Mac vs. PC - עמוד 30 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

קודם כל הכוונה שלי היא רק ל Windows 95, אני משום מה לא מוצא את זה אבל הנה למשל ראיון עם היוצר של הצליל וזה דיי ברור באיזה מחשב הוא משתמש בכלליות:

http://www.apple.com/pro/profiles/eno/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסתבר שאפילו מייקרוסופט עושים את הפרסומות שלהם על מק:

http://www.appleinsider.com/articles/08/09/19/microsofts_im_a_pc_campaign_created_with_macs.html

ומה אתה מנסה להוכיח בזה?

שאספור לך את כמות סרטי ה-CG שנעשו על טהרת ה-, או יותר נכון שחברת פיקסר בבעלות סטיב עדיין משתמשת בתחנות עבודה מבוססות WIN 64 ביט לרינדור ברנדר-מן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול מה ההבדל בין ל חוץ ממערכת ההפעלה?

ואם זה באמת ההבדל היחיד אז למה לא משחררים גם את המערכת ההפעלה הזאת לפי סי? הרי יש להם נהדרת כמו שהם אומרים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 הודעות מעלייך

צודק, לא שמתי לב

אבל זה לא בדיוק OLD NEWS, זה התפרסם אתמול :)

רציתי לשאול מה ההבדל בין ל חוץ ממערכת ההפעלה?

ואם זה באמת ההבדל היחיד אז למה לא משחררים גם את המערכת ההפעלה הזאת לפי סי? הרי יש להם נהדרת כמו שהם אומרים לא?

כי לעשות שתומכת ב2.5 התקני חומרה ו5 תוכנות (פחות או יותר :P) זה הרבה יותר קל מלבנות שאמורה להתאים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולינוקס זה עז? בלינוקס נתמכת הרבה יותר חומרה [נכון שיש כאלה שזה רק להגיד - הנה אנחנו תמוכים, בעוד שהתמיכה לוקה בחוסר (אבל פה גם היצרנית צריכה לשתף פעולה ומה לעשות שהיא לא ..)] והיא יציבה, מודולארית ולטעמי, נוחה פי 2 אחרי שאתה מתאים אותה לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס זה סיפור אחר

אם היו משלמים לאלו שמפתחים ללינוקס כמו שמיקרוסופט ואפל עושים, עלויות הפיתוח שלה היו גבוהות פי כמה וכמה מהוצאות הפיתוח של .

אבל מה לעשות, בעתיד הנראה לעין, היא לא תהפוך למערכת MAINSTREAM ולכן היא לא רלוונטית לדיון הזה

תחזור לנושא כשהמערכת הפעלה הזאת (על שלל הפצותיה) תעבור את "אחוז החסימה" (כרגע המספרים פשוט

מדי מבשביל לדון בהם)

אז כן היא יציבה (במידה ואתה יודע מה אתה עושה) ויכולה להיות נוחה (רק חבל שצריך דוקטורט בשביל לדעת איך לעשות אותה כזאת)

אבל גם בה התמיכה בחומרה לא מספקת (לא משנה באשמת מי) ומגוון התוכנות (ובעיקר איכותן) פשוט לא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עזבתי בזמנו את לינוקס מסיבה אחת פשוטה

וזה שהכרטיס רשת האלחוטי שלי פשוט לא נתמך

לא הרגשתי שהיה לי בעיה מיוחדת בתוכנות חוץ ממשחקים כמובן

ואני כן חושב שסך הכל המערכת מאוד קרובה לבשלות

רק צריך עוד כמה שיפורים בחלק מהדברים כמו כרטיסי רשת אלחוטים לדוגמה

שעל הנייר המערכת תומכת בפועל לא כל כרטיס נתמך מהקופסה

וצריך להבין הרבה במערכת להפעיל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהחומרה היא כל כך אחידה אפל יכולים להשקיע משאבים רק בחומרה שקיימת ולא לדאוג בקשר למליוני הקונפיגורציות שיש ל .

המק מיני שלי שאצלי כבר מ 2005 הראה לי רק Kernel Panic אחד כל הזמן הזה, לעומת זאת המקבוק שלי שהיה יחסית על ארכיטקטורה חדשה בשביל הראה כמה בהתחלה אבל גם זה לא קרה כבר הרבה מאוד זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהחומרה היא כל כך אחידה אפל יכולים להשקיע משאבים רק בחומרה שקיימת ולא לדאוג בקשר למליוני הקונפיגורציות שיש ל .

המק מיני שלי שאצלי כבר מ 2005 הראה לי רק Kernel Panic אחד כל הזמן הזה, לעומת זאת המקבוק שלי שהיה יחסית על ארכיטקטורה חדשה בשביל הראה כמה בהתחלה אבל גם זה לא קרה כבר הרבה מאוד זמן.

למה אתה לא מספר על תוכנות שמפסיקות לעבוד פתאום?

למה אתה לא מספר שלפעמים לוקח למק שעה אם בכלל... להיסגר?

וספארי שעובד רק בימי חול, וקורס בשבתות וחגים.

פח זבל בשביתה מתמדת.

בסופו של דבר עוד כבדה וטובענית, כבר עדיף להישאר עם "טייגר" 10.4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כל מה שאתה מספר ממש לא קורה לי?

תוכנות שמספיקות לעבוד קורה לי בתדירות קצת יותר נמוכה ממה שהיה לי על ה ובטח שהרבה פחות ממה שהיה לי על .

אני מודה שאני מכבה אותו פעם בכמה ימים במקסימום אבל מעולם לא ראיתי בעייה בכיבוי שלו.

ובקשר לספארי: אני פשוט לא משתמש בו כמו שאתה יכול לראות בעצמך, אבל כשהשתמשתי בו (לפני הבטא של Fx 3) גם לא היו לי בעיות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהנושא שלי ננעל מסיבה לא ברורה

טוב למרות שלא רציתי לעשות את זה, הנושא ננעל.

את הדיון הזה אתם מוזמנים להצשיך ב VS .

ולאור בקשתו של יונתן

ראיון עם מפתח הEFI-X ב TOM'S HARDWARE

http://www.tomshardware.com/reviews/efi-x-efix-leopard-usb,2021.html

בימים הקרובים תעלה ביקורת עם בנצ'מארקים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...