איזה כרטיס מסך הכי פשוט והכי טוב שע"י c@ יכול להגיע לרמה של ה 7600 gt - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך הכי פשוט והכי טוב שע"י c@ יכול להגיע לרמה של ה 7600 gt

natan805

Recommended Posts

אגב הלינק שהתכוונתי זה מהאתר הזה הנה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=206896.0

וזה רק ציטוט קטן זה רק חלק ראיתי בעוד מקומות שמדברים על זה .אז סבבה אתם צודקים כנראה הם לא מבינים כמוכם.וזהו.לא כדי שאני יעשה זה לא כמו שחשבתי קודם שהוא יכול להאיץ את הכרטיס לרמה מאד גבוהה.

אני מתכוון לאלה.שאי אפשר להגיע מgs לgt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב THG

עם מיים + מתח

מקסימום שהגיע היה 4.1 וזה לא היה יציב....

---עריכה---

ותאמין לי אם הם הייו יכולים לעשות זאת...

הם הייו עושים..

אבל זה מה שהמעבד יכול...

לא משנה כמה תקרר אותו ולא משנה כמה מטח תתפוק לו...

אין

4.1 IS THE LIMIT (OF BOOT)

שטויות.

ובקשר לפותח הנושא, 7600GS יכול להגיע לביצועים של 7600GT (לא מדובר באותם פרטים, כי ה7600GT עליון גם מבחית חומרה.), אך לא מדובר בOverclock שמבצעים ישר עם חיבור הכרטיס למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות.

ובקשר לפותח הנושא, 7600GS יכול להגיע לביצועים של 7600GT (לא מדובר באותם פרטים, כי ה7600GT עליון גם מבחית חומרה.), אך לא מדובר בOverclock שמבצעים ישר עם חיבור הכרטיס למחשב.

למה?

הסבר..? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מה? למה 805D יכול להגיע ליותר מ4.5GHZ? או למה ה7600GS זה לא כרטיס שאתה מחבר למחשב ופשוט ממהיר אותו?

כי בשניהם התשובה מאוד פשוטה.. ה7600GS בשביל כמו שצריך יצטרך גם וגם בנאדם עם חוש טכני טוב שיוכל לעשות לו VMOD כמו שצריך בלי להזיק לכרטיס יותר מידי. ו805D בהרבה מקרים עובר גם 4.5GHZ ואפילו דיי בקלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה רוצה להגיד ש THG דןפקים תשכל?

כי כל מה שאני אמרתי מסתמך על THG.... :nixweiss:

כנראה.

התוצאה שהצגתי לך היתה תחת Single Stage, אני מאמין שאם היו משתמשים בDI/LN2 התוצאה היתה הרבה יותר מרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...