ה Zen V הראשון בארץ אצלי D: - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה Zen V הראשון בארץ אצלי D:

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ep120-איכות השמע בו ללא דופי, נשמע בערך כמו ה ZV:M, ואפילו יש אקולייזר אקטיבי. טוב יותר מהנאנו דור 2, למי שתוהה :xyxthumbs:

אליאב- אל תדאג, אני אכין פה משהו מקיף ;D

למקרה שאתה מכיר את האתר "פוקט", המקביל של hwzone לתחום הגאדג'טס, אפשר להגיד, אני אופק, למקרה שביקרת שם :xyxthumbs:

Triple z- בעיקרון הוא רק MTP, אבל לא דורש תוכנה. ווינדוס עם SP1 או 2 יזהו אותו, ואפשר להעביר אליו שירים ב Drag&Drop, להעתיק שירים ממנו למחשב והכל, הוא לא מוגבל לתוכנה.

למרות זאת, קריאטיב כללו דיסק נחמד עם תוכנות, אני מוצא שזה נוח לארגן שם את הפלייליסטים, אבל שאני מוסיף 2-3 שירים אני פשוט משתמש ב Drag&Drop

תמונה- מאוחר יותר, ההודעה הזו תיערך ותיווסף תמונה, לקראת הערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחידות מגיעות לשם רק בעוד כשבוע P: בדקתי

תמיד מחייך- בבקשה לקרוא את שאר הדיון- קניתי Zen V, לא V plus, אין וידאו. בשביל וידאו יש לי PSP

באתר epiZENter יש צילום של איך המכשיר מנגן וידאו. הוידאו לוקח 1.2-1.6 ג'יגה לשעה, ונראה... איפושהו בין בינוני למאכזב.

dm44- כן, מטעינים דרך ה (ואפשר לקנות גם מתאם לחשמל, מן הסתם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל חוות דעת על הסוללה צריך להטעין ולרוקן 3 פעמים בשביל שהיא תגיע למצב אופטימלי, ואז אפשר לערוך בדיקה.

כמה שאני לא חורש עליו, לא הצלחתי עדיין לרוקן אותו פעם אחת --____--

תמונות בצהריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטחתי עוד - והנה עוד D:

מצטער על כל התאורה המוזרה, הפלאש בניקון L4 חזק מדי. ולא היה לי כוח להוציא את המינולטה.

שאעשה את הסקירה עליו, אני אדאג לתמונות מהמינולטה.

DSCN0412.JPG

DSCN0416.JPG

DSCN0418.JPG

DSCN0422.JPG

שימו לב לתמונה ליד ה PSP והאנגייג', שתהיה לכם השוואת גודל. הנגן מ-מ-ש קטן. כרגע הכי קטן בשוק חוץ מהשאפל חסר המסך (קטן- מבחינת גובה/רוחב)

אגב, מה שבניילון מעל הנגן- זה הנרתיק שמקבלים איתו. יופי קריאטיב, נרתיק גדול פי 4 מהנגן, מעולה -___-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...