Mac vs. PC - עמוד 32 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

bobo. אתה צריך לעשות השווה של מחשב +מערכת הפעלה +תוכנות מקבילות

וכל זה במחירים של ארצות הברית

נכון שתאורטית אתה יכול לקנות מחשב הרבה יותר חזק בלי מערכת הפעלה ולהתקין לינוקס ותוכנות חינמיות

אבל בתוכנות מסחריות שמחשבים את הכל המחיר דומה

תבין אפל זה "הכל בקופסה" כולל תוכנות (לא כולם באמת טובות אבל הם כלולות)

בPC נייד לרוב אין לך "הכל בקופסה " מבחינת תוכנות

נכון אתה צודק ברמת העקרון

בוא אבל נסביר משהו כזה, אני עכשיו לא מבין למה לעזאלל לדוג' לגרסאת המקבוק פרו 17" בארץ תאלץ לשלם 1200 דולר יותר !!!! מאשר בארצות הברית !?

1200 דולר !?!?!?! ניחה... 500 דולר בלחץ !!!... על המקלדת + שיפינג... הגיוני...

אבל 1200 דולר יותר ? שזה בסביבות הכמעט 5000 שקל... זה מחיר של מחשב PC חדש דנדש !!! זו פשוט גניבה !

אני רוצה לשלוח ל WOZ מייל על הנושא הזה.... לא יתכן שיגנבו ממנו IDIGITAL ככה הרבה... אין ל סטנדרט של מחיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בוא אבל נסביר משהו כזה, אני עכשיו לא מבין למה לעזאלל לדוג' לגרסאת המקבוק פרו 17" בארץ תאלץ לשלם 1200 דולר יותר !!!! מאשר בארצות הברית !?

זאת הבעיה

במוצרים מסוימים ישראל הרבה יותר יקרה מארצות אחרות ובאמת חבל שהמחירים בארץ קופצים

בעניין הקפיצה אפילו עוד יותר גדולה ולי אין הסבר לזה תשאל את הנציגות שלהם אולי להם יש תשובה לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה

במוצרים מסוימים ישראל הרבה יותר יקרה מארצות אחרות ובאמת חבל שהמחירים בארץ קופצים

בעניין הקפיצה אפילו עוד יותר גדולה ולי אין הסבר לזה תשאל את הנציגות שלהם אולי להם יש תשובה לזה

שוב, מוצרי חשמל בסדר, דמי טיפול והובלה וכ'ו... אז לדוג' על LCD אתה משלם 1000 שקל יותר

אבל 5000 שקל יותר ?! זו גוזמה פרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור יבואן של , יש לך משלוח (לנו יוצא איזה 80 דולר לארגז עם איזה 4-5 מחשבים, כמובן שאם אתה מזמין יותר אז יותר זול) + 16.5 אחוז מע"מ + מכס + הוצאות משלוח בארץ + רווח.

על מוצר של אלף דולר יש לך משה וכזה

((1000+20)*4*1.165+500+500)*1.10

1000+20

זה מחיר המחשב כולל משלוח. אחרי זה מכפילים ב4 לשקלים. אחרי זה מוסיפים מע"מ ואחרי זה מכס (אני לא זוכר כמה זה בידיוק. לדברים באיזור האלף דולר זה בערך איזה 500-600 שקל, אולי יותר) + עוד 500 שקל על הוצאות איכסון ומשלוח של החברה שמשחררת מהמכס + 10 אחוז רווח מהמחיר הסופי.

זה כמובן חישוב מאד מאד גס. יש גם הוצאות מעבדה, שיווק וכל מני חרא שאפשר לדחוף למחירי המחשב אבל גם בלי כל אלה, מחשב של 4 אלף שקל כבר מגיע ל5 אלף, וזה עוד בלי רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nim901 אני לא חושב שהוא דיבר על זה

אני חושב שהוא יתכוון למה בארצות הברית מחשב מקביל לדגם של המאק + תוכנות

שווה פחות או יותר למחשב מאק מקביל

ולמרות זאת בארץ המחירים מאוד שונים

סתם לדוגמה נגיד יש מאק ב1000$ וPC כולל תוכנות ב1000$

נגיד לצורך הדיון המחיר בארץ צריך לקפוץ ל8000 שקל אז למה בפועל המאק עושה קפיצה גדולה יותר במחיר מהPC המקביל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nim901 אני לא חושב שהוא דיבר על זה

אני חושב שהוא יתכוון למה בארצות הברית מחשב מקביל לדגם של המאק + תוכנות

שווה פחות או יותר למחשב מאק מקביל

ולמרות זאת בארץ המחירים מאוד שונים

סתם לדוגמה נגיד יש מאק ב1000$ וPC כולל תוכנות ב1000$

נגיד לצורך הדיון המחיר בארץ צריך לקפוץ ל8000 שקל אז למה בפועל המאק עושה קפיצה גדולה יותר במחיר מהPC המקביל ?

