שפגע בך [כשזה היה בכלל חללית שנמצאה בדיוק מעליך]

כלי הנשק במשחק הם ממש מגניבים,מערכת הירי,התזוזה והאנימציות החדשה היא מדהימה [גם כל האפקטים הגראפיים החדשים הם מדהימים,והכי אהבתי שיש כלי רכב שאם אתה יורה בנשק שלהם אז אשכרה יש ריקושט!!!],אבל כמעט לכל כלי הנשק במשחק יש זום אופטי,או אוטומטי רב עוצמה...מה שיוצא זה שבעשרות פעמים אתה תפגע מנשק כלשהו מטווח עצום,ושוב פעם-לא תוכל לדעת מי לעזאזל פגע בך...

עבודת הצוות במשחק לקויה מהיסוד...אני לא בטוח אם זה בגלל שששיחקתי בשרת שהוא לא ראנקד או בגלל שזה פשוט המון נובים,או לא שניהם,אבל כמעט אף אחד לא משתף פעולה...פתאום הSQUAD הוא כלכך חסר טעם ומשמעות שזה די עגום...אנשים לא לוקחים אותך לטרמפ כי המפות מפוצצות ברכבים או פשוט כי המטרות עכשיו כלכך מרוחקות ומבלבלות [כמו במפות הTITAN].....מה גם שאם המגן של הטיטאן שלך נפל-כמעט אף אחד לא יטרח לבוא להגן עליו...והסביה לכך היא פשוטה למדי-הגישה לטיטאן היא ממש ממש מפגרת...קשה להכנס אליו,מסורבל לצאת ממנו,הSPAWN POINT עליו היא לא משהו.

כיבוש הדגלים ממש מתסכל...קשה להסביר למה,אבל זה לא מתקרב לרמת הנוחיות של BF2

ואם כל זה לא הספיק,אפילו הCOMMANDER נדפק אש....כל מערכת הCOMMAND ממש פגומה ומעצבנת...במפת הרדאר [או סתם במפה הרגילה] כשאתה מנסה לזוז לאנשהו,יש איזשהו דיליי מתסכל שמאוד מקשה על מתן פקודות....האפקט של הUAV מאכזב,העדר הארטילריה והEMP STRIKE במקומה הוא מאכזב,הזזת הTITAN היא לא יותר מפיצ'ר נחמד ומיותר,ובאופן טכני-הקומנדר שם מרגיש כלכך חסר תועלת שזה עגום.

ON THE SIDE NOTE-אהבתי את המערכת החדשה של הMEDIC KITS,עושה את העסק יותר קשה ויותר מאתגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה קצת ממהר עם התגובה הזו...

איך יהיה TEAMPLAY אם אנשים משחקים יומיים במשחק?

אנשים עןד רוצים ללמוד ולהכיר את המפות ואת הרכבים... חכה עוד שבועיים...

אני גם לא חושב שאתה יודע איך להשתמש ב"רחפות האלו" ולכן אתה חושב שהם לא יעילות..

אי אפשר לשפוט משחק אחרי כמה שעות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה קצת ממהר עם התגובה הזו...

איך יהיה TEAMPLAY אם אנשים משחקים יומיים במשחק?

אנשים עןד רוצים ללמוד ולהכיר את המפות ואת הרכבים... חכה עוד שבועיים...

אני גם לא חושב שאתה יודע איך להשתמש ב"רחפות האלו" ולכן אתה חושב שהם לא יעילות..

אי אפשר לשפוט משחק אחרי כמה שעות..

קשה לי להסביר מה היה לא בסדר,אבל משהו היה פשוט לקוי...

אני מאוד מקווה שזה היה הMASS NOOBISM ושפשוט התרגלתי לשחק עם שחקנים שיודעים לשחק ולשתף פעולה...

כי הדמו הזה הוא תחנה מכריעה בנוגע ל"האם אני קונה את המשחק או לא"

וכרגע המצב לא מסביר פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...