2GB Cellshock (2X1024) DDR II - PC6400 4-4-4-12 800MHz - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2GB Cellshock (2X1024) DDR II - PC6400 4-4-4-12 800MHz

dennis14

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

את זה אני גם הבנתי מהדיון ב - XS אבל תודה בכל מקרה.

אילו לקחת?

או שזה בכלל לא משנה כי הלוח (GIGABYTE 965P S3) לא יסחוב מעבר ל - 550 באס בכל מקרה ? ואת זה שלושתם יכולים לעשות אז אולי כדי לבחור באלו שיעבדו בתזמונים הכי הדוקים ב - 1100MHZ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאגתי לקירור למעבד - AC FREEZER 7 PRO, קירור ללוח - TT ES 2, לוח טוב ל - OC,ספק כוח חזק - ENERMAX LIBERTY 400W , שמסוגלים לעשות 1100MHZ וכמובן מעבד שידוע בתור אוברקלוקר מצוין - E6300.

מה לדעתך יהיה הדבר הראשון שיגביל אותי ושאותו אולי יש לשפר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יהיה שווה לשדרג את הקירור למעבד ל - TUNIQ TOWER 120 שעולה 120-130 ש"ח יותר?

לגבי המעבד זה די מפתיע אותי מה שאמרת לי כי חשבתי שכמעט כול מעבד E6300 מסוגל 4GHZ אם הוא מקורר כהלכה ושאר הרכיבים עומדים במהירות שלו, הלא כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

4GHZ על אוויר? אני לא יודע איפה ראית דבר כזה וגם אם ראית זה סיכוי של אחד למיליון.

הגבול עומד פחות או יותר על OC של 100% למעבד. כלומר 3.7GHZ.

ראיתי לא מעט שהצליחו לסחוב על אוויר גם 3.8GHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו שנייה, אני בכלל התכוונתי לקנות את אלה:

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=8766

8766.jpg

אני פשוט יודע שזה הדגם הכי נמכר בחנות הזאת. הטכנאים חברים שלי והם אלה שהכווינו אותי לדגם הזה. ובאמת זה נמכר בטירוף. מה הסיפור, תמיד דיברו על קורסאיר כהכי טוב, כבר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ליד הבית שלי, ואני לא מטומטם בשבי לשלוח זכרונות בדואר לתיקון כי פעם התקמצנתי לשלם עוד כמצה ג'ובות. רק העצבים, זמן שהולך לאיבוד והדלק יעלו 500 ש"ח. לא שווה . מי שסומך בשילוש הקדוש על קנייה מרחוק - FOOL.

מניסיון. התקלקל לי לוח ואני בר"ג. האחריות של זיג זג. אין איתם בעייה אבל לך תשלח להם לכוסשל רבאק . . . מבינים? זה הפעם האחרונה שקניתי חלק מועד לתקלות מחנות רחוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...