אני אומר דבר כזה, עזבו עכשיו פיסי מקביל או לא משנה מה... רק על מק אני מדבר.

המחשב בארץ מקבל טאג מחיר של 15000 שקל, בלי אביזרים כמו כבל DVI וכ'ו... מקלדת או וואט אבר.

ואילו אותו מחשב נייד בארצות הברית עולה 9500 שקל ולא פרוטה יותר.

מישהו מוכן להסביר לי את ההפרש ?

כי לא הצלחתי לרדת לסוף דעתו של היבואן ניידים פה..

למעשה אתה מחזק את הטענה שלי שאיי דיגיטל מרמים אותנו ועושים רווח עתק על כל מכירה, רק בגלל שהאזרח מוגבל והם היבואן היחיד.

אני לא מבין למה בדומה לאייפון, לא מחייבת את היבואן למכור מבחיר קבוע מראש...

בכלל הם לא קשורים לאפל בשום קשר, הם רק מפיץ מורשה, הם לא שום דבר מעבר לזה

בגלל זה הם מרשים לעצמם מחירים כאלו ברברים ונצל את העם.

החנות שלהם ברמת אביב, שמה נחשב אביזר אופנה ולאנשים יש כסף לשלם,

אבל מי שבאמת רוצה להנות מהמק כמחשב עבודה, לא זכאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד שID משלמת על כל מאק כמו שאני אשלם אם אני אקנה מאפל סטור?

ואתם מדברים כאילו בארה"ב לא משלמת על משלוח/מיסי יבוא, הרי הכל מיוצר בסין ומיובא משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה APPLE בדומה לאייפון, לא מחייבת את היבואן למכור מבחיר קבוע מראש...

בכלל הם לא קשורים לאפל בשום קשר, הם רק מפיץ מורשה, הם לא שום דבר מעבר לזה

בגלל זה הם מרשים לעצמם מחירים כאלו ברברים ונצל את העם.

החנות שלהם ברמת אביב, שמה MAC נחשב אביזר אופנה ולאנשים יש כסף לשלם,

אבל מי שבאמת רוצה להנות מהמק כמחשב עבודה, לא זכאי...

אתה רואה כאן דגל של ארץ ישראל ברשימה?

http://www.apple.com/choose-your-country/

גם אני.

מה % המיסים היום לייבוא ציוד מחשבים בארץ? ומה אומר הסכם סחר חופשי בין ישראל לארה"ב?

אין שום סיבה מוצדקת שבישראל המוצרים של יהיו הכי יקרים בעולם, וגם לא בין הכי יקרים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סיבה למחיר הגבוה, עצם העובדה שחברת ID מייבאת את המקים ישירות מאירופה, לפי מטבע אירו.

מה הסיבה לזה ? מה האינטרסט שלהם להזמין מאירופה אם הם רוצים רווח גדול יותר גם אם ישאירו את המחיר כמו שהוא ?

ככל הידוע לי המחשבים שלהם מיוצרים במזרח הרחוק ולא באירופה

תאורטית הם יכולים לבקש הזמנות +צריבת עברית וכל מה שצריך לישראל שיבוצע במפעל וישלח ישירות לישראל

וכל זה לפי המטבע המקומי

לפי מה שאתה אומר המחשבים נשלחים לאירופה לספק מקומי שזה כבר משלוח+אכסון וטיפול בהזמנה + המרת מטבע

ואז נשלחים לישראל שזה עוד משלוח+אכסון+רווח לחנות +צריבת עברית וכול מה שצריך

לא מפתיע שהמחירים בשמים

תראה חברות כמו \HP\ועוד יש להם נציגות יותר חזקה אם כל מה שצריך והמחירים יותר נורמלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...